• kvalitní zboží za příznivé ceny
    • nakupuji pravidelně,jsem s kvalitou spokojen
    • zboží doporučuji i znamým

doporučuji všem rybářum

• Neuměrně dlouhá dodací doba. Nakupuji i v jiných obchodech a dodací doba je minimálně 2x kratší.Dopravné za zboží bylo téměř dvojnásobné vyšší než samotná cena a jedna položka nedorazila vůbec i když jsem požadoval spojení všech objednávek do jednoho balíčku.

Absolutně nedoporučuji.

Reakce obchodu SPLÁVEK.CZ

Jednalo se o celkem 3 nestandardně nízké objednávky učiněné zákazníkem v jeden den (první obj. za 49 Kč, druhá za 49 Kč, třetí za 98 Kč). Objednávky jsme dle požadavku spojili a poštovné účtovali jen jedno. To že bylo dopravné vyšší než cena zboží nemůže e-shop ovlivnit. Dodací doba byla uvedena u části položek v e-shopu "min. 14 dnů (dočasně vyprodáno)". Přesto jsme dodali zboží do 12ti dnů. Nedodaná položka byla odečtena z dobírky. Recenzi považujeme za neobjektivní. SPLÁVEK.CZ

Cca 12dni čekám na doručení ..fakt super,jednou se ozvaly že nemají nějaké zboží z objednavky,ale nenapsali které, možná bych ho oželel...jsem zvyklí když něco objednam na internetu tak max 3 dny je to doma...

• Rychlost a kvalitní značkové zboží za velmi přijatelné ceny..
    • O žádných slabinách nevím.

Mohu jen doporučit.

• výborná komunikace
    • v místě není Mikádo

Sleva a dobré zkušenoti s Mikádem

Reakce obchodu SPLÁVEK.CZ

Děkujeme za kladné hodnocení! Zejména vyzdvižení "výborné komunikace" je potěšující, neboť někteří níže uvedení zákazníci (viz recenze níže) bohužel vzhledem k velkému zájmu o zn. MIKADO a nedostupnosti některých výrobků, umístili recenze kritizující naši komunikaci a dobu dodání. Za což se velmi omlouváme, nicméně pokud je z 10ti délek prutů jeden dočasně vyprodán i u výrobce, nejsme schopni poptávaný model v limitu 5 dnů dodat. Naším cílem je maximální spokojenost zákazníka, proto se naše služby snažíme nadále zlepšovat, zejména v komunikaci se zákazníkem. Nově nabízíme výrazné slevy, pokud objednané zboží není momentálně skladem a zákazník souhlasí s delší dobou dodání

• - dobré cena a sortiment
    • - celkem kvalitní zboží
    • - zboží nemá skladem a dodání trvá několik týdnů

Tři nákupy a průměrně 3-4 týdny čekací doba na zboží s avizovanou dodávkou do 5 dní. Příště nakoupím z radši z Číny nebo z Polska a budu to mít o půlku levněji o týden dříve doma než tady.

Reakce obchodu SPLÁVEK.CZ

Ano, zboží bylo expedováno déle než avízovaných 5 dnů, ale na toto byl zákazník předem upozorněn a souhlasil. V tomto případě se jednalo o model, který byl dočasně doprodán i u výrobce, což prodejce nemohl ovlivnit. Přesto děkujeme za reakci zákazníka! SPLÁVEK.CZ

• Jak můžu hodnotit firmu,která ještě nic neposlala.A nakonec proč mám hodnotit někoho kdo dělá svoji práci,od toho mají svého šéfa!

Zboží, které jsem si objednal nedorazilo. Po e-mailové urgenci mě prodejce telefonicky kontaktoval s tím, že již není skladem a s nabídkou náhradního řešení. Nabídli mi dražší zboží, ovšem za cenu mé původní objednávky. Tento přístup je nutné pozitivně hodnotit a vyzvednout.

Reakce obchodu SPLÁVEK.CZ

Děkujeme za kladné hodnocení! Ano, je to tak - v případech, kdy zákazníkovi e-shop SPLÁVEK.CZ nabídne náhradní řešení za nedostupný model, vždy se jedná o vyšší řadu výrobku za původní, tj. nižší cenu. Zákazník tak na případné nedostupnosti zboží může jen vydělat. Po přepočtu se jedná o rozdíly cen (rozuměj slevy pro zákazníka) až 40-50%!

• Krásný web a to je vše
    • Zboží ze tránek není skladem

Nenabízím co nemám!!!

Reakce obchodu SPLÁVEK.CZ

E-shop SPLÁVEK.CZ má v nabídce více než 500 modelů prutů a navijáků s tím, že každý z modelů ještě v několika délkových a gramážových variantách. Model objednaný tímto zákazníkem nebyl aktuálně skladem. Prodejcem bylo nabídnuto odpovídající náhradní řešení se slevou 20% jako omluva. Přesto zákazníkovi děkujeme za pozitivní hodnocení designu webu! Kolektiv týmu SPLÁVEK.CZ

• Ignorovani na telefonaty zakaznika

Nezvedaji telefon,nedodržuji dodaci lhutu,tak si nedokažu představi jak by dopodla reklamace asi stejně jako objedvavky. Rozhodně nedoporučuji.

