• Nenašla jsem vůbec sekci historie objednávek,
    • problém byl i s registrací na stránkách obchdu,pořád mi to zamítalo.
    • Vázla komunikace ze strany obchodu,kdy zboží doraZÍ

• zboží nedorazilo

Delší dodací lhůta.musela jsem se připomenout,kdy zboží dorazí..

• komunikaci při vyřizování reklamace

• Kvalitní a hezké zboží

rychlé dodání, nákup bez problému, doporučuji

môj prvý nákup pred rokom prebehol úplne bez problémov, aj komunikácia s obchodom bola super, ale tentokrát som sa musela sklamať. produkt mi ani po niekolkých dňoch nebol zaslaný a obchod na moje správy a e-maily vôbec nereagoval. brala som to ako ignoráciu a objednávku som bola nútená zrušiť....

• kvalitní trička s pěknou výšivkou
    • originální zboží, které není na stejný způsob ve všech barvách
    • špatná komunikace ze strany obchodu - odpověděli až po doručení zboží; nepřišel email, že/kdy bude zboží doručeno
    • při objednávce jsem musela 3x vyplňovat mé údaje, nejsem zaregistrovaná
    • jedno tričko (Čtyřlístek) neodpovídá barvě na obrázku (jsem zklamaná - čekala jsem tyrkysovou, ale je tmavěmodré, takže mi ani nesluší)

kvalitní a originální zboží, které ale odpovídá ceně, u zlevněného trika byla kvalita o dvě třídy horší

špatná komunikace ze strany obchodu

• objednané zboží dosud nedorazilo. Je to již 18 dní. Bohužel jsem platila předem. Nemám zboží ani peníze. Jednatel nekomunikuje!

Výběr zboží na jejich stránkách je v pořádku, bez problémů. Komunikace pokud vznikne problém, už v takové pohodě není. Jednatel společnosti moc nekomunikuje. Zaplatila jsem předem a zboží jsem do této doby neobdržela. Ani řádné vyjádření, co se děje ze strany e-shopu, ani vrácení peněz.

I přes počáteční komunikační a technické potíže nakonec vše proběhlo zcela v pořádku :) Děkuji za ochotu!

• Speciální zboží pro rodiny s miminky.
    • Zboží je kvalitní a ot toho se odvíjí i vyšší cena.

Mohu jen doporučit.

• velmi příjemné osobní jednání
    • super ceny

Příjemný osobní přístup.

Reakce obchodu SpoKojenec.cz

Děkujeme za nákup. :)

• Ceska vyroba, kvalitni materialy

Reakce obchodu SpoKojenec.cz

Děkujeme za nákup. :)

• krásné oblečení, ladí nám to s miminkem
    • Proč nemáte stejný motiv na tričku i pro tatínky?? Např. čtyřlístek, slunce nebo lípu? Nelíbila se mi trička pro pány s dudlíkem a lahvičkou. Pánské tričko se stejným motivem bych bývala určitě objednala taky.

Krásné oblečení. Děkuji a vrátím se:)

• Byla jsem překvapena dárečkem:-)

• Kvalitni zbozi

• nedostatkový druh zboží, kvalita zboží, rychlost dodávky, překvapení navíc (vzorky koupelí)
    • mohl by informovat mailem o výrazných slevách a plavek by mohl nabízet víc - ženy nechodí plavat jen v létě, ale i do bazénu v zimě (jak v těhotenství, tak s kojenci)...
    • Ohledně zboží pro novorozence - nášivka na body škrabe dítě z vnitřní strany, mohl by to být problém obecně u nejmenších dětí...

Skvělá kvalita, služby, design. Jen sortiment zboží by mohl být větší :-).

• Veškeré zboží od těhotenství přes porod až po kojení a produkty pro děti.
    • V balíčku mi přišlo o jedno zboží méně, než bylo z mé strany objednáno a zaplaceno, ale k reklamaci se e-shop postavil vstřícně a za několik dnů mi bylo doručeno i zbývající zboží, vč. malého dárku.
    • V balíčku bych rovněž uvítala vytištěnou fakturu se seznamem objednaného zboží.

Spokojenost.

• dobry produkt
    • neni moznost vyzkouseni velikosti