• Toto není eshop, ale podfuk na lidi, stačí si projít recenze

Zboží skladem není pravdou! Objednáno světlo na Ducati.
    Výmluvy na nemoc.
    Zboží skladem nedorazilo ani po 30 dnech!
    Velmi lituji, že jsem se nejdříve nepodíval na recenze. Zaplatil jsem zboží předem, uplynulo 30 dnů, nemám ani peníze ani zboží, obchod nekomunikuje!!!
    Update:
    12.11.2022 objednáno a 15.12.2022 s pohrůžkou ČOI byly peníze vráceny. Na takový eshop jsem dlouho nenarazil a nikdy více!
    Podvodný eshop, rozhodně nenakupovat!!!

• Zboží skladem není pravdou!
    • Výmluvy na nemoc
    • Zboží skladem nedorazilo ani po 30 dnech!

Podám na ČOI
    Podvodný eshop, rozhodně nenakupovat!!!
    Nenechám to jen tak a osobně přijedu pro své peníze a budu chtít i úroky.

• Obchod má nefunkční informační linku, po týdnu mi dal vědět, že se objednávka ruší, po necelém měsíci mi vrátil peníze. Komunikace byla poměrně špatná, ale nakonec vše v pořádku vyřízeno.

Obchod nekomunikuje, do dnešního dne mi nic nepřišlo.

• Nic hlavně neplaťte předem!

Obchod vůbec nereaguje ani na dodatečné informace v objednávce eshopu, ani na email, ani na telefon!

Automatická odpověď ma email:

Z důvodu nemoci máme omezený provoz infolinky a e-mailu. Veškeré dotazy budou vyřízeny začátkem příštího týden.
    Děkujeme za pochopení

Team Speedmoto

Vzhledem k tomu, že jsem jim poslal peníze předem 19.10 a od té doby vůbec nic, tak píši tuto negatvivní referenci.
    Jako zákazníka mě vůbec nezajímá, že mají nemoc. Mají pozastavit objednávky (eshop) a hlavně vrátit peníze !!!

• Žádná odezva ohledně objednávky.

• šíře sortimentu
    • ceny
    • rychlé doručení

• Jen potvrzena objednávka nic vic. Zboží nedošlo,bez komunikace.
  • Zboží bylo objednáno 11.10 zatím nebylo dodáno je 24.10 žádný email žádné informace nic. Nedoporučuji.

• Dobrá nabídka pro motorkáře.
    • Zboží jsem zatím neobdržel
    • Žádná komunikace obchodu, objednával jsem před týdnem a nevím, kde zboží je a kdy a zda vůbec dorazí

Zatím zklamání

• Zboží po týdnu nedorazilo a po vzneseném dotazu v jakém stavu je moje objednávka mi byla vygenerována automatická odpověď, že z důvodu nemoci mi bude odpovězeno na dotaz až v následujícím týdnu.

Nulova komunikace

Zboží mi nedošlo, moc jsem na ně spěchal, proto jsem se chtěl spojit telefonicky, ale nikdo telefon nebral a nikdo nereagoval ani na můj email. Proto jsem si nakonec objednal jinde.

• Vše o.k

• komunikace
    • vše OK

Zboží dosud nedorazilo a obchod nekomunikuje

Obchod avizoval dodání do 3 dnů, po týdnu čekání a urgenci byla objednávka zrušena ze strany obchodu. Na peníze jsem čekal další týden a opět musel urgovat platbu. Takže jsem byl 14 dní bez kombinézy, kterou jsem potřeboval rychle, a bez peněz, abych ji koupil jinde. Paráda, fakt speed..

Zboží objednáno 22.8. Na webu informace že bude doručeno 24.8. Do 26.8. nic, bez komunikace o stavu objednávky. 26.8. jsem volala na infolinku - nejprve to nikdo nevzal, poté byl telefon vytípnut a přišla sms, ať se obrátím na email. 26.8. jsem psala email, 29.8. stále bez reakce a telefon nadále nikdo nezvedá. Objednávku ruším.

• Nekomunikuje, nedodržuje nabízené termíny dodání.

• Od zadání objednávky mi nepřišla žádná zpráva. Objednal jsem ho před týdnem, řekli, že je skladem a bude zde v úterý. Dnes je čtvrtek!