• Rychlost dodani, kvalitni zbozi a cena ;)

Reakce obchodu Spokojeny-mazlicek

Dobrý den. Děkujeme za Vaši recenzi a jsme rádi, že jste si pro svůj nákup vybrala právě náš obchod.

Vše v pořádku.

Reakce obchodu Spokojeny-mazlicek

Dobrý den. Děkujeme za Vaše velice kladné našeho obchodu.

• Zboží přišlo dříve než bylo deklarováno

Reakce obchodu Spokojeny-mazlicek

Dobrý den. Velice si vážíme Vašeho kladného hodnocení a jsme rádi, že jste si pro svůj nákup vybrala právě náš obchod.

Zboží přišlo rychle a v pořádku.

Reakce obchodu Spokojeny-mazlicek

Dobrý den. Velice si Vážíme Vaší kladné reakce a jsme rádi, že jste s nákupem v našem obchodě byla spokojena.

• Rychlost dodání, dobrá cena, komunikace obchodu

Reakce obchodu Spokojeny-mazlicek

Dobrý den.Velice si vážíme Vašeho kladného hodnoceni a budeme rádi,když náš obchod opět navštiívíte.

Objednávka byla rychle vyřízena

Reakce obchodu Spokojeny-mazlicek

Dobrý den. Děkujeme za Vaši kladnou recenzi a budeme rádi, když se k nám opět vrátíte.

• Obchod dodržel dodací lhůtu 14 dní. Bez výhrad.
    • Zboží, které jsem si objednala, bylo vloženo jen do jednoho vnějšího "igelitového pytle".Pytel byl bez loga obchodu, či jiného označení nebo snad zalepovacího přesahu, aby to nevypadalo tak ledabyle.Tím, že se jedná o ustřižení kusu z metráže, volila bych alespoň vhodné zabalení.. Zboží jsem chtěla jako dárek, ale spíše to vypadalo, jako když jsem si to ustřihla doma na koleni-naprosto nevhodné!

Dobrý den,.
    Děkujeme za Vaši recenzi.
    Zboží od nás odchází zabalené tak, aby primárně nebyla při přepravě narušena jeho funkčnost a zabránilo se tak případnému poškození. Tak tomu bylo i ve Vašem případě.
    Bohužel u Vámi objednaného zboží ( DryBed ) nám náš zahraniční dodavatel tento produkt nedodá s jakýmkoliv potiskem loga nebo zabalený ve speciálním balení.
    Každý balíček odesílány od nás je navíc přepáskovaný naši firemní páskou s logem obchodu.

Vřele doporučuji . Rychlé dodání a vše v pořádku.

Reakce obchodu Spokojeny-mazlicek

Dobrý den, Děkujeme za Vaši kladnou recenzi a jsme velice rádi ,že jste byla s nákupem v našem obchodě spokojena.

Dobře zabaleno .
    Zboží je moc hezké.

Reakce obchodu Spokojeny-mazlicek

Děkujeme za Vaší kladnou recenzi a jsme rádi, že jste se zbožím z našeho obchodu spokojena.

S dodaným zbožím jsem spokojená. Měla jsem v úmyslu zakoupit 2 kusy stejného zboží, ale při zadání množství se stále objevovalo u dalšího kusu - vyprodáno. V nabídce zboží stále bylo.

Reakce obchodu Spokojeny-mazlicek

Dobrý den,. Děkujeme za Váš názor kterého si vážíme.
    U produkt, který jste si objednala byl v té chvíli na skladě pouze 1ks a při Vašem zadání 2ks se zobrazila informace "NENÍ SKLADEM " nikoli "VYPRODÁNO ". V současné době je Vámi objednané zboží opět skladem.
    V recenzi jste se také zmiňovala o tom, že Vám zboří bylo doručeno na jinou adresu. Vzhledem k tomu, že jste si zvolila dopravu Českou poštu což je externí dopravce, nejsme schopni tyto změny jakýmkoliv způsobem ovlivnit a nejme o nich ani zpětně informováni.

Objednávka provedena, zboží mělo být dodáno do 14-ti dnů, které již uplynuly a na mé emaily o stavu objednávky nikdo nereaguje. Objednávka je bohužel již zaplacena. Takto si seriózní obchod nepředstavuji.

Reakce obchodu Spokojeny-mazlicek

Děkujeme za Váš názor.. Vhledem k tomu, že se jedná o zakázkou výrobu zahraničního dodavatele , může se doba dodání prodloužit v závislosti na jeho množství zakázek Za vzniklou situaci se omlouváme, nicméně tuto skutečnost bohužel nedokážeme jakýmkoliv způsobem ovlivnit.
    Co se týká emailové komunikace:
    Je nám líto, ale ani jednu emailovou komunikaci z Vaší strany neevidujeme jak v příchozí poště, nevyžádané nebo spamu, což mohou z naší zkušenosti způsobovat emaily odeslané z volných a neplacených portálů jako je seznam, atlas ap.

V obchode jsem nakupoval poprve a jsem velice spokojen.

Reakce obchodu Spokojeny-mazlicek

Dobrý den. Velice nás těší, že jste byl s nákupem spokojen a budeme rádi, když se k nám i budoucnu vrátíte.

Nádherné mašličky pro pejsky.. doporučuji

Reakce obchodu Spokojeny-mazlicek

Dobrý den.Vážíme si Vaší pochvaly a ať mašličky dělají Všemu mazličkovi jen radost.

• rychlá komunikace
    • ochota při doplnění objednávky

Reakce obchodu Spokojeny-mazlicek

Dobrý den.Velice si vážíme Vaší kladné recenze a budeme rádi,když se do našeho obchodu opět vrátéte.

Vše v pořádku

Reakce obchodu Spokojeny-mazlicek

Děkujeme za Vaše kladné hodnocení našeho obchodu, kterého si moc vážíme

Rychlé doručení

Reakce obchodu Spokojeny-mazlicek

Dobrý den. Velmi si vážíme Vaší kladné recenze a budeme rádi, když se do našeho obchodu i v budoucnu vrátíte.

• Vše proběhlo v pořádku.

Reakce obchodu Spokojeny-mazlicek

Dobrý den. Děkujeme za Vaše kladné hodnocení našeho obchodu a bude rádi ,když bude pejsek s Vámi vybraným produktem spokojen.

• Skutečně osobní a individuální přístup k zákazníkovi. Kompletní servis.
    • Rychlost a také okamžité reagování na jakékoliv požadavky a doplnění objednávky nebo i její zrušení.

Maximální spokojenost.
    Není co vytknout.
    Výborný obchod.
    Doporučuji.

Dobrý den.
    Velice si vážíme Vaší kladné recenze a budeme rádi, když se do našeho obchodu opět vrátíte.

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

• Spokojenost,rychlost

Reakce obchodu Spokojeny-mazlicek

Dobrý den .Za kladnou recenzi Vám děkujeme a budeme rádi, když opět navštívíte náš obchod.