• Zatial nemozem posúdiť,tovar mi ešte nedorazil

• Osobní přístup
    • pro někoho osobní přístup

Děkujeme za recenzi. Věříme že do budoucna zůstanete naším spokojeným klientem

• slušná kvalita za slušné ceny
    • Někomu možná vyhovuje, že ho od objednávky do dodání prodejce několikrát telefonicky kontaktuje ale já dávám, vzhledem k nestandardní pracovní době a potřebě se vyspat, přednost emailům. Ty mě nebuděj a přesto o informaci nepřijdu.

jde to

Děkujeme za recenzi. Věříme že do budoucna zůstanete naším spokojeným klientem

• Výborná komunikace, okamžité zaslání zboží, všem doporučuji tento obchod.
    • žádné nemá

Polštář z líné pěny jsem objednala manželovi i přes vysokou cenu za polštář je jedná o velmi kvalitní výrobek, určitě ho budu objednávat i pro sebe.
    Přístup tohoto obchodu mě mile překvapil.
    Všem doporučuji.

Děkujeme za recenzi. Věříme že do budoucna zůstanete naším spokojeným klientem

• kvalitní matrace za příznivou cenu. Rychlost doručení.

doporučuji. Velmi příjemná komunikace. Zboží objednáno na kamenné prodejně. Možnost vyzkoušení.

Děkujeme za recenzi. Věříme že do budoucna zůstanete naším spokojeným klientem

• ochota,vyborna komunikace smerem k zakaznikovi

• Velmi vstřícný přístup
    • líbilo se mi zboží

Děkujeme za recenzi. Věříme že do budoucna zůstanete naším spokojeným klientem

• rychlost,ochota,příjemné vystupování. Matraci jsem objednala v noci a hned ráno pán volal,že matraci odesílá.

Mohu jen a jen doporučit.

• kvalitu

Veliká spokojenost, perfektní komunikace a vstřícnost, o komunikaci ani nemluvím, vše skvělé. Vřele doporučuji.

Spime-zdrave

• online chat - pomohli mi s výběrem a ihned volali dodavateli aby mi sdělili termín dodání ještě před uskutečněním objednávky. V den odeslání zásilky mi volali aby mi sdělili stav objednávky.

Velmi ochotní, opravdu doporučuji. l. zachová

Děkujeme za recenzi. Věříme že do budoucna zůstanete naším spokojeným klientem

• zakoupila jsem si postel s matracemi a jsme na miru zpokojeni... ochota prodavajiciho... doporučuji nakoupit v tomto obchodě..

Spokojenost.

• kvalitni zbozi
    • možnost vyzkoušet zboží na kamenné prodejně
    • doprava zdarma

spokojenost

• Rychlé doručení
    • Vstřícné jednání
    • Kvalitní a dostupné zboží

Zakoupila jsem si v obchodě spíme-zdrave.cz polštář a matraci. Překvapila mne rychlost doručení a ochota prodejce.
    Doporučuji k nákupu.