V pondělí jsem zboží objednal, ve středu dopoledne bylo bez problému doručeno. Děkuji.

• Doručeno druhý den po objednání. Vše super!

• zatím nic

• Rozumné ceny
    • Perfektní komunikace
    • Rychlé doručení

Za mě jako vždy vše na 100%

Rychlé dodání a spokojenost s obsluhou

Objednávka proběhla rychle a k mé spokojenosti.

• Velky výběr zboží v různé kvalitě dle potřeb zákazníka, možnost objednání více zboží a vyzkoušení, nehodící zboží zůstává na prodejně
    • možnost objednání více zboží a vyzkoušení, nehodící zboží zůstává na prodejně
    • Rychlá obsluha, která poradí

• Velice dobrá kumunikace

Objednal jsem omylem jiný typ obuvi. Vlice ochotně udělal obchod změnu a objednal jiné a pouze doplatil cenu. Nebylo třeby vracet peníze a znova zapkatit. Platba byla předem.

• spolehlivost, dobré ceny

Nákup ve Sportisimu vždy v pořádku.

Tady jsem vždy spokojená.

Snad jen kdyby prodavačka dala šaty alespoň do toho sáčku kde byl a nepodala vám ho do ruky jak hadr na podlahu po té co jsem si odmítla koupit tašku když auto stálo před obchodem.

• Nakupuji pravidelně

V pohodě

• velký výběr, přehledné stránky, rychlé vyřízení

Zboží jsem rezervoval na prodejně. Objednávku obchod zrušil.

Dobrá komunikace a rychlé dodání

• Obsluha skvělá
    • Velkou nevýhodou je, že zboží nakoupené přes e-shop se rozdělí do několik objednávek, zboží se neposílá z jednoho obchodu, nebo skladu a tím pádem platíte poštovné za ,, každou "rozdělenou objednávku. To se jinde nevidí! Zboží jsem pak z košíku vymazala. Škoda, nakoupila bych více. Na vybranou prodejnu se už zboží neposílá, připraví jen co je skladem na vybrané prodejně. Byla jsem ochotna zaplatit jedno poštovné (objednávka rozdělena na 2, zaplatit kartou)a zbytek si vyzvednout na vybrané prodejně a zaplatit na místě. Vše zadáte a postoupíte dál na platbu...a ejhle, skočí tam celková částka?! Opět jsem smazala z košíku a zadala prodejnu a objednávku jsem odeslala. Pak pracně opět vyhledala co jsem měla původně v košíku s poštovným a nechala si poslat co šlo za jedno poštovné a zaplatila kartou. Řekla bych velký průser...!

• výhoda

• Velký výběr
    • Slušné ceny

Jsem pravidelným zákazníkem a vždy naprostá spokojenost. Ani po letech nemůžu říct nic špatného. Doporučuji.