• Kvalitní a rozmanitý výběr šperků
    • Příznivé ceny
    • Věrnostní program
    • Individuální přístup
    • Rychlost jednání
    • Vstřícnost majitelky

Vřele doporučuji tento obchod. Šperky jsou krásné, nabídka je pestrá, ale to, čeho si cením v dnešní době nejvíce, je osobní a lidský přístup majitelky k zákazníkovi. Paní Štiková je odbornice, která dokáže lidsky poradit a předat informace lajkům stravitelnou formou. A to vše velmi rychle i nad rámec pracovní doby. Stejně rychle jako komunikace probíhala i doprava a vrácení peněžní částky za nevyhovující kus. Ještě jednou děkuji!

• Velký výběr nádherných šperků, dobré jednání a rychlé vyřízení i zaslání. Rozhodně doporučuji, je z čeho vybírat.

spokojnosť so všetkým

• Rychlé, přehledné jednání.

• Rychlá reakce na jakýkoliv dotaz. I rychlé doručení.

Nic

Krásné šperky, skvělý věrnostní program!

• dobře zabaleno

V balíčku s naušnicemi jsme dostali malou čokoládku jako pozornost.
    Při výběru velikosti naušnic jsme na webu ocenili fotografie, jak vypadá naušnice v uchu.

• Rychlost, kvalita

• Krásné šperky, vzorná komunikace

V tomto obchodě nakupuji pravidelně a jsem velmi spokojen. Mají krásné zboží a jsou velmi ochotní. Vřele doporučuji!!!

• Vše na 1*. Obchod doporučuji.

• spolehlivost

Naprosto nevídaná milá komunikace, vše doručeno bez chybičky a hlavně profesionální doporučení při výběru

Slušný a rychlý eshop

• Obchod proběhl naprosto bezproblémově, již třetí nákup z eshopu, velká spokojenost. V předchozích letech nákup cca 10 šperků v kamenné prodejně této paní majitelky a jsem věrná nákupu pouze zde.

• Jsem nadšená, už jsem koupila 2x. Krásné zboží, bleskové doručení, skvělá komunikace.

• Výborné jednání

• ochota
    • příjemné chování

Kvalita, rychlost dodání, velice příjemný a ochotný přístup zákazníkovi.

• Velmi milé a vstřícné jednání. Rychlé vyřízení zakázky. Prstýnek jsem měla pod stromečkem, v což jsem vůbec nedoufala. Ve skutečnosti je ještě hezčí než na fotografii. DĚKUJI

Všechno na 1*. Děkuji a doporučuji.