• Perfektní komunikace ze strany obchodu

• Individuální přístup k zákazníkovi

Omylem jsem objednal chybnou velikost obuvi. S majitelem obchodu jsme se telefonicky dohodli na výměně za správnou velikost. Nyní si již vesele vykračuji v nových botech. Co se vůbec komunikace týká, tak by tento e-shop mohl být vzorem pro ostatní. Těším se na další nákup.

• Než bylo zboží odesláno, z obchodu volali, dali doporučení na údržbu obuvy. Dobrá vstřícnost.

• Profesionální, vstřícné jednání
    • Rychlé dodání zboží
    • Celková spokojenost, nakupuji opakovaně

• velmi dobrá komunikace
    • ochota, prozákaznický přístup

• Osobní přístup
    • Rychlé vyřízení

• Skvělá komunikace

Doporučuju obchod. Potřeboval jsem poradit s výběrem, prodejce mi ochotně vysvětlil vše co jsem potřeboval a přidal navrch pár skvělých tipů. Díky

Vse perfektni

• Kvalitní produkt
    • Spolehlivé a rychlé jednání

Zájem o spokojeného zákazníka.

• Skvělá komunikace a osobní telefonní poradenství prodejce ohledně péče o obuv

Vše proběhlo k mé plné spokojenosti

Neskutečná rychlost doručení!

• Perfektní komunikace ze strany obchodu, prodejce zavolal, aby se ujistil, že jsem s produktem spokojen a aby vysvětlil případné dotazy. Skvělá obsluha.
    • Ověřené znalosti a zkušenosti.
    • Nadstandardní ochota.
    • Slušná cena, vzhledem k cenám stejného modelu u konkurence.
    • Zboží dorazilo přesně v den, který uvedl prodávající.

Z obchodu zavolali hned, jak zboží odeslali, aby se ujistili, že budu informován a aby zodpověděli všechny dotazy. Prodejce se také ještě před doručením bot nabídl, že pokud mi velikost nebude sedět, zajistí větší ze zahraničí (v ČR jsem jiný stejný model ve větší velikosti nenašel). Navíc i popsal, jak u dané značky souhlasí velikost nohy s velikostí jejich bot a jeho předpoklad se mi po doručení potvrdil. Mohu jen doporučit, přístup obchodu k zákazníkovi je perfektní.

Výborná komunikace, vstřícnost a ochota. Rychlé odeslání. Mohu jen doporučit!

• Komunikace s obchodem
    • Velký výběr zboží
    • Ochota a z

Velký výběr zboží za nejlepší ceny v ČR. Po objednání zboží mě telefonicky kontaktoval prodejce, abychom ještě upřesnili objednávku. Velmi milý a ochotný pán, který byl nápomocný a ochotně odpověděl všechny mé dotazy. Určitě doporučuji, tak laskavý přístup se jen tak nevidí. Ráda se na tento obchod znova obrátím.

dobrá komunikace

• Velice vstřícné jednání a ochota poradit
    • Rychle odeslání

Velmi dobré

Naprostá spokojenost, tento obchod doporučuji.

• Obrovská ochota prodejce
    • Milé a vstřícné jednani

Syn si potřeboval srovnat a vyzkoušet dva vybrané batohy. Jeden jsem objednala z jiného shopu a druhý na tuto prodejnu. Když jsme přijeli i s jednim batohem vše bylo připraveno-objednaný batoh naložený, tak jak to má být. Syn si dlouho porovnával a prohlížel oba batohy, ale nakonec se rozhodl pro batoh co jsme měli objednaný z jiného shopu. Bohužel jsme prodejci tržbu neudělali, pan byl i nadále milý a ochotný i když viděl,že mu trzbu neděláme. Klobouk dolu takových obchodníků více.