• Originální výrobky
    • Kvalita
    • 4 dny dodací doba

Jsem naprosto spokojený. Zboží je kvalitní, originální i skvěle zpracované. Jinde jsem nic takového nenašel. Doporučuji.

Reakce obchodu Sperky-eshop.cz

Milý zákazník, ďakujeme za nákup v našom eshope. Tovar expedujeme zo Slovenska a 4 dni dodacia doba je adekvátna.

Naprostá spokojenost, mohu jen doporučit a zboží kvalitní

Reakce obchodu Sperky-eshop.cz

Milá Lucia, ďakujeme za nákup v našom eshope. Sme radi, že ste bola s nákupom spokojná a už teraz sa tešíme na Vaše nové objednávky.

• OK

• Přehlednost nabídky eshopu
    • Velmi výhodné ceny
    • Rychlé jednání
    • Rozsáhlá nabídka produktů

Nákup v tomto eshopu mohu s čistým svědomím doporučit ostatním zákazníkům.

Objednala jsem si kožený náramek, jakmele přišel do styku s vodou, což bylo hned první den protože pršelo, rozpadl se...

Reakce obchodu Sperky-eshop.cz

Dobrý deň, mrzí nás vzniknutá situácia, samozrejme máte nárok na reklamáciu tovaru. Prosím kontaktujte nás buď telefonicky alebo emailom, aby sme Vám vysvetlili ako ďalej postupovať a celú záležitosť vyriešili k Vašej spokojnosti.

• dobré ceny
    • celkem dobrá kvalita výrobků

Nákup a hlavně výběr produktů je běžný s porovnáním u konkurence,ale je potřeba dbát a pořádně si pročíst informace,které se stahují na daný typ výrobku(velikost,tlousťka materiálu atd.)Všechno je ale u každého nabízeného zboží uvedené,takže pro každého nakupujícího by nemělo být problémem.

• dobre ceny
    • zajimave zbozi
    • doplnkove zbozi - krabicky aj.

• objední z domova a velký výběr
    • nemá žádné

určitě si máte s čeho vybrat k vaší spokojenosti

Reakce obchodu Sperky-eshop.cz

Dobrý deň Jarmila. Ďakujeme za nákup v našom eshope a milú recenziu. Sme radi, že ste spokojná a tešíme sa na Vaše ďalšie objednávky.

• za me zadne

mohu jen doporucit

• Detailní popis zboží

• velky vyber oceli
    • zadne

SUPER

Reakce obchodu Sperky-eshop.cz

ĎAKUJEME Romana a už teraz sa tešíme na Vaše ďalšie objednávky.

• široký výběr za dobré ceny
    • nevim

• Velký výběr,dobrá cena
    • žádné jsem nenašla

Spokojená,doporučuji

• velký výběr
    • nejsou skladem včechny velikosti (prsteny)a menší výběr řetízků skladem...

Jsem spokojena pokaždé se zásilkou a proto jen doporučuji!

• Široký výběr zboží a fotografie odpovídají vybranému výrobku.

Velká spokojenost.Už mám vyhlédnuté další nabízené výrobky.

Reakce obchodu Sperky-eshop.cz

ĎAKUJEME a už teraz sa TEŠÍME na Vaše ďalšie objednávky :-)

• Uplne nesedeli informace o doprave se skutecnosti...

Reakce obchodu Sperky-eshop.cz

Milý Bart, ďakujeme za nákup v našom eshope. Objednávky prijaté do 14.00 hod. expedujeme v daný deň zo Slovenskej republiky. Na českú poštu dorazia o 2 dni neskôr, kde sú následne všetky zásielky rozposielané k daným dodacím poštám. To znamená, že balík k Vám dorazí o 3 až 4 dni od objednania. Ak Vám niečo nesedí, alebo potrebujete ďalšie informácie zavolajte nám, radi Vám ich poskytneme.

• Velký výběr zboží
    • Slevy
    • Některé produkty nejsou dlouhodobě skladem (např. z výběru velikosti je skladem jedna velikost ze tří)
    • U některých produktů je málo informací (např. u krásného přívěšku ještěrka nikde není uvedeno, že je tento přívěšek z druhé strany dutý)
    • Nelze zadat do rozšířené nabídky zboží s určitými rozměry či barvou

S tímto obchodem jsem spokojená. Vždy si vyberu. Jen mě občas odradí málo informací u některého produktu a proto si ho raději nekoupim. Také mě mrzí, že některé rozměry nejsou skladem. Ale i přesto je v obchodě zboží hodně.

Reakce obchodu Sperky-eshop.cz

Dobrý deň Veronika, ďakujeme za nákup v našom eshope. Tovar priskladňujeme priebežne, niektoré druhy sa však vypredávajú veľmi rýchlo. Aj napriek tomu sa snažíme tovar dopĺňať v čo najkratšom možnom čase. Čo sa týka informácií o produktoch, opisujeme detailne každý šperk, uvádzame čo najviac rozmerov. Ak potrebujete s niečím poradiť, doplniť informácie - neváhajte nás kontaktovať, radi Vám pomôžeme.

• - příjemné ceny
    • - velký výběr
    • - Nemluví pravdu o termínu odeslání. V den objednávky mi přišel email, že zboží bylo odesláno ČP. Při kontrole podle podacího čísla jsem zjistil, že zboží reálně odeslali až o dva dny později.

Dobrý obchod s velkým výběrem. Reputaci mu trochu kazí záměrné lhaní o tom, kdy zboží bylo odesláno. Raději bych, kdyby napsali na rovinu co a jak.

Reakce obchodu Sperky-eshop.cz

Milý Jiří, ďakujeme za nákup v našom eshope. V žiadnom prípade si nedovolíme klamať o termíne odoslania objednávok. O každej objednávke vedieme elektronický záznam. Vašu objednávku ste si vytvorili 11.8.2014 a v ten deň sme ju Vám vyexpedovali do Českej republiky. Balík dorazil na českú poštu o 2 dni neskôr, preto ste mali pečiatku s dátumom uvedenú až 13.8.2014. Dňa 14.8. Vám bola doručená zásielka priamo domov, ale adresát nebol zastihnutý. Nakoniec ste si zásielku prevzal ešte v ten deň na pošte. Celý priebeh od objednania až po doručenie trval 4 dni.

• levné zboží
    • hodně zboží