Profesionální poradenství, kupovala jsem běžky pro sebe i pro dceru, manželovi boty, které jsem mu mojí chybou popsala špatně a pán mi vše vysvětlil a operativně poslal boty jiné. Za mě naprostá spokojenost a kladně hodnotím milý přístup k zákazníkovi. Pokud budu ještě něco potřebovat, opět se obrátím na tento obchod a co ještě musím vypíchnout, tak jsou velice příznivé ceny.

• Profesionální přístup, ochota, kvalitní zboží

Doporučuji!

• Dobré poradenství

Objednal jsem si běžkařský komplet, dorazil během pár dní v naprostém pořádku, s nákupem jsem spokojen.

• Pokaždé proběhne všechno v pořádku.

Tento obchod můžu jen doporučit.

• Vše v poradku, bezproblemovy obchod

Byla jsem se vsim spokojena

• V obchodě pravidelně nakupuji sportovní oblečení na hory nebo kolo a jsem spokojený.
    • V případě nedostupnosti některého zboží mi byla nabídnuta alternativa.

S obchodem mám zatím jen pozitivní zkusenosti.

• Obyčejní podvodníci !!
    • Objednal jsem si v tomto obchodě trampolínu pro dcerku za cenu 5190,- Kč (tuto cenu na svých stránkách vystavovali několik týdnů). Přišlo mi na e-mail potvrzení o objednání zboží včetně potvrzení ceny. Ale cca za 8h mi přišel e-mail nový, že cena neplatí a trampolínu mi prodají za cenu 7290,- Kč.
    • Vše s největší pravděpodobností skončí soudním sporem.

PODVODNÍCI !!!
    Tomuto obchodu se obloukem vyhněte.

• Pokud si přejete problémy s objednávkou, tak doporučuji vřele tento obchod.
    • Obyčejní podvodníci. Objednal jsem u nich na internetu lyže. S číslem své objednávky čekám celý den, že mi pošlou bankovní účet pro platbu předem a nic. Když tam volám buď nikdo nebere telefon nebo je tam někdo jiný a říká, že kolega má moc práce s vyřizováním objednávek a že se ozve a neozval se nikdo. Až večer když znovu volám mi řeknou do telefonu, na rovinu, že lyže nedostanu, protože jsou už dávno vyprodané a že je jim jedno, že mám řádnou objednávku.

Přístup k zákazníkovi horší než k praseti.

Reakce obchodu Sport Laurýn s.r.o.

přes víkend nám přišlo více objednávek a objednávky vyřizujeme postupně. Proto se omlouváme, že jste čekal na odpověď déle než je obvyklé. Jelikož v tomto období se prodává přes 10 párů lyží denně, stává se, že se lyže prodají a na e-shopu 2 dny trvá, než se změní stav dostupnosti. Vaše chování v telefonu není snad ani publikovatelné. Omlouváme se, že objednávka nebyla zrealizována.

Děkujeme za pochopení

Sport V. Laurýn.

• V nabídce na svých web.stránkách má stále ty "nejlepší" ceny, ovšem zboží skladem není a je "vyprodáno". Ani po týdnu, co nás prodejce informoval o nedostupnosti zboží, nabízené zboží na svých web.stránkách nesmazal.....

Nedůvěryhodný, podvodný...