• Zboží zaplacené, nedorazilo. Obchod nekomunikuje, nereaguje na e-mail. Nemam peníze, ani zboží.

• Obchod vubec nekomunikuje
    • na email nereaguje
    • neexistujici telefoni cislo, neni zpusob jak kontaktovat prodejce

Tento tyden kontaktuji COI a Policii CR, majitelka eshopu bere penize a zbozi nikde, nic neposilejte na ucet.

• zaplacené zboží nedodáno
    • firma nekomunikuje

Určitě nedoporučuji! Zaplacené zboží nedodáno ani po 2 měsících. Firma to neřeší. Když se vám podaří jim dovolat, slíbí, že pošlou peníze zpět. Ale neděje se nic. Z jejich strany vůbec žádná aktivita. Problém budu řešit přes ČOI.

• Nekomunikace ze strany obchodu, zboží ani po 10 dnech nedorazilo, ani po urgenci žádná odpověď se stavem objednávky
    • Navzdory deklarovanemu dodani PPL skladoveho zbozi do 4prac.dnu, nedostala jsem ani odpoved na dotaz, kdy bude zbozi dodano ani potvrzeni o zruseni me objednavky.

25.3. jsem objednala dvě trička, u jednoho dodání do 14 dnů, platila jsem předem. Po třech týdnech na dotaz, co s ní je, přišla obratem odpověď, že to zjistí a dají mi vědět, ale už se neozvali. Před třemi dny jsem požádala o vrácení peněz, zatím bez odezvy. 26 dní po objednávce nemám ani zboží, ale peníze a obchod nekomunikuje. Objednávala jsem už v minulosti a vše bylo OK, ale po téhle zkušenosti už nikdy více a všem důrazně nedoporučuji!

• Obchod neni schopny dodat dane zbozi
    • Ani poskytnout odhadovany cas doruceni
    • Vubec nekomunikuje

Vše v pořádku.

• zaplacenou objednávku nedoručili
    • nereagují na mail ani telefon

• výborná a vstřícná komunikace
    • rychlé dodání zboží
    • kvalitní výrobky

Překvapil mne vylice vstřícný přístup prodejce. Doporučuji nákup. Zboží dorazilo v pořádku, je pohodlné a příjmené na nošení. Přítelkyně si ho velice pochvaluje.

Tovar som si objednala 29.11.2017, dodnes 20.1.2018 nedorazil, dokonca eshop neodpoveda ani na emaily. Podla recenzii nizsie sudim, ze tovar uz ani nepride, skoda, ze som si ich neprecitala skor. Rozhodne neodporucam!

• Objednané zboží zaplacené předem nebylo dodáno. Telefonický kontakt je dostupný pouze na první zavolání, slíbeno vyřešení problému, poté už se nelze dovolat... Urgence mailem i poštou, odstoupení od kupní smlouvy, požadavek na vrácení peněz bez odezvy.

Obchod zásadně nedoporučuji.

Zaplatila jsem peníze předem, zboží ani po měsíci nedorazilo. Obchod nereaguje na emaily, telefon nejprve nezvedali, nyní jej mají i vypnutý.

• Velmi kvalitní zboží.Koupila jsem si zde před dvěma lety 4 kusy. Denně jsem je nosila a nosim,ale není na nich vidět žádné obnošení
    • Dúmyslně řešený výstřih.
    • 1.k prsu se dá snadno a rychle dostat.
    • 2. Při kojení není skoro nic vidět,takže se dá s klidem kojit i na veřejnosti
    • 3. V šátku lze kojit i za pochodu.To je velká výhoda máteli na starosti ještě jedno dítě.( mimi se obslouží skoro samo a vy se zatím můžete věnovat druhému dítěti)
    • Problémy s dodávkou zboží. První dvě trika mi objednal manžel jako dárek a překvapení k porodu.Byl však překvapen sám když zboží zaplatil převodem a kde nic tu nic. Zásilka mi přišla až měsíc po porodu. Nicméně mě uchvátila natolik,že jsem se rozhodla,riskovat a objednala jsem si další dvě trička.Ale na dobírku. Když dlouho nic nepřicházelo,volala jsem a bylo mi řečeno,že došlo k nějakému omylu.Že mi tu zásilku pošlou znovu s bodyčkem jako odškodnění. To bylo milé.Nicméně mi po týdnu,došla zásilka bez bodyčka. Když jsrm tam volala,tak se mi omlouvali,že došlo asi k nějakému omylu.A že mi tedy to bodyčko pošlou samotné.Nikdy ale nedorazilo

Vřele doporučuji všem,kdo mají rádi hazard. Pošlete peníze na účet a pak už můžete jen s napětím očekávat,zda zboží dorazí. :-)
    Já sice hazarduji nerada,ale pro kvalitu a nápaditost zboží to risknu po třetí a objednám si další dvě trička.Ovšem na dobírku a obsah si zkontrluji při přebírání.Objednávat budu 6týdnů před porodem,takže k porodu už ho snad budu mít

Dobry den, mam spatnou zkusenost s komunikaci. Nastal problem s dodanim zbozi, ktere jsem zaplatila a uz mesic cekam na dodani. Bohuzel uz dvakrat jsem volala kontaktni osobu, ktera slibila, ze vse poresi a da me vedet, co se deje. Ani jednou se me nikdo uz s vysledkem neozval zpet.

• Naprostá spokojenost s výrobky a dodací lhůtou.
    • Trošičku nepřehledný web.

Nakoupila jsem zde poprvé a určitě se vrátím !!!!

• Maji originální veci
    • Nekomunikace se zákazníkem

Nenakupovala jsem zde poprvé, vždy proběhlo vse ok, ale tentokrat se to dost nepovedlo.
    Objednala jsem zboží které bylo skladem.
    Dosel pouze!!! Jeden email o přijetí objednávky a dal uz vubec nic. Na web. Stránkach byl u objednávky status - čeká na dodavatele.
    Po 8 pracovních dnech jsem psala dotaz s dotazem co se děje a nic.
    Zboží doslo za dva dny.
    Melo přijet Ppl ale doslo českou poštou.
    V balíčku bylo triko s krátkým rukavem misto dlouhého. Psala jsem email jak to vyresit a nic. Zboží nemam odvahu poslat zpet protoze se obavám ze se mi nevrátí ani zboží ani peníze.
    Takovy prima obchod na darky k narozeni deti pro celou rodinu.
    Každopádně toto byl muj posledni nákup!

Zatím jsem zboží neobdržela. Snad mi nedorazí po porodu.

• Zatím žádnou výhodu nevidím
    • Nekomunikuje se zákazníkem

Nejsem spokojená s délkou dodací lhůty

Ráda bych konečně obdržela zboží, které jsem zaplatila převodem na jejich účet....