SPLÁVEK.CZ

Rosta

Přidáno: 6. února 2018

• kvalita výrobků
  • nabídka e-shopu

Objednal jsem si 2 navijáky a 2 pruty, vše došlo v pořádku a včas. Cena super, dárky navíc přišly dle slibu, jsem spokojen! Budu objednávat dál. Doporučuji!! R

Sten K.

Přidáno: 5. února 2018

• ceny
  • sortiment
  • solidní jednání

Objednávám pravidelně, vždy spokojenost. V lednu 2018 celkem dvě objednávky prutů, zboží přišlo hned, s dárky navíc, v dnešní době potěšující. Telefon ale jen přes sms, email řeší hned. z vlastní zkušenosti jednoznačně doporučuji! Spokojený zákazník Standa

Rony

Přidáno: 3. února 2018

• sortiment

Celkem 3 objednávky a 3x spokojenost. Objednal jsem si 30.1. a již 2.2. byl balík na poště... Zboží dodáno rychle, kvalitně zabalené. Cena oproti jiným prodejcům o dost nižší. Mohu doporučit!

Sanny

Přidáno: 1. února 2018

• výběr
  • ceny
  • dodání

Dodáno do 3 dnů, spokojenost. Ceny o dost nižší než jinde. Nakupuji zde opakovaně, zatím ok. S

monty

Přidáno: 31. ledna 2018

• Absolutně nic!!!!!
  • Vše.

NEDOPORUČUJI !!!!!!!!!
Komunikace na bídné úrovni.Telefon nikdo nezvedá a když odpoví ne email tak jsou to jen výmluvy.
3.1 2018 objednáno a do 31.1 2018 nic nedoručeno.Nakupuji hodně na rybářských E-shopech ale na tomto si už nic neobjednám.

• Ano

BrzobohatyZ

Přidáno: 24. ledna 2018

• objednal jsem 2 navijáky v 11/2017, poslali jen jeden po urgencích. Po měsící přišel balík další kde si účtovali dobírku za dva navijáky, přitom v balíku byl jen jeden. Přislíbili vrácení peněz a dodnes, i po urgencích, nic nepřišlo.

Nekupovat, nedoporučuji, absolutně nespolehlivý obchod.

JIŘÍ MILLER

Přidáno: 19. ledna 2018

• NEDOPORUČUJI !!!!!!!!
  • ne jenom,že s vámi pomalu ani nekomunikují,ale stále jen slibují a skutek utek!!Objednávali jsme 8.1. a do dnes nepřišlo nic...nechápu takovéto jednání.Nakupujeme hodně přes e-shop v rybářství...ale s takovým to jednáním jsme se setkali poprvé!!
  • Jejich mobil nikdo nezvedá a na sms vám příjde odpověď za ???...a nebo vůbec!!??

NEDOPORUČUJI !!!!!!!!
Jejich mobil nikdo nezvedá a na sms vám příjde odpověď za ???...a nebo vůbec!!??...a už vůbec nechápu,proč zde musím zadávat víc,jak jednu hvězdu..."ZA CO"????????????

keliška

Přidáno: 18. prosince 2017

• Tento obchod nedoporučuji. Zboží došlo za týden což mne nevadilo. Po rozbalení balíku jsem byl v šoku. Sáčky byly přelepená lepenkou, hrůza zaslané zboží.

Tento obchod naprosto nevhodný.

bar-ny

Přidáno: 14. prosince 2017

Objednávka dne 15.11.2017, nic se nedělo, po opakované urgenci jak to tedy bude, bylo dne 28.11.2017 přislíbeno odeslání do konce týdne. Dne 14.12.2017 email, že objednávka vyřešena nebude. Prima jednání....A.B.
NEDOPORUČUJI

Petra

Přidáno: 8. prosince 2017

• nedodané zboží, objednávka zrušena

Objednala jsem několik položek skladem u dodavatele s lhůtou dodání 3-7dní. Po 4 dnech mi psali, že zboží budou odesílat týž týden, nejpozději příští. Další týden teprve začali zjišťovat co mají skladem a co ne a co jsou schopni dodat. Po 8 dnech mi sdělili, že vlastně nemají skladem skoro nic z toho, co jsem si objednala. Jelikož jsem to potřebovala do pátku mít doma, zrušila jsem objednávku a šla koupit do jiného kamenného obchodu. Telefon mi nezvedali, jen psali sms, že se omlouvají. Chtěla jsem, aby mi zavolali ale bohužel rozhovor po telefonu asi neumějí vést. Velké zklamání z tohoto obchodu. Nedoporučuji