• Dobré ceny a přehlednost
    • Zboží - tepláky, které jsem chtěla a měla odzkoušené, byly uvedeny že jsou skladem a nebyly...

Vše OK......až na ty moje tepláky

• Velký výběr dětských botiček
    • Přijatelné ceny
    • Výběr velikostí
    • celkem dlouhá dodací lhůta
    • neinformování o stavu objednávky

Rozhodně, pokud na zboží nijak moc rychle nepospícháte, tak obchod doporučuji, dobrá přehlednost, celkem dobrý výběr a za přijatelné ceny.

• perfektní ceny
    • dostupnost na internetu
    • není to slabina,ale doporučila bych že obchůdek by mohl napsat email když zboží odešlou zákazníkovi kvůli tomu aby věděl kdy zboží dorazí k zákazníkovi

super ceny
    super nabídka

• je dobry ze je levny
    • levny

• veliký výběr kvalitního zboží
    • nízké ceny
    • přehledný web

S nákupem jsem velmi spokojená, nemám co vytknout. Vše proběhlo naprosto v pořádku. Zboží bylo připraveno v nejkratší dodací lhůtě a vypadá ještě lépe než na obrázku.
    Obchod SportMagic bych určitě doporučila ostatním, protože je opravdu z čeho vybírat a ceny jsou bezkonkurenční.

• rychlý kontakt
    • nevím, zatím jsem je nezjistila

žádná prodleva s oznámením, že další objednané zboží nemají skladem, s tímto jsem se setkala v jiném e-shopu, tam mi až po urgenci po téměř měsíci oznámili, že zboží skladem není

• není možnost osobního odběru! dlouhé dodací lhůty! vysoké poštovné!

toto byl první nákup a nijak mě obchod nezaujal. Vybrala jsem si ho proto, že nabízí zboží kt.lze koupit stejně levně přímo z Londýnského obchodu. Myslela jsem, že dodací lhůta bude kratší ale mýlila jsem se. Příště si raději objednám přímo z Anglie. Nejsem spokojená.

Reakce obchodu SPORT MAGIC

Vaše objednávka byla přijata 23.6 a 8 dní na to tzv. 1.7 byla odeslána. V obchodních podmínkách je napsáno dodací lhůta 14 pracovních dní a to my jsme splnili.
    Když má někdo zájem o osobní odběr tak se na něj optá a může se s námi na něm domluvit.
    Poštovné máme standartní a kdyby jste si objednávala přímo z Anglie tak Vás poštovné vyjde min. na 800,--

• velký výběr zboží

jsem spokojená

Zboží jsem si vybrala a zaplatila před 10 dny, zatím nedorazilo. Dodací lhůta je 15 dní, takže čekám, že snad dorazí. Dostala jsem poděkování za nákup, ale o stavu objednávky už mě nikdo neinformoval.

Reakce obchodu SPORT MAGIC

Omlouváme se Vám jestli Vám nepřišli od nás e-mail, ale posílali jsme Vám, jak závazné potvrzení, tak i potvrzení o přijetí platby a následně o expedování zásilky.

Ani jsem tento obchod neměla možnost více zhodnotit, když nám nedodali slíbené zboží z nabídky, které údajně do 4 dnů mělo být skladem. Měla jsem vybrané kolo pro prvňáčka k vysvědčení, ale BOHUŽEL slíbili a nedodali!
    Takto zněl e-mail po týdnu po objednávce a přislíbení zboží - v podstatě bez udání důvodu:
    Dobrý den, Vaše objednávka změnila stav na: "Storno", omlouváme se Vám, ale jsme nuceni Vaši objednávku stornovat, protože nemáme Vámi vybrané kolo. S pozdravem Sportmagic

Reakce obchodu SPORT MAGIC

Zboží nedržíme skladem, ale máme ho z Anglie, tak že se občas stane, že nějaké zboží není. Snažíme se co nejvíce aktualizovat. Tak snad příště už se to nestane. Omlouváme se Vám ještě jednou.

• Nabízí jiné velikosti než které je schopen dodat.
    • Dodává jiné zboží než které nabízí.
    • Dlouhá dodací lhůta.

Špatný obchod!

Sportmagic mě zaujal a tak jsem neváhala jsi odtud objednat a nezklamaly.Skvělá komunikace s obchodem.Mohu vřele tento obchůdek doporučit ostatním lidičkám.Jsem nad míru spokojená.Obuv perfektně sedí a jsou na nožce velmi příjemné.Tak objednávejte není se čeho bát.Já jen velmi díky.

Reakce obchodu SPORT MAGIC

Děkujeme za kladnou recenzi.

• velký výběr, nizké ceny
    • dlouhé dodací lhůty

Dobry vyber, dobra cena, ale musis si pockat.

• Doba doručení, je na internetový obchod opravdu dlouhá a zaslat dotazník před dodáním zboží je také nelogické. Pokud zboží obdržím alespoň do konce týdne, bude můj názor vstřícnější.

Reakce obchodu SPORT MAGIC

Tento dotazník zasílá automaticky Heureka. My na něj nemáme vliv, kdy Vám dorazí.

• Delší dodací lhůta...

• ..než příjde zboží(šortky)bude podzim!!!

• lacinější než v kamenném obchodě
    • nemusím nikam cestovat
    • nemají to na skladě

pokud zboží nepotřebujete ihned tak v klidu nakupujte tady :))

• Je to pohodlný nákup z pohodlí domova, nemusím se táhnout přes půl města, kde je spousta lidí a taky cena, je to minimálně o půlku levnější než v obchodě(většinou)
    • Slabiny nejsou v obchodě, ale v České Poště, zboží mi dorazilo po měsíci od zaplacení.

S obchodem jsem spokojená a nemůžu mít jedinou výtku. Zboží je perfektní, komunikace taky. Doporučuji určitě všem)

• Dobré ceny, sledování zásilky na internetu
    • delší dodací lhůty - zboží není většinou skladem.

Dobré ceny, a velký výběr; proto se vyplatí počkat na delší dodací lhůtu, která nakonec byla i kratší asi o cca 3 dny, než bylo uvedeno! Spokojenost

• výhodné ceny
    • dlouhá dodací lhůta

výhodný obchod se sportovním zbožím