gumove kocovky sou vyborny dopororucuju vsem duchocum ktery pozivaj prli

• rychlé doručení
    • příznivá cena

• Mají dobrý výběr

• Rychlost, solidnost i cena

OK

perfektní domluva po telefonu, na zboží jsem opravdu spěchal a druhý den bylo doma! velice děkuji!

• slušnost a péče zákazníky
    • Velmi příznivé ceny
    • svižné doručení
    • zboží slkadem

Velmi slušné chování a následná péče o zákazníky. Objednávám znova. Řadím jednoznačně mezi top obchody

• Lži

Nabízí něco co nemá, slibuje termín který nedodrží, ani žádná omluva. Pokud bych já nevolal tak se neozvou. Šunt.

rychlé a v pořádku

Vše v pořádku.

• Rychlost, cena

Vysloveně příšerný až podvodný obchod. Objednal jsem si drobnost, ale hned jsem si všiml, že není "skladem", ale "skladem u dodavatele". Okamžitě jsem je požádal o zrušení objednávky. Nestalo se nic a najednou mi píše Zásilkovna, že přijali balíček. Ten jsem si nevyzvedl, ale peníze jsem už nikdy neviděl (čemuž se také říká krádež). Nejde o mnoho peněz, ale i tak. Vyhněte se obloukem.

Reakce obchodu Sportovní potřeby

Ano, je to tak, jedná se o 159 kč. Zákazník zatím nemá peníze zaslány zpět, protože na email, aby nám napsal číslo účtu, do dnešního dne neodpověděl. Proto to vedeme jako nedořešenou zakázku. Jakmile nám odpoví a napíše číslo účtu, ihned vracíme peníze.

Děkujeme za objednávku i za recenzi
    Sport-potreby.cz

• Vše perfektní!!!!!!!!!!!!!!!!!

• Obejdnávku jsem udělala v říjnu, teď je březen. Objednávka stále nedorazila. Když s nimi mluvím, vždy řeknou, že již příští týden dorazí...

Reakce obchodu Sportovní potřeby

ano, jedná se o velký gymnastický klín. Je pravda, že byl velký problém s molitanem, kdy chyběl celosvětově. My vycházíme pouze z informací od distributora pro ČR a SR. Proto jsem měl jen "nějaké" informace, které jsem poskytl dále ....
    Do dnešního dne nemáme od distributora žádný klín ještě, ale do 14 dní již budou. Cena sice dvojnásobná, ale paní Adél má aspoň jistotu, že to dostane ještě za původní cenu.

Děkujeme za objednávku i recenzi
    Sport-potreby.cz

• Spolehlivý obchod

• spolehlivé, rychlé dodání. Snadná komunikace.

spokojenost

Vše bylo o.k.Fotbal ovšem nebyl na sklad, doručení až dodá výrobce

• rychlé dodání, spokojenost s produktem
    • nemám