• Objednala jsem si ručník značky Mad Max - tato značka se nedá jen tak koupit. Udělala jsem objednávku, kde vše proběhlo v pořádku. Dostala jsem potvrzovací e-mail o objednávce. Za 3 dny mi přišla informace, že toto zboží již nemají. Nevím, proč na takovou to odpověď má klient čekat 3 dny a ještě, když je to před Vánocemi. A dále nechápu, jak zboží mohou nabízet na netu, když už ho nemají.

slušné

Fajn cena, rychlé a bezproblémové dodání.

• Spolehlivost

Stránky obchodu jsou přehledné a dobře se v nich hledá. Sortiment je pestrý. Komunikace s obchodem byla vynikající.
    Výdejní místo v pasáži Černá růže se sice není hned dobře viditelné, ale instrukce z obchodu byly přesné a místo jsem našla bez problémů.
    Obchod doporučuji.

• Co jsem objednal, to přišlo. Rychle a bez problémů.

• Neuveritelna rychlost dodani
    • Komunikace - zadny mail, ze obdrzeli platbu, ze posilaji zbozi, proste poslou

• doprava

• Jedina chyba je, že nespolupracujete so susednými štátmi, myslim na to, že napriklad neodosielate tovar na Slovensko a podla mna čo už len ja poznam par ludi, ktorí by si radi objednali od Vás

Inak všetko

• rychlost, komunikace

• Přehlednost,dobré ceny.....rozhodnutí bylo jednoduché,rozhodovala opravdu cena,a ve finále i vlastní komunikace,myslím,že tady vědí co dělají!!!!
    • Žádnou slabinu jsem nenašel,aby taky jo,když to byla ochota a slušnost sama!!!

Chceteli nakoupit u lidí kteří své práci a prodávanému zboží,běžte sem,nebudete zklamáni.

Všechno v naprostém pořádku. Se zbožím ochotně poradí. Děkuji za ochotu!!

• nakonec kladně vyřešená reklamace
    • napřed 2 týdny nereagovali na reklamaci

konec dobrý, všechno dobrý

• poslali, co jsem chtěl a neotáleli

spolehlivý obchod

• ochota
    • dobrá komunikace
    • nemožnost zaplatit platební kartou

• Rychlost a spolehlivost,

• Skvělá komunikace.

Rychlá reakce na objednávku. Výborná komunikace během celého procesu od objednání až po dodání.

• dobrá cena
    • jasný popis produktu
    • přehledné stránky
    • komunikace (telefonát) v případě zpoždění dodání

doporučil známým na základě zkušenosti

• Komunikace a rychlost
    • Nevím o žádných

Prostě super

• Objednávku zruší až po objednání zboží. Do té doby zboží normálně nabízí.

Naprosto NEPOUŽITELNÝ! Nabízí zboží, které nemá, ale to se dozvíte až když si zboží objednáte. Ještě že jsem ho neplatil ihned, vůbec si to pak nedovedu představit jak bych z nich dostával peníze zpět...

Reakce obchodu Sportovni-market.cz

Vážený zákaníku,

mrzí nás Vaše nespokojenost a omlouváme se Vám za nedodání objednaného zboží. Naším cílem určitě není nabízet zboží, které nemáme k dispozici.

U zboží, které jste objednával byla uvedena dostupnost do 10 dnů. Bezprostředně po odeslání objednávky jste byl informován, že zboží již nebude možné dodat, protože už není dostupné ani u výrobce. Konkrétní provedení produktu (barva - velikost) bylo doprodáno. U takového typu zboží se dostupnost u výrobce mění několikrát denně a proto se bohužel může stát, že aktualizace neproběhne vždy ihned po změně.

Pokud by jste provedl platbu, byla by Vám obratem vrácena.

Sportovni-market.cz