Reakce obchodu SPLÁVEK.CZ

Poptávané zboží nebylo dočasně skladem jak v ČR, tak u výrobce. Na nedostupnost modelu jsme upozornili. Nedostupnost informační linky byla v době celofiremní dovolené, na což jsme upozornili na hlavní straně e-shopu s týdenním předstihem. Team SPLAVEK.CZ

• Velký sortiment zboží
    • Dlouhá doba vyřízení nákupu

Reakce obchodu SPLÁVEK.CZ

Delší dodací doba, daná nedostupností zboží u výrobce, byla kompenzována zákazníkovi dárky jako omluva. Při dalším nákupu má tento zákazník stálou zákaznickou slevu 15%. Delší dodací doba na SPLÁVEK.CZ nemusí tedy být vždy jen nevýhodou... Děkujeme zákazníkovi za kladné hodnocení! Kolektiv e-shopu SPLÁVEK.CZ

• Dobrý výběr za rozumný peníze.
    • Dlouhé dodací lhůty

Navzdory dlouhý dodací lhůty všechno dorazí a i něco navíc, jako dárek k nákupu. To potěší i když je to maličkost.

Reakce obchodu SPLÁVEK.CZ

Děkujeme za kladné hodnocení našich služeb! E-shop SPLÁVEK.CZ nabízí při delší dodací době (zejména v případech kdy je oblíbené zboží zn. MIKADO dočasně vyprodané) kompenzační slevu 10-30% z cen v e-shopu + dárky v hodnotě až 1000 Kč zdarma. Vše jako omluvu zákazníkovi za delší dodací termín. Děkujeme za kladné hodnocení! Tým e-shopu SPLÁVEK.CZ

• Žádné.
    • Naprostá ignorace zadaných zakázek. Zboží jsem objednal, ale nikdo se neobtěžoval mi ho poslat. Telefonoval jsem tam mockrát, ale nikdo telefon nezvedá. Zákazníci jsou zcela ignorováni.

V žádném případě nedoporučuji tento obchod používat. Nekomunikují, nezvedají telefony, objednané zboží neposílají a objednávky zcela ignorují. Pryč od nich.

Shrnutí historie a komunikace:

- dne 9.4.2014 objednání zboží zákazníkem
    - dne 9.4.2014 potvrzení přijetí objednávky e-shopem
    - dne 14.4.2014 telefonický kontakt zákazníka e-shopem (sdělení že zboží není skladem) - nedovoláno
    - dne 17.4.2014 druhý pokus o telefonický
    kontakt se zákazníkem - nedovoláno
    - dne 8.7.2014 informace ze strany e-shopu, že objednávku evidujeme stále jako nevyřízenou s dotazem zda stále platí. E-shopem nabídnuta kompenzace za zpoždění v dodání v podobě dárků navíc a slevy, jako omluva
    - dne 18.7.2014 nabídnuto další kompenzační řešení za zpoždění v dodání, a to v podobe 50% slevy na objednané zboží (PRUT MIKADO ULTRAVIOLET TWIN FEEDER za 1/2 ceny) + naviják zdarma - zákazníkem odmítnuto.

Ještě jednou se tímto omlouváme zákazníkovi za nedodání zboží a nedostatečnou komunikaci! Na základě této zkušenosti pracujeme na zlepšení. I přes záporné hodnocení zákazníkovi děkujeme za upozornění na nedostatky pracovníků e-shopu, které bereme velmi vážně a řešíme. Team SPLAVEK.CZ

• Dobrá cena a sortiment
    • Výrazné nedodržení deklarované dodací doby

Můžete zde objednat, pokud vám nezáleží na dodací době

Reakce obchodu SPLÁVEK.CZ

Děkujeme za kladné hodnocení cen a sortimentu! V tomto případě se jednalo o zpoždění v dodaní o 14 dnů z důvodů dočasně vyprodaného modelu, který nebyl skladem ani u výrobce. Zákazníkovi bylo nabídnuto náhradní řešení s dodáním ihned se slevou jako omluva, nebo možnost počkat na původní model. Zpoždění v dodání vždy kompenzujeme dárky zdarma jako omluva. Děkujeme SPLÁVEK.CZ

• objednal jsem prut a nic...

• Velmi solidní ceny a kvalitní zboží
    • Zboží není skladem

Delší dodací lhůta než 5 dnů

• Vystavuje tovar, ktorý nemá k dispozícii!

Určite si príde každý na svoje, ak má obchod k predaju tovar, ktorý vystavuje.

Reakce obchodu SPLÁVEK.CZ

Na Slovensko od roku 2012 nezasíláme (viz bod 10.1 našich OP), a to z důvodu že se nám cca 30% balíků vracelo zpět jako nepřevzatých... Slušným zákazníkům ze Slovenska se tímto omlouváme, ale nejsme schopni eliminovat tento jev. Děkujeme team SPLÁVEK.CZ

• pestry vyber
    • zadne vetsi

velmi slusny

• široký výběr
    • přijatelné ceny
    • Komunikace se zákazníkem

• komunikace a rychlost dodání

Děkujeme za komentář
    Jsme rádi, že jste byly spokojeni.
    Splávek cz