• Obsluha skvělá
    • Velkou nevýhodou je, že zboží nakoupené přes e-shop se rozdělí do několik objednávek, zboží se neposílá z jednoho obchodu, nebo skladu a tím pádem platíte poštovné za ,, každou "rozdělenou objednávku. To se jinde nevidí! Zboží jsem pak z košíku vymazala. Škoda, nakoupila bych více. Na vybranou prodejnu se už zboží neposílá, připraví jen co je skladem na vybrané prodejně. Byla jsem ochotna zaplatit jedno poštovné (objednávka rozdělena na 2, zaplatit kartou)a zbytek si vyzvednout na vybrané prodejně a zaplatit na místě. Vše zadáte a postoupíte dál na platbu...a ejhle, skočí tam celková částka?! Opět jsem smazala z košíku a zadala prodejnu a objednávku jsem odeslala. Pak pracně opět vyhledala co jsem měla původně v košíku s poštovným a nechala si poslat co šlo za jedno poštovné a zaplatila kartou. Řekla bych velký průser...!

• výhoda

• Velký výběr
    • Slušné ceny

Jsem pravidelným zákazníkem a vždy naprostá spokojenost. Ani po letech nemůžu říct nic špatného. Doporučuji.

Nakupujeme zde pravidelně a vždy vše v pořádku. V případě reklamace rychlé a vstřícné jednání.

Ochotný a usměvavý personál.

• Dostupnost

Rychle, dobře a vždy s úsměvem

Rychlé jednání .

• Bezproblémové vyzkoušení a převzetí

Rychlost dodání

I když zboží není na prodejně a objednání přes shop s doručením na prodejnu - možnost odzkoušet popř. objednané zboží nepřevzít.
    Perfektní služba.

Profesionální přístup

• Všechno v pořádku

Ve Strakonicích opravdu milý personál

• zboží mi přišlo do 24 hodin....skvělé....

• Možnost vyzkoušet si boty před zaplacením internetové objednávky v obchodě

• spokojenost

Obchod v Ivančicích vždy bez výhrad. Už několikrát jsem využila vyzvednutí zboží v této prodejně a vždy vše v pořádku.

Vše v naprostém pořádku

Kupujeme dceři sandálky jen u Sportisima :)

Opakovaný nákup. Rychlé jednání, dobrá komunikace obchodu.

oceňuji rychlé dodání