• - přehledné stránky
    • - zboží nedorazilo v takovém množství za jaké jsem zaplatila
    • - 24.3. jsem zboží objednala a do dnešního dne 21.4. mi nebyly vráceny peníze
    • - jedná se sice o částku 158,-, ale příště by to mohlo být více...

tohle byl první nákup na internetu kde mi chyběla část objednávky a doufám, že poslední...
    mrzí mě negativní hodnocení, ale po dvou urgencích nemůžou čekat že je pochválím

• příznivé ceny
    • dlouhá čekací doba na zboží

Zvažuji, že už tady nebudu nakupovat. Výměna prázdné bombičky Sodastream trvala týden. Nemohu doporučit!

• super ceny
    • možnost osobního odběru
    • komunikace
    • dobu dodání
    • nemožnost platby platební kartou při osobním odběru
    • informace o nedodání zboží

Nakoupila jsem zde již poněkolikáté - vždy vše proběhlo na 1 s několika * - zboží bylo nachystáno takřka hned a nikdy nebyl problém. Až do teď. 21.3. jsem objednala zboží, přišlo mi potvrzení o přijetí objednávky, ale přes týden se nic nedělo. Na poslaný mail mi bylo vysvětleno, že část obj. je již skladem a část dorazí příští týden. Fajn. "Příští" týden se stále nic nedělo, na dotaz, kdy bude zboží připravené se mi dostalo, že nějaká položka už není a že mi nabízejí alternativu. Položku, kterou již neměli, jsem tedy zrušila. 4.4. ve 20h. mi přišel mail, že je obj. připravena k vyzvednutí a to do 7.4.! Vzhledem k tomu, že 4.4. byla SO, víkendový a sváteční provoz nevedou, tak je termín vyzvednutí docela šibeniční. Navíc jsem kontrolou obj. zjistila, že další položka vůbec není uvedná. Na další mail mi odpověděli, že je již vyprodaná, není a nebude. Poslední tečka je, že cituji "Zaplatit u nás můžete hotově nebo platební kartou." a ve skutečnosti můžete platit POUZE hotově!
    Ano, několikrát se mi omluvili, na maily reagují promptně, ale abych si musela vše ohlídat a na vše se ptát, to mi přijde docela nevhodné. Taky pracuji s koncovými zákazníky, ale o nedostupnosti zboží je musíme informovat hned a ne vůbec, popř. jen pokud se sami zeptají. No příští nákup si opravdu rozmyslím, za mě tentokrát fakt nedoporučuji!

Po vytvoření objednávky mi bylo všechno zboží potvrzeno. Následně mi byl zaslán mail s cenou k zaplacení, která byla nižší než objednávka. Po dotazu, proč mi nebylo potvrzeno všechno zboží, ačkoliv ho inzerují stále na svých stránkách za nižší cenu mi bylo sděleno, že zboží není skladem a následně na internetových stránkách opravili cenu za vyšší. Zboží tedy BYLO a i nyní STÁLE JE skladem (ovšem za vyšší cenu).

• Komunikace. Objednala jsem zboží s osobním převzetí v Brně, objednávku potvrdili a to byla poslední komunikace. Uváděli, že zboží je skladem, uplynulo 14 dní a nic, bez žádné zprávy.

• kamenná provozovna v Brně
    • zboží údajně skladem se ve finále nekonalo
    • informační faktura obsahovala položky, které při vyzvednutí nebyly k dispozici

čekal jsem bezproblémový nákup, ale ze 2 položek neměli tu nosnou, kvůli které jsem obchod kontaktoval
    uvítal bych důraznější upozornění, že objednané zboží nelze vyskladnit, popř. vyžádání souhlasu s dodáním nekompletní objednávky

pro výše uvedené nemohu tento obchod doporučit

• možnost zakoupení zboží,které jinde není k dispozici

mohu jen doporučit

• Služby,slevy,blízkost bydliště
    • Umístění v 2.patře

Doporučuji, flexibilní,v klidu

• price
    • ship

• Dobrá cena, rychlost.

Doporučuji dobrá cena, rychlost.

• Dlouhá dodací lhůta - objednáno 11.2., dnes je 23.2. a i přes urgence a sliby, že bude zboží odesláno, nemám dodnes ani zboží ani žádnou zprávu.

Vzhledem k dlouhé dodací lhůtě a nekomunikaci obchodu (žádná omluva) n e d o p o r u č u j i .

• Přehlednost, akční ceny.
    • Dodací lhůta.

• prehlednost a zajimave ceny na internetu jsem nakoupila 2x,casteji chodim primo do prodejny v Brne
    • nic me nenapada,ale skoda ze nemaji gelove kapse ariel

Prehledne,rychle a rozumne ceny

• objednání přes www
    • nachystání na pobočku
    • zaslání info kdy je zboží připravené

• cena kvalita

jsem spokojena

• Nebyl poslán email,nebo sms,že zboží dorazilo.

• Nákup byl náhodný.
    • Nabídka nám vyhovovala.
    • Nemáme žádné připomínky.

Mužu jen doporučit.
    Nákup určitě zopakujem.
    Nabídka nám stačila.
    Zatím jsme spokojeni.

• Dobrá cena
    • Zboží jsem objednal před 11 dny. Všechny položky byly skladem. Měl jsem objednán osobní odběr, nicméně nedošel mi mail s výzvou k odběru.
    • Napsal jsem mail s reklamací a dostal jsem odpověď že se zboží přeskladnuje a bude připraveno v průběhu týdne. Nicméně týden uběhl a nic se nestalo, a zboží stále nemám.

Skvělé, jako vždy.