• Nabízejí zboží které meumí dodat

Reakce obchodu SPLÁVEK.CZ

Omlouváme se,ale v informacích máme napsáno,pokud jde o poslední kus,nemusí již být na skladě.
    Ideálně kontaktovat prodavače,kde se předejde nedorozumění.
    Děkujeme za pochopení.

• Žádné jiné zkusenosti nemám.1zasilka a hned zklamani.batoh nedorazil

Dobrý den
    Vaše zboží bylo objednáno ve čtvrtek přes dopravce Česká Pošta.
    V úterý jsme zjistili, že balíček nebyl doručen tak jsme začali situaci řešit a zaslaly jsme novou zásilku.
    Zásilka dorazila pár minut po napsaní této recenze mrzí nás Vaše špatná zkušenost a týdenní doručovací doba.
    Pokud by se stalo, že by jste využil našich služeb příště doufáme, že budete spokojen jako většina našich zákazníku.
    Děkujeme a přejeme hezký den
    Splávek.cz

- v objednávce doručeny dvě krmítka 30g jiného typu
    - objednávka zaslána do jiné Balíkovny
    - když jsem na to dne 20.05.2022 obchod upozornil, ani se neobtěžovali se omluvit
    - po dohodě o výměně dalších dvou krmítek jsem dvě 70g method krmítka zaslal zpět do obchodu, které převzali 31.5.2022, kdy po telefonu dne 2.6.2022 bylo sděleno, že je zrovna zasílají. 8.6.2022 nejsou. Každý, nechť si udělá obrázek.
    - pouhých 96% spokojenost hovoří za vše

• Neuměrně dlouhá dodací doba. Nakupuji i v jiných obchodech a dodací doba je minimálně 2x kratší.Dopravné za zboží bylo téměř dvojnásobné vyšší než samotná cena a jedna položka nedorazila vůbec i když jsem požadoval spojení všech objednávek do jednoho balíčku.

Absolutně nedoporučuji.

Reakce obchodu SPLÁVEK.CZ

Jednalo se o celkem 3 nestandardně nízké objednávky učiněné zákazníkem v jeden den (první obj. za 49 Kč, druhá za 49 Kč, třetí za 98 Kč). Objednávky jsme dle požadavku spojili a poštovné účtovali jen jedno. To že bylo dopravné vyšší než cena zboží nemůže e-shop ovlivnit. Dodací doba byla uvedena u části položek v e-shopu "min. 14 dnů (dočasně vyprodáno)". Přesto jsme dodali zboží do 12ti dnů. Nedodaná položka byla odečtena z dobírky. Recenzi považujeme za neobjektivní. SPLÁVEK.CZ

Cca 12dni čekám na doručení ..fakt super,jednou se ozvaly že nemají nějaké zboží z objednavky,ale nenapsali které, možná bych ho oželel...jsem zvyklí když něco objednam na internetu tak max 3 dny je to doma...

• - dobré cena a sortiment
    • - celkem kvalitní zboží
    • - zboží nemá skladem a dodání trvá několik týdnů

Tři nákupy a průměrně 3-4 týdny čekací doba na zboží s avizovanou dodávkou do 5 dní. Příště nakoupím z radši z Číny nebo z Polska a budu to mít o půlku levněji o týden dříve doma než tady.

Reakce obchodu SPLÁVEK.CZ

Ano, zboží bylo expedováno déle než avízovaných 5 dnů, ale na toto byl zákazník předem upozorněn a souhlasil. V tomto případě se jednalo o model, který byl dočasně doprodán i u výrobce, což prodejce nemohl ovlivnit. Přesto děkujeme za reakci zákazníka! SPLÁVEK.CZ

• Jak můžu hodnotit firmu,která ještě nic neposlala.A nakonec proč mám hodnotit někoho kdo dělá svoji práci,od toho mají svého šéfa!

• Krásný web a to je vše
    • Zboží ze tránek není skladem

Nenabízím co nemám!!!

Reakce obchodu SPLÁVEK.CZ

E-shop SPLÁVEK.CZ má v nabídce více než 500 modelů prutů a navijáků s tím, že každý z modelů ještě v několika délkových a gramážových variantách. Model objednaný tímto zákazníkem nebyl aktuálně skladem. Prodejcem bylo nabídnuto odpovídající náhradní řešení se slevou 20% jako omluva. Přesto zákazníkovi děkujeme za pozitivní hodnocení designu webu! Kolektiv týmu SPLÁVEK.CZ

• Ignorovani na telefonaty zakaznika

Nezvedaji telefon,nedodržuji dodaci lhutu,tak si nedokažu představi jak by dopodla reklamace asi stejně jako objedvavky. Rozhodně nedoporučuji.

Reakce obchodu SPLÁVEK.CZ

Poptávané zboží nebylo dočasně skladem jak v ČR, tak u výrobce. Na nedostupnost modelu jsme upozornili. Nedostupnost informační linky byla v době celofiremní dovolené, na což jsme upozornili na hlavní straně e-shopu s týdenním předstihem. Team SPLAVEK.CZ

• Žádné.
    • Naprostá ignorace zadaných zakázek. Zboží jsem objednal, ale nikdo se neobtěžoval mi ho poslat. Telefonoval jsem tam mockrát, ale nikdo telefon nezvedá. Zákazníci jsou zcela ignorováni.

V žádném případě nedoporučuji tento obchod používat. Nekomunikují, nezvedají telefony, objednané zboží neposílají a objednávky zcela ignorují. Pryč od nich.

Shrnutí historie a komunikace:

- dne 9.4.2014 objednání zboží zákazníkem
    - dne 9.4.2014 potvrzení přijetí objednávky e-shopem
    - dne 14.4.2014 telefonický kontakt zákazníka e-shopem (sdělení že zboží není skladem) - nedovoláno
    - dne 17.4.2014 druhý pokus o telefonický
    kontakt se zákazníkem - nedovoláno
    - dne 8.7.2014 informace ze strany e-shopu, že objednávku evidujeme stále jako nevyřízenou s dotazem zda stále platí. E-shopem nabídnuta kompenzace za zpoždění v dodání v podobě dárků navíc a slevy, jako omluva
    - dne 18.7.2014 nabídnuto další kompenzační řešení za zpoždění v dodání, a to v podobe 50% slevy na objednané zboží (PRUT MIKADO ULTRAVIOLET TWIN FEEDER za 1/2 ceny) + naviják zdarma - zákazníkem odmítnuto.

Ještě jednou se tímto omlouváme zákazníkovi za nedodání zboží a nedostatečnou komunikaci! Na základě této zkušenosti pracujeme na zlepšení. I přes záporné hodnocení zákazníkovi děkujeme za upozornění na nedostatky pracovníků e-shopu, které bereme velmi vážně a řešíme. Team SPLAVEK.CZ

• objednal jsem prut a nic...

• Velmi solidní ceny a kvalitní zboží
    • Zboží není skladem

Delší dodací lhůta než 5 dnů

• Vystavuje tovar, ktorý nemá k dispozícii!

Určite si príde každý na svoje, ak má obchod k predaju tovar, ktorý vystavuje.

Reakce obchodu SPLÁVEK.CZ

Na Slovensko od roku 2012 nezasíláme (viz bod 10.1 našich OP), a to z důvodu že se nám cca 30% balíků vracelo zpět jako nepřevzatých... Slušným zákazníkům ze Slovenska se tímto omlouváme, ale nejsme schopni eliminovat tento jev. Děkujeme team SPLÁVEK.CZ

• široký výběr
    • přijatelné ceny