• Rychlost, vyber, cena

• Avizované ponožky Eleven (koupě nad 1000kč) v balíku nebyly... Nepotřebuji je, ale.... Takhle zbytečně negativní reklama! Byť vše ostatní OK!

• Výhody? Spíš bych řekl, že je důležité, aby byl koncový zákazník maximálně spokojen po všech stránkách a to já jsem!
    • Žádné a díky za to.

Vřele doporučuji a to z vlastní zkušenosti!

• Cena pneu která byla zrovna v akci.
    • U zboží uvedeno objednejte do 13-ti hodin,doručíme do zítra.Objednáno v úterý v 11.30 a ve středu kolem jedné jsem volal kde je zboží.Jeden mi řekl že o tom nic neví a že mám počkat až se vrátí kolega z oběda.Ten se vrátil kolem třetí a do telefonu mi zdělil že toho mají moc a že zboží přijde zítra.Když jsem mu řekl že mají uvedeno doručení do druhého dne tak pochopitelně použil odporně známou formulku "my se vám omlouváme"která už tak zdomácněla u všech neschopných obchodníků že jsem na ní alergický.Po zkončení hovoru mi najednou přišel mail že zboží bylo expedováno.Normálně na mě zapomněli. Pneu dorazily do Uloženky ve čtvrtek pozdě odpoledne a jen díky tomu,že kámoš nedostal v práci volno tak mi je mohl vyzvednout a přivézt o den později.

Nedoporučuji.Jsou tam dva a jeden neví co dělá druhý

• Osobní kontakt, prodejce osobně zavolal a domluvili jsme se na dodávce....
    • -

• Rychlost, přehlednost

S obchodem jsem spokojený - vše od objednávky přes zaplacení po dodání proběhlo rychle a v pohodě.

• web

vřele doporučuji

• velky vyber
    • o zadnych nevim

doporucuji vsem

• Neznám hlavní výhody. Jsem byl spokojen.
    • Nejsem si vědom hlavních slabin. Nebyl jsem zklamán ani oblečen.

Obsluha možná odborná, ale myslím že by měla být více samostatně ochotná vysvětlit nabízený produkt. Očekával bych, že když si kupují jízdní kolo bude mi samozřejmě nabídnuta zkušební jízda a konkrétní nastavení sedla a řídítek na mou postavu. Nejsem nymand, zvládnu to také ale očekával bych to jako samozřejmost.

jedine na tomto obchode bol hladané zboží

doporučuju!

• Šířka výběru zboží

• Prima lidé, je vidět, že kolům rozumí
    • ??

Mohu doporučit

V krabici byly černé tretry místo bílých, což byla chyba přímo od spešlu. Zboží bylo obratem vyměněno a jako kompenzaci zpětného poštovného jsme održel pěkné ponožky. Celkově velká spokojenost. ;-)

• Prodejci sve praci rozumi, dokazi poradit. Velky vyber, jen bych na webovych strankach ocenil vice informací ohledne produktu.

Maximalni spokojenost, vyborny pristup k zakaznikovi.

• Odbornost,solidnost a široký sortiment zboží.
    • Nevím o žádných.

ANO :-)

• Na doporučení
    • Neznám slabiny

Objednané zboží bylo doručeno rychle.

• rychlost,dobrá komunikace,láce
    • nelze poslat na uloženku...

hledal jsem tento typ kola Specialized

• Sortiment, rychlost
    • Zboží 2x zaměněno za jiné - následně napraveno

Vyborny obchod,perfektni komunikace,skvely zakaznicky servis