• kvalita výrobků
    • nabídka e-shopu

Objednal jsem si 2 navijáky a 2 pruty, vše došlo v pořádku a včas. Cena super, dárky navíc přišly dle slibu, jsem spokojen! Budu objednávat dál. Doporučuji!! R

• sortiment
    • solidní jednání

Objednávám pravidelně, vždy spokojenost. V lednu 2018 celkem dvě objednávky prutů, zboží přišlo hned, s dárky navíc, v dnešní době potěšující. Telefon ale jen přes sms, email řeší hned. z vlastní zkušenosti jednoznačně doporučuji! Spokojený zákazník Standa

• sortiment

Celkem 3 objednávky a 3x spokojenost. Objednal jsem si 30.1. a již 2.2. byl balík na poště... Zboží dodáno rychle, kvalitně zabalené. Cena oproti jiným prodejcům o dost nižší. Mohu doporučit!

• výběr
    • dodání

Dodáno do 3 dnů, spokojenost. Ceny o dost nižší než jinde. Nakupuji zde opakovaně, zatím ok. S

• Absolutně nic!!!!!
    • Vše.

NEDOPORUČUJI !!!!!!!!!
    Komunikace na bídné úrovni.Telefon nikdo nezvedá a když odpoví ne email tak jsou to jen výmluvy.
    3.1 2018 objednáno a do 31.1 2018 nic nedoručeno.Nakupuji hodně na rybářských E-shopech ale na tomto si už nic neobjednám.

• objednal jsem 2 navijáky v 11/2017, poslali jen jeden po urgencích. Po měsící přišel balík další kde si účtovali dobírku za dva navijáky, přitom v balíku byl jen jeden. Přislíbili vrácení peněz a dodnes, i po urgencích, nic nepřišlo.

Nekupovat, nedoporučuji, absolutně nespolehlivý obchod.

• NEDOPORUČUJI !!!!!!!!
    • ne jenom,že s vámi pomalu ani nekomunikují,ale stále jen slibují a skutek utek!!Objednávali jsme 8.1. a do dnes nepřišlo nic...nechápu takovéto jednání.Nakupujeme hodně přes e-shop v rybářství...ale s takovým to jednáním jsme se setkali poprvé!!
    • Jejich mobil nikdo nezvedá a na sms vám příjde odpověď za ???...a nebo vůbec!!??

NEDOPORUČUJI !!!!!!!!
    Jejich mobil nikdo nezvedá a na sms vám příjde odpověď za ???...a nebo vůbec!!??...a už vůbec nechápu,proč zde musím zadávat víc,jak jednu hvězdu..."ZA CO"????????????

• Tento obchod nedoporučuji. Zboží došlo za týden což mne nevadilo. Po rozbalení balíku jsem byl v šoku. Sáčky byly přelepená lepenkou, hrůza zaslané zboží.

Tento obchod naprosto nevhodný.

Objednávka dne 15.11.2017, nic se nedělo, po opakované urgenci jak to tedy bude, bylo dne 28.11.2017 přislíbeno odeslání do konce týdne. Dne 14.12.2017 email, že objednávka vyřešena nebude. Prima jednání....A.B.
    NEDOPORUČUJI

• nedodané zboží, objednávka zrušena

Objednala jsem několik položek skladem u dodavatele s lhůtou dodání 3-7dní. Po 4 dnech mi psali, že zboží budou odesílat týž týden, nejpozději příští. Další týden teprve začali zjišťovat co mají skladem a co ne a co jsou schopni dodat. Po 8 dnech mi sdělili, že vlastně nemají skladem skoro nic z toho, co jsem si objednala. Jelikož jsem to potřebovala do pátku mít doma, zrušila jsem objednávku a šla koupit do jiného kamenného obchodu. Telefon mi nezvedali, jen psali sms, že se omlouvají. Chtěla jsem, aby mi zavolali ale bohužel rozhovor po telefonu asi neumějí vést. Velké zklamání z tohoto obchodu. Nedoporučuji

• Vyber
    • Pristup
    • Solidni ceny
    • Darky

Nakupoval jsem poprve a spokojenost. Jak skvely vyber tak pristup super. Do 2 dnu bylo zbozi doma, jeste jsem dostal slevu a 5 darku navic. Doporucuji

• kvalitní výrobky
    • dobrý přístup

objednala jsem a do 2 dnů přišlo, perfektně zabalené, s dárky. Nemám co bych vytkla. Doporučuji!

• hodně dobré ceny
    • výběr
    • komunikace
    • kvalitně zabaleno

Objednáno a do 3 dnů dodáno, vše bez problémů. Dárky navíc potěší. Hodnotím kvalitně zabalené pruty, podle mne profi přístup. Doporučuji

nenakupovat na tomto eshopu

• Co slíbíli,to splnili.

Duporučuji všem

• skvělý výběr
    • přehlednost e-shopu

Objednal jsem zboží za více než 8tis Kč. Velmi příjemné překvapení, kvalita i rychlost dodání, dárky, vše zafungovalo. jsem spokojen! Dopručuji

• Recenzi nesmí psát konkurenční obchody. Recenze byla smazána z důvodu porušení obchodních podmínek.

• Recenze byla smazána z důvodu porušení obchodních podmínek. Recenzi nesmí psát uživatelé jakýmkoliv způsobem spříznění s daným obchodem.

• Nereagují, na nic. Vůbec to nezkoušejte z nich dostat nějaké odpovědi na dotazy a hlavně NEPLATTE DOPREDU!!!

Jak mohou ještě existovat a nabízet nějaké služby????

Reakce obchodu SPLÁVEK.CZ

Recenzi nesmí psát konkurenční obchody. Recenze obsahuje porušení obchodních podmínek.

• Nekomunikují.Dlouhá dodací lhůta,¨

Nedoporučuji!!!Hledat a objednávat jinde!!