SPLÁVEK.CZ

• Nízké ceny
  • Hodně dárků k objednávce
  • Poměrně rychlé dodání
  • Dobrá komunikace

Nakupuji již po třetí a s tímto e-shopem vždy spokojenost!

Ruda

Přidáno: 28. května 2017

• Skvělé ceny
  • Rychlá doba dodání
  • Kvalita výrobků
  • Přehledný shop

Nakupuji po několikáté (již 5x) a vždy spokojenost. Rychle dodáno i s dárky navíc. Dobře se mi zde nakupuje protože je e-shop přehledný a rozdělený do kategorií. Kvalita od MIKADa na jedničku! Navíc SPLÁVEK.CZ má podle mne kompletní sortiment právě Mikado nejlevnější

Furry

Přidáno: 21. května 2017

• velký výběr
  • ceny o cca 20% nižší než jinde
  • rychlé dodání pokud mají skladem
  • bonusový program - kvalitní dárky zdarma
  • jedna položka nebyla skladem

Spokojenost, zboží (až na jednu položku v ceně 25 kč) bylo dodáno velmi rychle, a za slušnou cenu oproti konkurenci. Obdžel jsem celkem 5 zajímavých dárků zdarma, které využiji. Budu nakupovat nadále...

sam

Přidáno: 24. dubna 2017

• Rychlost dodani
  • Kvalitni zbozi
  • Dobra komunikace
  • Velmi siroky vyber
  • Slusne ceny

Objednavka dopadla na jednicku, vse dle domluvy. Vyborny eshop. Doporucuji!

Falda

Přidáno: 24. dubna 2017

• dobré ceny
  • komunikace

Obdžel jsem do 3 dnů i s avízovanými dárky zdarma, předem informovali že se zboží odesílá sms a emailem, spokojenost

Skerynek

Přidáno: 20. dubna 2017

• špatná komunikace
  • zboží nedorazilo

Nemohu hodnotit zboží protože to co jsem si objednal nedorazilo , ze strany eshopu minimální komunikace a čekání neskutečně dlouhé (3tího objednané ,10tého a 18tého) z eshopu stejná odpověď že zboží odesílají a 20 tého zboží nikde .

Lysin

Přidáno: 19. dubna 2017

• nízké ceny zboží
  • přehlednost e-shopu
  • široký výběr

V e-shopu jsem si objednal po porovnání cen rybářských potřeb jinde. Zde byly ceny o více než 20% nižší než jinde. Zboží došlo v pořádku, s množstvím dárků, doprava zdarma. Jsem spokojen a budu nakupovat na Splavek.cz nadále!

Rubby

Přidáno: 8. dubna 2017

• přehlednost produktů
  • nízké ceny
  • dobrá komunikace

Nejvíce oceňuji rychlost dodání a přehlednost e-shopu. Objednal jsem si prut 1+1 zdarma a druhý den jsem vše měl doma. Mezi tím mi přišlo potvrzení e-mailem a smskou, že mám očekávat balík. K tomu dárky zdarma. Super hladký nákup! doporučuji. R

cihy68

Přidáno: 22. března 2017

• přehledný e-shop s dobrými cenami, ale to je asi tak vše
  • dodací lhůty zboží
  • komunikace obchodu

Objednal jsem si na e-shopu dvě položky (objednávka potvrzena 4.3.2017). Dnes je 22.3. a zboží stále nemám. V době, kdy většina e-shopů odesílá zboží do 2 - 3 dnů je 7 pracovních dnů u tohoto e-shopu už docela hodně i vzhledem k tomu, že u obou, mnou objednaných položek bylo a je uvedeno, že jsou skladem. Chápu, že může nastat určitá prodleva v aktualizaci stránek e-shopu. U dobrých e-shopů ale bývá dobrým zvykem alespoň poslat email typu "Omlouváme se, vámi objednané zboží je momentálně nedostupné, bude tehdy a tehdy". Tady nic. Ani po 13 pracovních dnech od potvrzení objednávky nevím, kdy a zda vůbec objednané zboží dostanu. Byl to můj první i poslední nákup na tomto e-shopu.

Dany

Přidáno: 19. března 2017

• velmi přehledný rybářský e-shop
  • výběr podle metody lovu ryb
  • nízké ceny
  • dárky k objednávce
  • skvělá komunikace
  • zboží bezpečně zabaleno

Zakoupil jsem na zkoušku na SPLAVKU poprvé a velmi příjemné překvapení! Super cena, hafo dárků, vše perfektně zabaleno, pruty i navijáky MIKADO nad očekávání. Budu nakupovat nadále již jen zde. Spokojenost!