Rychle doručeno. Šperk je hezký, odpovídá fotografii.

• OBJEDNÁVAL JSEM JIŽ NĚKOLIKRÁT A VŠE PROBĚHLO V POŘÁDKU, AŽ TATO POSLEDNÍ OBJEDNÁVKA NEDORAZILA.NA EMAILY S DOTAZEM NIKDO NEREAGUJE, ČÍSLO UVÁDĚNÉ NA PEVNOU LINKU NEEXISTUJE, MOBILNÍ ČÍSLO ODPOJENÉ, PŘITOM UVÁDĚJÍ ŽE ZBOŽÍ JE SKLADEM, OBJEDNÁNO 24.1.2022.

Poprvé a spokojen.

Vše ok.

Krásné zboží ,rychle dodané a ještě jsem obdržela dáreček,určitě si zase objednám.Obchod doporučuji jsem moc spokojená .

• Zásadně nedoporučuji.30.10.21 jsem odeslala objednávku.V domnění,že urychlím zaslání, jsem zboží zaplatila.Nikdy bych to už neudělala.Obchod neodpovídá na e-maily,nezvedá telefon a zboží neposílá, ani nevrací peníze.K dnešnímu dni, to je 7.12.21 nemám ani jedno ani druhé.Milka

• Obchod nekomunikuje
    • Nedá sa dovolať
    • Neodpovedajú na e- mail

Dňa 03.11.2021 bola zadaná objednávka, ktorá bola už aj zaplatená.
    Do dnešného dňa nebol tovar zaslaný, ani nevrátili peniaze.
    Je to nespoľahlivý obchod. Budeme sa musieť obrátiť na obchodnú inšpekciu.

Žádná reakce na mail a telefon,ale zboží doručeno do týdne Zbozi je moc pěkné.

Spousta krásného zboží, přijatelné ceny.

Jsem spokojen a plně obchod doporučuji ostatním zákazníkům

Výborné ceny, krásné zboží!
    Tentokrát zboží dorazilo rychle, s posleními objedávkami jsem spokojená!!
    Kdyby to takhle bylo vždy ráda se budu vracet!!!

• Krásné zboží, dobré ceny

Bohužel velice dlouhá dodací lhůta, nulová komunikace, telefonický kontakt nemožný-čísla mimo provoz..

• Krásné zboží za dobré ceny
    • Nulová komunikace, strašně dlouhá dodací lhůta, na e-mailová komunikace nula, dovolat telefonicky nelze!!
    • Pěkné zboží , dobré ceny

Nulová komunikace, e-maily zřejmě nikdo nečte, telefonický kontakt nula- dovolat de nelze na žádné z uvedených čísel !

Výborné ceny ale nulová komunikace!
    Na e-maily nikdo neodpovídá a do e-shopů se nikdy nelze dovolat!!
    Dlouhá velmi dlouhá dodací lhůta!!

• zboží moc pěkné
    • Bohužel tentokrát musím přidat i nevýhodu.Příliš dlouhé dodání,na urgence nikdo nereagoval,telefon nikdo nebral.Až jsem zaslala žádost o zrušení objednávky ihned byla objednávka odeslána.

• Je to super zbozi

• Objednávala jsem již po několikáté a vždy vše v pořádku. Díky

První objednávka OK a cena

Mohu jedině chválit! Objednávka dorazila do 3 dnů, pečlivě zabalená. Navíc mě překvapilo velice nízké poštovné. Potěšily mne také hezké emaily o vyřizování objednávky - pěkně napsané, že jsem se opravdu na zásilku těšila. V zásilce byl navíc přibalen i dáreček a přišla sleva na další nákup... jako zákaznici mi to udělalo radost. Co se týče kvality SBS šperků, tak je skvělá. Mamka má pozlacené šperky roky, často je nosí a jsou stále stejně krásné, byť s nimi zas až tak šetrně nezachází. Objednaný řetízek a náramek byly dárkem a jsou opravdu krásné. Jediná nevýhoda řetízku Carmen je, že se při nošení přetáčí, tudíž kamínky nejsou vždy všechny zcela vidět.

Tento obchod i šperky mohu jedině doporučit, krásný prozákaznický přístup si určitě zaslouží plný počet hvězdiček.

Tovar prišiel v poriadku. Krásne výrobky som spokojná. Dostala som aj darček. Ďakujem.