• Komunikace s obchodem,rychlost dodání zboží,solidní cena

Komunikace s obchodem,rychlost dodání zboží,solidní cena,doprava bez problémů

Reakce obchodu Sperky-image.cz

děkujeme za Vaše kladné hodnocení, kterého si velice vážíme. Jsme rádi za každého našeho spokojeného zákazníka, jelikož spokojený zákazník je naše priorita. Budeme se těšit na další spolupráci.

www.sperky-image.cz

Oceňuji příjemnou a velmi vstřícnou komunikaci při zadávání zakázky i při řešení poprodejních záležitostí.

www.sperky-image.cz

• velice ochotný personál skvělý výběr zboží

• Super ceny
    • Balení

Přišlo velmi rychle, hezky zabaleno a ceny také super, doporučuji

Reakce obchodu Sperky-image.cz

děkujeme moc za Vaše kladné hodnocení, kterého si velice vážíme. Jsme rádi za každého našeho spokojeného zákazníka, jelikož spokojený zákazník je naše priorita. Budeme se těšit na další spolupráci.

Profesionální

www.sperky-image.cz

S obchodem jsem velmi spokojená.Komunikace skvělá,vše proběhlo v pořádku.Rychle doruceni.Sada swarovsky je krásná,hezčí než na obrázku.Udelala mi velkou radost.

www.sperky-image.cz

• Potřebovala jsem poslat urychleně jako dárek a opravdu jsem dostala do druhého dne .

www.sperky-image.c

• Přehledné stránky
    • Žádná

Obchod doporučuji

• velky vyber
    • dobrá cena

• Pohodlí

www.sperky-image.cz

Vše v pořádku, doporučuji.

www.sperky-image.cz

• Zásilka přišla velmi rychle a figurka je moc pěkná,hezký dáreko

www.sperky-image.cz

• Rychlé vyřízení objednávky,kvalitní zboží.Výborná komunikace.

Nakupovat budu u vás opakovaně,velká spokojenost.

www.sperky-image.cz

Sperky jsem kupovala pro vnučku,oceňuji rychlost dodání,krásné,jemné zpracování.

www.sperky-image.cz

• Rychlost, zboží pěkně zabaleno.

www.sperky-image.cz

• Zboží bylo v pořádku , poslané velmi rychle . Doporučuji !

www.sperky-image.cz

• nákup byl doručen rychle

www.sperky-image.cz

Naprosta spokojenost, vyhodna cena, rychlost dodani…