• Vyborna komunikace
    • Široký sortiment
    • Nemám výhradu

Vyzdvihuji Spokojenou kancelář, vždy dodání bez problemu. Snaží se vždy vyjít vstříc, coz velmi oceňuji. I když byl výpadek zboží přes vanoce, kdy výrobce nestihal, našli jsme dobrou alternativu. Chvalim proaktivitu a snahu vyhovět. Mají opravdu nesrovnatelně výborné ceny. Doporučuji !

• výběr
    • trošku delší čekací doba

Zatím sem se nesetkal s lepší cenou, obchod doporučuju. Tužky a pera dorazily bez potíží

• dobrá komunikace
    • přístup k zákazníkovi

S obchodem jsem byla moc spokojena. Poradí se sortimentem, musím vyzdvihnout přístup k zákazníkovi, vyjdou vstříc. Bezkonkurenční cena, při větším odběru se mi podařilo dohodnout i menší slevu. Dodávka bez problémů. Mohu opravdu doporučit.

• Široký sortiment za příjemné ceny

Chtěla bych velmi pozitivně ohodnotit tento e-shop.
    Objednávala jsem kancelářské pomůcky, po dodání zboží jsem zjistila, že jedna položka chybí.
    Napsala jsem na info, bylo mi odpovězeno přímo jednatelem společnosti. Nejen, že se pan omluvil, ale obratem zaslal chybějící zboží expresně a na vlastní náklady.

V dnešní době mě tato reakce velmi mile překvapila.
    Jen tak dál. Rozhodně jsem neobjednávala zboží naposled.

Děkuji moc, Svčinová Monika.

• výběr, komunikace, cena

Objednán sortiment Kores pro školu, objednávka v pořádku zabalená, vše v pořádku, milé vystupování, cena skvělá, byla jsem spokojena.

• dobrý ceny, lepší než v krámu

objednávka došla v pořádku v běžném čase, krásně zabalená, nic nechybělo, takže pohoda a objednám zas.

• ochota pana Krahulce
    • výběr zboží

obchod zcela doporučuji, rychle jse obdržel zboží, které jsem jinde marně hledal a nikde jinde v Brně nesehnal. Jednalo se o rýsovací produkty a papíry, následně pak speciální stojany. velmi vyzdvihuji také obrovský sortiment, skvělá péče a díky. Petr Polák

• Celtex, Tork sortiment

• široký sortiment

Standardní dodávka toaletních papírů Tork.

• mnoho zboží ihned skladem
    • pozitivní jednání
    • velmi dobré ceny

Ve Spokojené kanceláři objednáváme opakovaně, vždy bez problémů, i v době covidu jsme byli velmi spokojeni se všemi dodávkami.
    Velmi příjemné jednání pana jednatele, budeme objednávat i nadále a obchod mohu doporučit.

• Vstřícné jednání pana Krahulce
    • přijatelná cena
    • co mají skladem, je skutečně skladem

S nákupem v knceláři jsem byl velmi spokojen, nemám co vytknout. Jako nevýhodu vidím však chodvání řidičů PPL, které jsem na vlastní oči viděl, jak dost nevybíravě přemísťují i velmi křehké zboží a zrovna můj balíček. Naštěstí vše v pořádku.
    Objednám znovu a určitě doporučuji !

• dobrá komunikace s obchodem

Děkuji tímto Spokojené kanceláři za rychlou dodávku zboží a výbornou spolupráci. Poptávané zboží Herlitz přišlo podle domluvy. Obchod mohu jedině doporučit !

• absolutní nekomunikace
    • neaktuální informace o zboží na skladě

18.04.2021 objednáno více položek zboží (vše na skladě) s výslovným pokynem k dodání všech položek najednou.
    Do 27.04.2021 se nic nedělo, na můj telefonický dotaz sděleno..."nejsem teď v kanceláři, ozvu se...".
    Do 11.05.2021 zase nic. 1. reakce až na můj mail ..."pokud nejste schopni kompletní zásilku dodat, zrušte ji a peníze mi vraťte"..., mi bylo sděleno, že zboží předali přepravci a posílají "opravný doklad" v příloze (až tam se dozvídám, že zboží za čtvrtinu hodnoty nebude dodáno...). Co je to za jednání???

Již měsíc mi dluží zaplacené zboží. Na emaily nereagují. Silně nedoporučuji.

• velmi široký sortiment
    • vstřícné jednání
    • možnost osobního odběru

Poptával jsem archivační boxy, fixy, papíry několik drobností. V obchodu jsem nakupoval už potřetí, nikdy žádný problém, zboží dorazilo vždy dobře. Musím vyzdvihnout komunikaci. A rozhodně musím doporučit !

Potřeboval jsem do firmy zásobníky firmy Tork, dodáno během 2 dní, cena fajn.
    Dopravce přes kurýra GLS, žádný větší problém nevznikl.

• Výborné ceny
    • Nabídka firmy Staedtler

Výborné ceny na značku Staedtler, těžko k sehnání v ČR.

• Zboží přišlo poničené
    • Telefonní číslo uvedené na stránkách nefunguje
    • Komunikace žádná

Zboží mi přišlo poničené, na e-maily nereagují, telefonní číslo na stránkách mi nefungovalo, nevím zdali je možné, že bylo dočasně nedostupné nebo vyvěšené, ale volal jsem normálně v pracovní den. Absolutně nedoporučuji tento obchod.

Obchod doporučuju, nevím, co bych vytknul. Mají nejlepší ceny a určitě objednám zas. Všechno úplně OK.