SPLÁVEK.CZ

Jak hodnotíte obchod?

Recenze SPLÁVEK.CZ

Evos

Přidáno: 20. září 2017

• rychlé jednání i dodání
  • výběr
  • dárky k objednávce
  • ceny

Zboží dodali do 3 dnů (uváděno bylo 7), takže s rychlostí dodání spokojenost. Dárky zdarma super, zboží za slušné ceny, mohu doporučit!

Radim L.

Přidáno: 30. srpna 2017

• rychlé doručení
  • výběr
  • dárky k objednávce

Z deseti objednaných položek mi vše přišlo třetí den plus 4 dárky zdarma, poštovné bylo také zdarma. Vše perfektně zabalené, k tomu bonus navíc vlasec a peán zdarma. Spokojenost. Určitě budu objednávat znovu!

metlicka

Přidáno: 25. července 2017

• široký výběr zbožíí
  • Doba dodání
  • Neodeslaní objednávky

Zboží jsem si objednal s dobou dodání 2-7 dní. Po 10 dnech bez obdrženého zboží jsem objednávku urugoval formou telefonu a bez reakce. Tak jsem se po emailu s větším durazem připoměl. Odpověď přišla ihned s omluvou, že měli celozávodní dovolenou přičemž mi zboží pošlu náledující den popřípadě obden.Po týdnu bez reakce jsem objednávku zrušil a objednal jinde. Tenhle eshop už nikdy v životě neoslovím.

Emo

Přidáno: 25. července 2017

• široký výběr
  • produkty skladem
  • dobrá komunikace

Oceňuji dobrou komunikaci, když z deseti položek nebyla jedna dostupná, hned nabídli náhradní řešení se slevou. Objednané bylo dodáno druhý den. Doporučuji!

Anonym

Přidáno: 20. července 2017

• Spolehlivost
  • Doba dodání

Po třech týdnech marného čekání a výmluv od prodejce jsem objednávku zrušil a zboží si raději objednal jinde.

Anonym

Přidáno: 14. července 2017

• Doba doručení
  • Komunikace s obchodem
  • Spolehlivost

Doba doručení - psaná 2-7 dní. Je to 15 dní a zboží nedorazilo.
Bylo mi řečeno, že zásilku odešlou v určitém datu, termín uběhl a zboží nikde. A kdybych se já sám neozval, tak ani nevím, že co jsme si objednal nemají na skladě a místo toho mi nabízejí jinou variantu. Dobrý, ale lhát mi, to jako opravdu ne! Proběhla domluva a ani tak pošta nic do přepravy nepřevzala. Takže za mě špatná zkušenost - doba doručení ani nemluvě a domluva? O tom snad škoda psát.
Mé doporučení? Poohlédnout se jinde!

Romy

Přidáno: 9. července 2017

• Hodně dobré ceny
  • Výborná komunikace
  • Zajímavé dárky k objednávce

Objednal jsem si na splávku již po třetí a jsem velice spokojen. Zajímavé ceny, vychází mi až o 30% levněji než jinde, dodání do 3 dnů, v balíku z 15ti položek nechyběla jediná, mohu jen doporučit. I poradí,. 5 dárků mám navíc zdarma, vše využiji. Budu nakupovat nadále, spokojený zákazník Roman K., Beroun

Bredebuš

Přidáno: 4. července 2017

• nabídka super, ale...

31.5.2017 jsem objednal a dnes 4.7.2017 nic nedorazilo. Minulý týden, po mém dotatu prý budou zboží expedovat...
Pokud na něco spěcháte, nekupujte to na SPLÁVKU!!!

Lyros

Přidáno: 18. června 2017

• Komplet výběr značky MIKADO
  • Nízké ceny
  • Hodně dárků k objednávce
  • Poměrně rychlé dodání
  • Dobrá komunikace

Nakupuji již po třetí a s tímto e-shopem vždy spokojenost!

Ruda

Přidáno: 28. května 2017

• Skvělé ceny
  • Rychlá doba dodání
  • Kvalita výrobků
  • Přehledný shop

Nakupuji po několikáté (již 5x) a vždy spokojenost. Rychle dodáno i s dárky navíc. Dobře se mi zde nakupuje protože je e-shop přehledný a rozdělený do kategorií. Kvalita od MIKADa na jedničku! Navíc SPLÁVEK.CZ má podle mne kompletní sortiment právě Mikado nejlevnější