• V e-shopu bylo zboží označeno jako dostupné, nicméně téměř obratem přišla zpráva, že k dispozici není. To je pro zákazníka matoucí.

Objednávku mi obchod zrušil. Přitom na prodejně produkt byl, ale na za nabízenou cenu 200,-Kč , ale za 600,- K č

• bohužel Sparkys klub není propojen s e-shopem, výhody tak možno čerpat jen na prodejně
    • neuváděla bych u zboží, kdy bude na prodejně. U nás tomu tak nebylo a bohužel jsme na to spoléhali
  • Pro zboží jsem si šel osobně, bohužel v celém obchodě na prvním patře kde se vyzvedávají objednávky nebyl přes 15 minut vůbec žádný personál, sebral jsem se, objednávku zrušil a odešel.

• Zboží dorazilo poškozené

Zboží dorazilo poškozené, jednalo se evidentně o vadu výrobku. Jelikož jsme boby nestihli ani použít (vada byla odhalena po rozbalení), nechápu, jak můžou neuznat reklamaci s vyjádřením, že na mechanické poškození se reklamace nevztahuje. Nebylo poškozeno v přepravě. Navíc se jednalo o vánoční dárek pro neteř. Děkuji, zde už nikdy nic nekoupím.

• Nepříjemná prodavačka

• Problematické objednání, dárek přišel v roztrhané krabici a pokrčený

Zboží měli v nabídce, po objednání volali,že zboží nemají a ruší objednávku,ale v nabídce stále zboží je. Toto považuji za neseriozni jednání

• Skladové zásoby na eshopu neodpovídají realitě

Objednáno s vyzvednutim na prodejně kde mělo být skladem. Druhý den telefon z prodejny že zboží nemají a objednávku ruší.

• Zboží bylo skladem
    • Prodavačky 2 na celé prodejně

Nerozuměli zboží , chtěla jsem doporučení a poradit , nic nevěděli … lepší koupit na e-shop , kde je čitelný návod …

Objednala jsem zboží, které mělo být skladem. Bohužel byla objednávka zrušena, asi vzhledem k mnoha objednávkám před Vánocemi.

Udělala jsem si objednávku s osobním vyzvednutí. Ihned po obdržení sms k odběru jsem si ji šla vyzvednout. Po příchodu na prodejnu mi prodavačka začala vnucovat jiné zboží, že to je dobrý a ať si ho koupíme. Po odmítnutí mi bylo sděleno, že dané lego bylo těsně před příchodem prodáno. To jako opravdu? Byla udělána objednávka, potvrzená k vyzvednutí a produkt prodají?

• Dlouhé čekání na osobní odběr

Zrušila mi objednávku kvůli zákaznické kartě ale neinformovala mě že ruší objednávku a tím jsem platila o to víc. Kdybych věděla že to udělá tak na to nepřistoupim

Druhý den od objednání přijatá zpráva, že expedují a čekají na převzetí dopravcem, který doručí na prodejnu k osobnímu vyzvednutí. Nyní je to týden a stále čekám.

Obchod mi objednávku zrušil, aniž bych to věděla. Musela jsem znovu objednat, mezitím už však jedna položka nebyla skladem.

již 20 dní čekám na zásilku, žádná komunikace

Zboží mi vyzvedával bratr v Brně na prodejně. Zboží v roztrhané krabici, znovu přelepované, napůl poskládané, v krabici volně naházené, špinavé, polepené.
    Žádné upozornění, kdyby třeba bylo zboží vystavované, popřípadě zboží v tomto stavu by mělo být s velkou slevou.
    Obrovské zklamání!!!

• vůbec nic nefunguje