• Rychlá komunikace
    • Odborné rady s výběrem alternativy k produktu, který nebyl dostupný
    • Pravidelné informace o stavu objednávky, jejíž vyřízení bylo delší

• skvělé jednání se zákazníkem

Po koupi kalhot nevhodné velikosti nabídli vhodné alternativy. Vše se vyřešilo absolutně bez problémů k oboustranné spokojenosti.

• rychlost jednání, příjemní lidé

• skvela ochota pre objednanie tovaru az z Talianska
    • rychle vybavenie objednavky
    • skvela komunikacia

• nadstandardní přístup k zákazníkovi
    • perfektní komunikace
    • skvělá cena

Kupoval jsem cepíny a mačky Singing Rock. Naprostá spokojenost, vstřícný a profesionální přístup. Když se vyskytl drobný problém (za který jsem si mohl sám), byl promptně vyřešen k mé naprosté spokojenosti.

• Absolutně bez problému.
    • Nic.

POPINA je super.
    Vše OK

• dne 25.9. 2015 jsme si tam nakoupil zajímavé věci, které jsem nikde neviděl.
    • Tímto chci poděkovat p. Popině za ochotu a přístup ke mě.

Nakoupily jsme tu protože, takoví obchod jsem nikde neviděl, akorát v Anglii na dovolené v červnu.
    Už dříve jsem tam nakoupil , tak jsme se tam vrátily znova.
    Já se pak ozvu s vámi přes email.
    Mějte se pěkně Holda Přibyslav

• Skvělý a profesionální přístup

Nakupovala jsem zde vícekrát za posledních pár let a ať už jsem zboží reklamovala, měnila velikost, nebo se na něco ptala, vždy to proběhlo naprosto korektně, rychle a bez problémů.

• Vzhledem k nepravdivým údajům na eshopu, nic
    • Objednal jsem zboží, které, dle eshopu, bylo skladem, podstoupil proces registrace, abych se druhý den dozvěděl, že se batoh musí ještě vyrobit a byl by až za 14 dní.
    • Nepravdivé informace na eshopu nemají co dělat - nevím, zda v Popině počítají s tím, že zákazník několik týdnů počká, nebo jde jen o bordel ve skladu, pro mě je to ovšem znakem nedůvěryhodnosti.

Jednu hvězdičku dávám, že mi alespoň zavolali.

• Profesionální přístup! Skvělé služby! Osobní příjemné jednání!
    • Moc moc děkuju!!!
    • Zcela naprosto nic...:-)

Spolupráce byla radost:-)

• Nakupoval jsem vícekrát v průběhu několika let. Vždy výborné, včetně hledání náhradního řešení, když původní výrobek nebyl skladem.

Je to moje první volba, teprve když tam neuspěji, hledám jinde.

Nakupoval jsem dvakrát v průběhu asi čtyř let, pokaždé výborná komunikace a vyřešení nestndartních požadavků z mé strany. Maximální spokojenost.

• ceny

• Skvělé ceny
    • Bonusový program
    • Přehledný web
    • Menší sortiment oblečení

Skvělý outdoor obchod s bohatým sortimentem vybavení a skvělými cenami. Osobní přístup a bleskové vyřízení objednávek.

Dlouhodoba spokojenost, profesionalni pristup.

Naprosto perfektní servis - od počáteční komunikace, včasného dodání, flexibility, co se týče změny objednávky, následné nadstandardní služby, vřele doporučuji všem.

• Avizovaná pracovní doba do 17.00, 12.9. v 15.30 v obchodě ani noha, dle prodavačky ze sousedního obchodu běžná věc.

• Rychlost vyřízení objednávky
    • Široký sortiment

Slušný a dobrý eshop

• vše proběhlo v pohodě

spokojenost

Přehledný portál, jednoduchá objednávka, cena, rychlost.