• Objednané zboží nebylo skladem, přesto že na stránkách uváděli, že ano.Neinformovali mě,že zboží musí teprve objednat a tak se prodlouží doba dodání.Toto vše jsem se dozvěděla, až když jsem po slibovaných 4 dnech dodání zboží, dodávku telefonicky urgovala.Prodejce se ani neomluvil.

Reakce obchodu SPORT8.cz

nechal jsem to prověřit a skutečně tady došlo ke zbytečným prodlevám na naší straně. Zboží v požadovaném počtu na skladě sice nebylo, ale došlo následující den a mohlo ještě ten den odejít, takže mohlo být další den u Vás. Obsluha ovšem udělala chybu a zboží odešlo až ve čtvrtek-asi po Vaší urgenci. A navíc nám ještě v pátek volali z PPL a ověřovali si doručovací adresu, asi měli nějaký problém s doručením. Takže Vám to dodali nakonec až v pondělí. Tím se to celé neuvěřitelně protáhlo.
    Za tyto chyby se omlouvám a usilovně pracujeme na tom, aby se to už neopakovalo.
    S pozdravem.
    L. Motl, jednatel

• Nekomunikují, při dotazu na konkrétní zboží nereagují, při vrácení zboží nereagují.

Zboží přišlo, trošku později než u jiných e-shopů, nicméně komunikace směrem k zákazníkovi přes e-mail veškerá žádná. Jsem zvědavá, zda mi vrátí peníze na účet za vrácené zboží.

Dobrý den.
    Omlouváme za komplikace v komunikaci, které byly způsobeny čerpáním dovolené a současně nemocí další pracovnice v expedici, což se nám stává maximálně jednou za 10 let ...
    Peníze za vrácené zboží Vám samozřejmě vrátíme. Obvykle je vracíme do tří dnů. Ještě jednou se omlouváme.
    Tým e-shopu SPORT8.

• cena, ale stejně to nefunguje
    • nevím jak dlouhá bude dodacíé lhůta, ale asi je hodně natahovací

kdo nevěří může si odzkoušet

Dobrý den

Mrzí nás, že nejste spokojený s naší dodací lhůtou. Nicméně Vaše objednávka byla hrazena platební on-line bránou a platba z nějakého důvodu nebyla provedena. V tomto případě se snažíme zákazníky kontaktovat telefonicky a snažíme se zjistit důvod, případně domluvit jinou formu úhrady. Vám se nám dovolat nepodařilo. Hovořili jsme spolu nakonec až dnes, kdy jsme se dohodli na úhradě kurýrovi dobírkou, zboží Vám bude zítra odesláno.

Přejeme příjemné svátky a mnoho štěstí do nového roku 2017.

Tým e-shopu SPORT8

• Nízké ceny, které jsou na neexistující zboží.
    • Nekonečné dodací lhůty.

Po objednání zboží, které bylo skladem, jsem obdržel registraci do eshopu a vyrozumění, že je objednávka v systému. Od té doby uběhly 3 týdny a nic.
    Naštěstí je to věc kterou nepotřebuji nějak nutně, ale i tak to pěkně nas..e.
    Nyní už koukám po jiném obchodě.

• cena a šíře nabídky
    • neuvěřitelně dlouhá dodací doba a komunikace se zákazníkem

pokud očekáváte krátkou dodací dobu, ohlédněte se jinde

• Komunikace na nule, musel jsem 2x urgovat
    • Neuveritelne dlouha dodaci lhuta

Solidni ceny a perfektne zabalene
    Nulova komunikace ze strany obchodu, musel jsem 2x urgovat
    Extremne dlouha dodaci lhuta

• Obchod uvadel, ze zbozi je skladem. Zaplatil jsem ho dopredu. Po mailovych urgencich a nekomunikaci lakonicky sdelili, ze zbozi je u dodavatele a dorazi do 10 dnu!!!! Zrusil jsem objednavku, penize chci zpet a obchod opet nekomunikuje... Tristni

Obchod uvadi zakazniky v omyl, proste lze a nekomunikuje a nereaguje na reklamaci nedodani zbozi ani zadost o zruseni objednavky, prestoze penize si drzi...

• dlouhá dodací lhuta
    • Jestli vubec dorazí

• komunikace

Nakupovala jsem zde z důvodu nízké ceny zboží, ale příště zde už ne. Dodací lhůta objednaného zboží byla 1-4 dny, 5.den od objednávky jsem nedostala žádnou informaci o expedici, telefonicky jsem tedy obchod kontaktovala a bylo mi sděleno, že dodavatel změnil místo skladu, což zpozdilo dodávky do obchodu a zásilka mi tedy bude doručena asi za týden. Už je to 10 dnů od telefonátu a ani řádka o stavu mé objednávky.

• Špatná komunikace.

• Vůbec nekomunikují se zákazníkem

Dobrý den

Velmi se omlouváme za nevyřízenou objednávku. Problém byl způsoben stěhováním skladu a s tím spojenými technickými změnami našeho e-shopu. Ujišťujeme Vás, že podobné situace už vznikat nebudou. Děkujeme za pochopení.

Tým e-shopu Sposrt8

• nic, když neposílají a nekomunikují
    • komunikace

škoda vypisovat tento dotazník, ale aspoň se nezklame další zákazník..

Tým e-shopu Sposrt8

• Obchod nekomunikuje, po vice nez mesici zbozi nedorazilo.

Tým e-shopu Sposrt8

• zboží již nezasilejte budu mimo ČR.

Tým e-shopu Sposrt8

• Zboží jsem si objednala před 10 dny. Objednané zboží nedorazilo, obchod ani nepotvrdil objednávku, nijak se mnou nekomunikoval.