Zboží nedorazilo, je zaplacené, od prodejce žádná zpráva.

Od objednání jsem nebyla nikým kontaktována, nevím, kdy zboží dorazí, objednávka vytvořena před 6-ti dny a žádná reakce. Nemůžu nic hodnotit, když zboží ani reakci na objednávku nemám.

• zadne skusenosti nemam protoze zbozi ktere jsem si objednala jeste nedorazilo

stráta času

• Relativně nízké ceny.
    • Katastrofální komunikace se zákazníkem, dlouhá dodací lhůta.

Zboží jsem zde nakoupil, protože bylo skladem v požadované barvě.
    Dodací lhůta zboží (skadem) byla 8 dní.
    Týden po zaplacení jsem neobdržel žádný e-mail o expedici zboží. Telefonická komunikace v 8h ráno s rozespalým člověkem na lince "Prodej, fakturace, logistika, komunikace, zboží, sklad, expedice objednávek", který tvrdí, že nemá přehled o objednávkách, je naprostý amaterismus.

• Výběr zboží
    • Nabízí zboží (označené skladem,) které není schopen dodat.

Objednal jsem si termotriko, které bylo na eshopu označeno jako skladem. Po objednání a zaplacení mi prodejce volal, že požadované zboží není schopen dodat. Už jsem stejnou objednávku provedl o několik měsíců dříve a dopadlo to úplně stejně!
    Tento eshop prezentuje zboží skladem, u kterého není schopen garantovat dodání. Peníze mně obratem vrátili, v tomto směru OK.

• Nabízí zboží, které nemá a nemůže dodat
    • A nebyl to první případ

Noc moc.

Reakce obchodu Sportovní-oblečení.cz

Ano, bohužel, občas se stane, že je v nabídce zboží, které se již nedá u dodavatele z různých důvodů objednat a dodat zákazníkovi, ale není v našich silách uhlídat 10titisíce položek a 100% vyloučit, ze se to nestane. Postiženým zákazníkům se dodatečně omlouváme.

• nabízení zboží. které nebylo k dispozici

• Nabízí zboží, které nemá.

Ne.

Reakce obchodu Sportovní-oblečení.cz

Ano, to se bohuzel stane, vsechno zbozi neni propojeno na on-line system skladu dodavatele. Hodne polozek se musi kontrolovat "rucne", zhruba 10tis. polozek se uhlidat na 100% neda. Omlouvame se, ze to postihlo zrovna Vas.

• za 10 dnů nedodali objednané zboží a i po telefonické urgenci,kdy zboží pošlou,nezavolali zpátky žádnou informaci.

Reakce obchodu Sportovní-oblečení.cz

Dobry den, byli jsme prece v kontaktu a podali jsme Vam informaci, ze urcite zbozi neni skladem a cekame na dodani od vyrobce a informaci, kdy zbozi obdrzime. Tuto informaci jsme Vam ihned po obdrzeni od vyrobce predali. Zbozi jsme pak dle dohody odeslali,

• siroky sortiment,prehledne stranky
    • nnedostatecna komunikace

zbozi objednano 2.12. Objednavka nevyexpedovana jeste 9.12. , i kdyz zbozi bylo uvedeno jako dostupne do 5 dni.Po dotazu na zaslani odpoved, ze snad 10.12.,protoze Ceska posta zbozi do obchodu zatim nedodala. Dnes je 13.12. avizo na odeslani nemam a nikdo se neozval.

Reakce obchodu Sportovní-oblečení.cz

Dobry den, za zdrzeni se dodatecne omlouvame, prosinec je nejvytizenejsi mesic v roce a obcas ke skluzu dochazi. Navic kdyz Ceska posta nedoruci baliky jak by mela, nebo doknce balik ztrati. Verte nam, ze chceme vsechny objednavky vyridit co nejdrive a zbytecne nic nezdrzuje.

• Zakoupené legíny vypadají úplně jinak než na obrázku - hrůza! Ani vrátit je nemůžu, protože jsou šité na zakázku. Naprostá nespokojenost!!!

Rozhodla jsem se zde nakoupit na základě luxusně vypadajících legín (podle obrázku). No když dorazily, tak jsem nevěřila - to už jsem si mohla koupit nějaké v Lídlu nebo u vietnamců za polovičku. Chtěla jsem je zkontrolovat na jejich webu, jestli jsem se já v něčem při objednávce nespletla, ale už je tam nemůžu dohledat. Vrátit asi nepůjdou, protože je to zboží šité na zakázku :-/ Vyhozené peníze!

Reakce obchodu Sportovní-oblečení.cz

Dobry den, zbozi objednavame u vyrobce dle katalogoveho cisla a neni v nasich silach kontrolovat jestli vyrobene zbozi vyrobil spravne. Zbozi site na zakazku jsme po spatne spolupraci s vyrobcem prestali nabizet. Leginy jsme Vam po dohode vzali zpet a vratili penize jestli se nepletu.

• Obchod pěkný, pěkné věci, snad i ta kvalita to nevím, mé zboží, které jsem si objednala 3.2 2015 bohužel nedorazilo.

Reakce obchodu Sportovní-oblečení.cz

Zboží které jste si objednala se šije na zakázku, dodací lhůta je 14-30 dnů, je to u tohoto boží na webu poznačeno, proto je trošku nefér hodnotit náš obchod po 10 dnech.

• celý obchod na nic

špica

• Objednané zboží sice přišlo, ale v jiné barvě, aniž by na to prodejce upozornil.

• - Dobré ceny
    • - Možnost levného poštovného (Úloženka)
    • - Dlouhá doba dodání

Můj balík byl vyexpedovaný po době, kterou má e-shop zadanou ve smluvních podmínkách, navíc jsem o tom nebyla vůbec informována e-mailem ani nějak jinak. Na balík jsem čekala a bylo to pro mě důležité kvůli dovolené, bohužel jsem odjela bez zboží, které jsem potřebovala.

• Ještě Jsem zboží nedostal, tak po mě nechtějte hodnocení

nekvalitni zboží

• zboží jsem objednala 7.2.2012, dnes je 23.2.2012 a ještě nedorazila ani zpráva, že je na cestě!

Reakce obchodu Sportovní-oblečení.cz

U zboží, které jste si objednala je jasně uvedené, že se šije na zakázku, a to může trvat až 14 dní.

• -nejsou podány informace, v jakém stavu se objednávka nachází
    • - dlouhé dodací lhůty

Objednávku jsem učinila 20.11.2011, obratem mi byla potvrzena. Od té doby nemám zprávy, zda se objednávka vyřizuje, zda je zboží k dispozici,nebo v jakém termínu mám očekávat doručení.
    Z uvedených důvodů bych známým nedoporučila.