• nakoupil v obchodě Sport Hangár před 2 týdny

• Namazali mi nové lyže a nastavili vypínací síly. Potěšil i pásek na svazaní lyží. Super.
    • Dobrá konzultace po telefonu.
  • nakoupil v obchodě Sport Hangár před 3 týdny

• nevidím žádné výhody
    • vlastně jedna je, dostal jsem slevu 10% na příští nákup, kterou ale rozhodně nevyužiji
    • zboží uvedené jako skladem na centrálním skladu vůbec skladem nemají
    • vrácení peněz až po 9 dnech
    • špatná komunikace

Až po 5 dnech od koupi a 3 dnech po mém dotazu na nezměněný stav objednávky se mi ozvali, že zboží, které mělo být skladem na centrálním skladu vůbec není. Až po mé urgenci mi po 9 dnech od nákupu vrátili peníze zpět na účet. Po sdělení informace prodejcem, že zboží není skladem, jsem si ho objednal přímo z Francie a došlo mi dřív než jsem obdržel zpět peníze ze sporthangar.cz

Reakce obchodu Sport Hangár

děkujeme za Vaší reakci a mrzí nás, že nesjte spokojen. U zboží - vodního vaku - byla uvedena dostupnost, že je skladem u dodavatele, ten bohužel zboží neměl, což jsme se dozvěděli, až za 2 dny po naší objednávce u dodavatele. Ihned jsme Vám zaslali informaci o nedostupnosti zobží a peníze Vám vrátili na účet, jakmile jsme obdrželi Vaše číslo účtu, 30.1. jste objednal a 8.2. jste měl peníze na účtu.
    Za komplikace se omlouvám, snažíme se reagovat rychle, ale z pohledu zákazníka to nemusí být vždy dostačující. Jak je vidět, tak se máme u Francouzské konkurence co učit.
    Tomáš Miřátský
    www.sporthangar.cz

• nakoupil v obchodě Sport Hangár před 3 týdny

Omluvili se, ze zboží již není. Zeptali se, zda mohou nabídnout jiné. Na moji reakci jsem nedostal žádnou odpověď (a to jsem reagoval velmi pohodově)..

Reakce obchodu Sport Hangár

omlouvám se, jedná se o naší chybu. Náš tým byl z důvodu chřipky oslaben a nestíhali jsme reagovat včas.
    Alternativu již máte v mailu, tak snad objednávku dokončíme k Vaší spokojenosti.
    Děkuji za pochopení.
    Tomáš Miřátský
    www.sporthangar.cz

• nakoupil v obchodě Sport Hangár před 1 měsícem

• Velmi dobrá komunikace s prodejcem
  • nakoupil v obchodě Sport Hangár před 4 týdny

ceny,rychlost dodání

• rychlost, cena

• Profesionální pristup
    • Velký vyber

Objednal jsem si lyžařské boty. Po vyzkoušení mi moc nevyhovovali. Personální byl ochotný a nabídl mi další 3 varianty ze kterých jsem si nakonec vybral. Velmi příjemný prodejci kteří vědí co prodávají.

Reakce obchodu Sport Hangár

děkujeme za vaši recenzi a moc nás těší vaše hodnocení.
    Ke každému zákazníkovi se snažíme přistupovat individuálně a tak, aby mu nákup od nás dělal co nejvíce radostí :).

• nakoupil v obchodě Sport Hangár před 1 měsícem

Zboží bylo dodáno bez českého návodu k obsluze, v detailech vypadá jinak, než jak je prezentováno na webu prodejce. Možná se jedná o velice zdařilou kopii.

Reakce obchodu Sport Hangár

děkujeme za vaše hodnocení a mrzí nás, že jste nebyl s objednávkou spokojený.

Pokud u objednávky chyběl český návod, omlouváme se za to. Prosím spojte se s naším zákaznickým servisem na info@sporthangar.cz a kolegové se s vámi domluví na vyřešení.

Co se týká - "Možná se jedná o velice zdařilou kopii.". Zboží odebíráme pouze od oficiálního distributora, takže toho, že by se jednalo o kopii se určitě nemusíte bát.

Pokud jste ale i přesto se zbožím nespokojený, prosím domluvte se se zákaznických servisem na vyřešení situace.

Děkujeme

• nakoupil v obchodě Sport Hangár před 2 měsíci

Zrcátko dodali jiné než na obrázku . Ostatní prodejci jej prodávají za 49 Kč.

Reakce obchodu Sport Hangár

děkujeme za vaši reakci a mrzí nás, že jste s objednávkou nespokojený.

Pokud máte pocit, že jste od nás obdržel nějaký jiný výrobek než jste si objednal nebo jste s výrobkem nespokojený, prosím spojte se s naším zákaznickým servisem na info@sporthangar.cz a kolegové se s vámi domluví na vyřešení současné situace.

Co se týká ceny jiných prodejců, pokud víte o nějakém prodejci s cenu 49 Kč, bude se pravděpodobně jednat o nějakou speciální akci a doporučuji tuto akci využít. Za takto nízkou cenu se tento produkt standardně nenabízí. Např. zde na Heurece je aktuálně nejnižší cena 110 Kč. U nás jste zakupil tento produkt za 128 Kč

Děkuji za pochopení

• Rychlý,spolehlivý obchod,doporučuji:-))

rychlost dodání

• skvělá komunikace obchodu
    • velký výběr

• Super ceny
    • Sleva na prvni nakup
    • Rychle doruceni

doporucuji. Zmeril jsem si obvod hlavy a helma perfektne sedi!

Reakce obchodu Sport Hangár

děkuji za vaše hodnocení. Jsem rád, že vám helma sedí a jste s nákupem spokojena.

• nakoupil v obchodě Sport Hangár před 3 měsíci

• Okamžitě po objednávce reagovali a domluvili se mnou záměnu zboží. Ochota. Výborná komunikace. Zboží jsem zde objednávala po prvé, ale určitě se budu vracet.

Reakce obchodu Sport Hangár

děkujeme, vždy se snažíme, aby byl zákazník s vyřízením objednávky co nejvíce spokojený.
    Takže takovéhle hodnocení nás vždy potěší :).

• dobré ceny,ochotný personál

Reakce obchodu Sport Hangár

děkujeme za vaše kladné hodnocení.

• nakoupil v obchodě Sport Hangár před 3 měsíci

Vše v pořádku, rychlé doručení.

• nakoupil v obchodě Sport Hangár před 3 měsíci

Dobré ceny. Rychlé dodání. Ochotný personál.

• Spolehlivost

Reakce obchodu Sport Hangár

děkujeme za vaše hodnocení a jsme rádi, že jste byl s objednávkou spokojený.