• Společnost zasílá lidem neúplné objednávky např. 1 věc z 7, kdy poštovné činní více jak samotný nákup a poté má velký problém vracet peníze.

Silně nedoporučuji ! Zlodějské praktiky jednatele.

• Dlouha doba odeslání.

• Skvělé ceny
    • Delší dodací doba

• Nekomunikují žádná odpověď objednáno před 10 dny a do dneska nic ani balíček ani odpověď na meil

• Bylo to rychlé
    • Žádná

Zboží NEobjednávejte na tomto webu !!! Asi 2 dny po objednání mi přišel mi e-mail, že zboží doručí do 7 dnů a že se objednávka zpracovává. Ten osmý den jsem zavolala na dané číslo a pán mi řekl, že čekají na kapičky do očí, které jsem si objednala. Ale je zajímavé, že mi to nikdo vědět nedal. Z toho vyplývá, že na skladě nemají vůbec nic, protože to odněkud objednávají oni sami. Naštěstí jsem to chtěla platit dobírkou, takže o peníze jsem se hádat nemusela. Pán v telefonu alespoň ochotně objednávku stornoval. Kdybych to nezrušila, tak ani nechci vědět, jak dlouho bych na zboží čekala !!! Nechápu, jak tenhle e-shop může takhle fungovat ! NENECHTE SE NAPÁLIT NÍZKÝMI CENAMI JAKO JÁ !!! JEN KLAMÁNÍ ZÁKAZNÍKŮ !!! Jsou to ŠMEJDI !!!!!!!!!

• dodání delší než týden!

Kontaktní čočky jsem si objednala před 14 dny a stále čekám na jejich doručení. Ostatní e-shopu doručí vždy do 2 dnů. Příště zvolím určitě jiný obchod.

Objednávka byla zaplacená 18.3.
    Dnes je již 26.3. a před chvíli jsem dostal zprávu od obchodu, že "Zboží Vám bude doručeno během následujících dní." (!!!)
    Takže v tomto obchodě už nikdy nic neobjednám.

• Obchod inzeruje zboží, které má údajně skladem. Bohužel zboží objednané 1.3.2019 do dnešního dne nedorazilo (12.3.)

• Dobra cena

• Velmi výhodná cena a naprostá spolehlivost!

Bylo řečeno že dostanu objednávku do 7 dny, dostal jsem ji na osmý den.

• Rychlost vyřízení, cena, ochota

Tentokrát celý nákup trval poněkud déle. Objednala jsem 18. dopoledne a hned zadala platbu, 25. přišlo oznámení od Zásilkovny, že převzali zboží do přepravy a teprve 30. byl balíček připraven k vyzvednutí na Zásilkovně.

Koupil jsem co jsem hledal za nejlepší cenu :-)

• Včasné odeslání

• dodácí lhůta
    • komunikce

Čočky objednány 4.2. a do týdne nic nepřišlo. Po telefonické urgenci a velkému podivu zástupce obchodu soflens59, že zboží ještě nemám, bylo přislíbeno, že je určitě do 14.2. obdržím. 14.2. další urgence emailem, že stále nic nepřišlo. Do dnes žádné zboží nepřišlo a na email žádná reakce. Obchod nedoporučuji.

• Levnější zboží, skvělé jednání po telefonu, rychlé doručení.
    • -

již několikátá objednávka vše ok