obchod prezentuje na svých stránkách dodání "obvykle 1-3 dny"
    po objednání se z této lhůty staly skoro dva měsíce. Objednávka
    byla z tohoto důvodu zrušena.

Reakce obchodu Soundshop.CZ

Dobrý den, ono "obvykle" není shodné s "určitě". Bohužel není možné denně sledovat stav skladu dodavatele/ů a neustále aktualizovat termíny dodání. Pokud u nás něco skladem je..tak např. "SKLADEM" na 99,99% sedí....."obvykle" nejsme schopni ovlivnit.
    Mějte pohodový den...KM

Vše celkem v pořádku.Ale chtít za plastový výlisek a dva zahnuté plechy přes osm stovek je děs.Proto tento obchod nikomu doporučovat nebudu.

Reakce obchodu Soundshop.CZ

Vážený pane PIVOSAURE ,produkt jste si mohl dostatečně prohlédnout na obrázku u produktu...co vše obsahuje vaše objednávka. Buď tedy navštivte očního lékaře nebo...lékaře jiného. Váš koment s tím,že nedoporučujete opravdu nechápu.....jako by tento redukční rámeček byl náš výrobek. Mohl jste si 850kč ušetřit a vyrobit nějaký vlastní ;)

Objednaný LCD displej byl již zjevně použitý, někdo ho vrátil a poslali ho mě.
    Byl opatlaný od rukou a neměl ani krycí fólii. Má kaz cca 7x7 mm v prostředku displeje je černá díra.

Reakce obchodu Soundshop.CZ

Já kdybych přišel na to,že je zaslané zboží vadné tak nejprve kontaktuji prodejce. VY si převezmete zboží 14.9. a až po 10ti dnech něco řešíte?? Není to divné? Nenapadlo Vás také,že třeba MY jako obchod za poškození nemůžeme? Myslíte si,že otvíráme každou krabičku,která od dodavatele přijde? Neskutečné !!! Hlavně někoho pošpinit,že :(
    Doufám že si to tu přečtete...jinou možnost než toto plácání na Heurece nemám....nemohu vás tady pošpinit stejně jako vy nás... a kdo ví,jestli poškození není vaší vinou při instalaci...

• Objednal jsem zboží ,protože bylo vedeno ,že je skladem a bude ihned odesláno a doručeno druhý den. To byl čtvrtek. Bohužel dorazilo až v uterý. Mohl jsem ho objednat kdekoliv jinde,za nižší cenu s dodáním do třech dnu. Škoda

Reakce obchodu Soundshop.CZ

Dobrý den,jen pro vysvětlenou. Požadoval jste dodání více kusů,skladem byl však pouze poslední. Zásilka komplet byla přepravcem vyzvednuta v pátek. Proč u Vás až v úterý netuším. Stalo se,jste naštvaný. Mrzí mě to,ale bohužel s tím již nic nenadělám. Svět se nezbořil a život jde dál.

• repraky vynechavaji.. vypadava zvuk!!!!!!!!!

Reakce obchodu Soundshop.CZ

Vážený pane,netuším proč je vaše reakce taková jaká je ale...
    dodací lhůta (objednáno 8.8. v 18:13 / odesláno 9.8. v 9:22) rychleji to opravdu nejde a v noci ve firmě opravdu nikdo nepracuje
    komunikace (odešel vám email o zpracování i o odeslání objednávky ) co víc by jste si přál? Navíc jsem Vám musel volat o doplnění čísla popisného na které jste ve formuláři zapoměl.
    +/- píšete trochu zmateně
    závěrem...zřejmě by jste se měl zamyslet nad sebou i nad tím co píšete