• Slušné ceny, výborná komunikace, sleva při registraci.

• Přehledné webové stránky
    • Dovoz nad 3000 zdarma
    • Sleva při registraci
    • Dlouhá dodací doba
    • Nefunkční telefonní čísla z webu

Pokud kupující na zboží nespěchá, lze doporučit. Doba dodání se protáhla z původně u produktu uvedených dvou dnů na dva měsíce. Většinu doby obchod komunikoval, za zpoždění se omluvili, nicméně na svůj dotaz o termínu doručení jsem několik dní nedostala odpověď a telefonní čísla uvedená na webu nefungovala. Samotné info o doručení, domluva na termínu a dovoz proběhl zcela v pořádku.

Reakce obchodu SpiSladce.cz

reaguji na Vaší recenzi ohledně delší dodací lhůty na zboží než byla původně domluvena. Nedodržení dodací lhůty se nestalo z viny naší společnosti , ale z delší dodací lhůty od výrobce. Jelikož jsou to matrace z dovozu tak se dá pochopit, že se někdy dodání zboží ke koncovému zákazníkovi opozdí. Děkuji za pochopení.
    Hana Blahová
    SpiSladce.cz

• Kvalitní nabídka.

Velmi rychlé dodání.

Reakce obchodu SpiSladce.cz

děkuji za Vaše kladné hodnocení.

Vaše SpiSlace.cz

• Adresa pro vyzvednutí zboží, která byla potvrzena v objednávce nesouhlasila s adresou, která byla sdělena pro vyzvednutí zboží. (důvod neuveden)
    • Díky opakovaných neúspěšných pokusů o vyzvednutí zboží se doba od objednávky k převzetí zboží velmi prodloužila.

Reakce obchodu SpiSladce.cz

za vzniklé problémy se Vám omlouváme. Ke změně adresy došlo z důvodu probíhající rekonstrukce na naší prodejně a i z toho důvodu se pravděpodobně stalo, že jste nás na adrese nezastihla. Zákazníky už nyní upozorňujeme, že je potřeba předem volat na telefonní čísla uvedená v emailové komunikaci.

Vaše Spisladce.cz

Jediný problém byl s nejasnou formulací v nabídce: Zboží je na skladě, do 48 hodin. Tato informace je matoucí v tom smyslu, že zákazník potebuje znát hlavně termín dodání.

Reakce obchodu SpiSladce.cz

děkujeme za pěkné hodnocení. Jsme rádi, když jsou u nás zákazníci spokojeni. Ano, formulace skladem do 48 hodin, znamená, že do 48 hodin přijde zboží na náš sklad. Na našich stránkách tento termín více upřesníme, aby už nedocházelo k nedorozumění a Vám děkujeme za upozornění. Objednávky se vždy snažíme vyřídit v nejbližším možném termínu.

Vaše Spisladce.cz

• ochota a skvělá komunikace

Jsem velmi spokojena s komunikací, bleskovým zasláním a skvělou informovaností

Vaše Spisladce.cz

S obchodem sem byl spokojen-doporučuji

Reakce obchodu SpiSladce.cz

děkujeme za pěkné hodnocení. Jsme rádi, když jsou u nás zákazníci spokojeni. Doufáme, že při příštím nákupu bude Vaše spokojenost na 100%.

• Akce 1+1
    • Dodací lhůta neni dodržena

Jestli chtějí na zboží čekat tak to můžou...

Reakce obchodu SpiSladce.cz

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení a za nastalé problémy se Vám omlouváme. Bohužel nám výrobce Vaše matrace nestihl vyrobit, i přesto že nám je vyfatkuroval. Zboží Vám tedy dorazí přímo od výrobce začátkem týdne. Budeme se snažit aby k tomuto dále nedocházelo. Mrzí nás, že se do hodnocení obchodu promítla vaše špatná zkušenost s dodací lhůtou jednoho z našich výrobců, jež nabízíme.

• Spolehlivost a rychlé jednáňí
    • Nemá

Vaše Spisladce.cz

Zboží jsem objednal 27.11.2016 a zaplatil dne 28.11.20165 z mého účtu. 9.12.2016 jsem obdržel emailou zprávu, že je zboží ve výrobě.Do dnešního dne, tj. 21.12.2016 jsem neobdržel žádnou další zprávu a ani se nemohu telefonicky na uvedená čísla dovolat. Nevím v jakém stavu je moje objednávka a kdy bude vyřízena.Zašlu ještě emailovou zprávu.

Reakce obchodu SpiSladce.cz

jak jsme spolu již mluvili telefonicky, zboží dorazí zítra na náš skad a bude Vám ihned odesláno na Vaši adresu. Předpokládaný termín dodání 3 týdny na naši adresu byl 19,12, a jsme tedy ve zpoždění o 3 dny za což se velice omlouváme.

• - cena
    • - rychlost vyřízení objednávky
    • - doprava

Prodejce mohu doporučit, ale dopravce stál bez jakéhokoliv předchozího upozornění najednou před domem a až následující den mi přišla SMS, že mi budou dopravovat zboží, které dodali již den předtím.

Reakce obchodu SpiSladce.cz

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení a za nastalé problémy se Vám omlouváme. Budeme se snažit aby k tomuto dále nedocházelo. Mrzí nás, že se do hodnocení obchodu promítla vaše špatná zkušenost s přepravní společností, jejichž služby využíváme.
    Vaše Spisladce.cz

Moje zkušeností jsou zatím s touto firmou velmi
    malé. Komunikace byla velmi dobrá a zboží
    rozhodně nezklamalo danou nabídku na internetu!

• příznivá cena
    • kvalitní zboží

Krásné povlečení, které dorazilo místo předpokládaných 3 týdnů a týden dříve, což mě mile překvapilo. Doporučuji

Vaše Spisladce.cz

Super obchod, super jednání a rychlost při vyřizování objednávky.

Vaše Spisladce.cz

Urcite neobjednatnat, asi by meli zmenit dopravce...

• Příjemný personál, dobrá komunikace

Vaše Spisladce.cz

• Není dobré platit předem, což je vyžadované při platbě převodem na účet .

Reakce obchodu SpiSladce.cz

děkujeme za Vaše hodnocení. Pokud zákazníkovi nevyhovuje platba předem, je možnost při objednávce zvolit také platbu při převzetí zboží na dobírku za poplatek. Platbu předem (a to pouze zálohu) požadujeme dle obchodních podmínek pouze v případě, jedná-li se o objednání atypického zboží, nebo při objednávkách zboží s vyšší hodnotou.

Děkujeme za pochopení

• komunikace

Reakce obchodu SpiSladce.cz

děkujeme za Vaše hodnocení a za nastalé problémy se Vám omlouváme. Budeme se snažit aby k tomuto nedocházelo.

• příznivá cena

Pracovnice na tel.lince měla perfektní přehled o mojí objednávce

Reakce obchodu SpiSladce.cz

Dobrý den, děkujeme za pěkné hodnocení. Jsme rádi, když jsou u nás zákazníci spokojeni.

• Nevím o nich

Nakupoval jsem poprvé,zatím nemám názor