• priznive ceny
    • spatna komunikace

• zboží označeno "skladem", po 10-ti dnech nedorazilo, ani jakákoliv informace o zpracování objednávky

Dorazilo nevhodne zboží rád bych ho vrátil, ale obchod nereaguje na maily a telefon mi neberou

• objednala jsem koloběžku, která měla být skladem. Od přijetí objednávky uběhl týden a nedostavila se žádná komunikace ze strany obchodu. Nevěděla jsem, jestli zboží dorazí či nikoliv nebo vůbec, co se děje. Teprve po tom, kdy jsem požádala o storno objednávky, se mi ozval pán a omlouval se mi, že nechápou, jak si mohli mojí objednávky nevšimnout. Objednávku jsem stornovala a objednala zboží jinde.

Nemůžu napsat lepší recenzi, byla jsem sklamaná...protože, když něco nemám, nemůžu to na eshopu mít skladem, že? Trošku klamání zákazníků, to by se ze strany eshopů nemělo dít, ale děje, nejen zde. Zboží, které jsem poptávala jsem nakonec objednala až na třetí pokus u 3. eshopu, už jsem skoro nevěřila, že seženu :-D

• obchod tvrdí, že má zboží skladem přestože to není pravda

neserióznost obchodu - uvádí nepravdivé informace

• Rychlos
    • Neuplne informace, nepravdive info u pouziteho zbozi

• Velmi špatná komunikace, odpověď na objednávku jsem dostala po 3 dnech, kdy jsem sama musela zatelefonovat. Nakonec po dalším týdnu čekání zboží stejně neměli!
    • Sice mi nabídli jinou variantu, ale kvůli tomu jsem nemusela 10 dni čekat.

Asi jim nevadí, že si zde někdo neobjedná.