reklamují na netu věci které nemají skladem a ani už nebudou prodávat

Reakce obchodu Spineo.cz

vzniklá situace nás mrzí. Z daného produktu jste objednali více kusů, než jsme měli fyzicky na skladě a další už doobjednat nebylo možné.
    Mrzí nás, že jste si nevybrali z námi nabídnutých alternativ. Věříme, že budete s našimi službami v budoucnu spokojenější.

• Široký výběr zboží
    • Dobré ceny
    • Rychlost doručení

Jak obchod, prodej lidí, tak doprava na nejvyšší úrovni. Vše proběhlo bez problémů. Díky dobrotě prodejce jsem si mohl objednat zásilku domů do Polska a zaplatit v eurech. Moc děkuji a doporučuji
    (překlad překladatelem omlouvám se :))

Rychlost, spolehlivost

rychlost

vše ok

Nákup přes web super jednoduchý:) i s platbou převodem byla zásilka doručena během dvou dní. Prodejce odpovídá na maily okamžitě a je velmi ochotný s pomocí, doporučením, radou. Doporučuji!

• Vše Ok, mohu doporučit

řídítka jsou poškrábaná, rukojeť molit. promáčklá...obchod s námi teda řeší co dál...koloběžka levná nebyla na to, aby byla s vadami

Rychlost vyřízení objednávky a doručení zboží.

• rychlé vyřízení objednávky

• rychlé doručení, supoer komunikace

• rychlé expedování i dodání
    • skvělé zboží
    • velký výběr možností přepravy a platby

U mnou zakoupeného zboží byla nejnižší cena oproti konkurenci. Nicméně dopravné zdarma bylo až od 2tis. Takže mně to finančně vyšlo cca jen o 5kč levněji než jinde, kde zboží bylo s dopravou zdarma. Objednala jsem ale zde, protože zboží měli jako jediní skladem. Konkurence odesílala z externího skladu s dodáním do týdne.

• Velmi korektní jednání

• Nabízí zboží, které nikdo jiný ne

Mohly by více rozšířit nabídku značky Chaya

• zboží bylo doručeno včas a ještě s dárkem.

Super obchod

Rychle dodání i adekvatni komunikace.Doporučuji.

Zpracovani objednavky velmi rychle a precizni, take odeslani zbozi bylo velmi rychle. Slabsi byla doprave. Kdyz jsem se nedomluvila s kuryrem na case, ktery mi pridelili k dodani, kuryr zbozi odlozil do zasilkovny (neslo se domluvit na jiny termin doruceni, opakovane doruceni pry neni v cene). Jinak spokojenost.