• pekne sperky, znacky ktere jinde nemaji

Reakce obchodu SOFIA

Dobrý den. Děkujeme za Váš skvělý nákup a doporučení našeho e-shopu.

• Expresné dodanie
    • Výborná komunikácia
    • Ochota personálu na zákazníckej linke

Reakce obchodu SOFIA

Dobrý den. Těší nás Vaše spokojenost s rychlostí vyřízení objednávky a s naší zákaznickou podporou. Děkujeme za doporučení a Váš nákup.

• Profesionální přístup a kváitní zboží

Reakce obchodu SOFIA

Dobrý den. Děkujeme Vám za Váš nákup a doporučení našeho e-shopu.

• Super obchod

Reakce obchodu SOFIA

Dobrý den. Děkujeme Vám za nákup a skvělé hodnocení našeho e-shopu.

Rychlé,velice vstřícné vyřízení objednávky. Široká nabídka zboží v obchodu, kvalitní výběr!

Reakce obchodu SOFIA

Dobrý den. Vaše spokojenost nás těší. Děkujeme Vám za pozitivní zpětnou vazbu.

Až po mých urgencich se zásilky pohly, chyba eshopu, doporučuji dobírku to máte hned jinak si platící člověk hold počká

Reakce obchodu SOFIA

Dobrý den paní Karczová, předmětnou objednávku s platbou převodem ze dne 9.12.2022 jsme expedovali ještě v neděli 11.12.2022. Platby převodem expedujeme po připsání úhrady na náš účet. Jak Vás informovala kolegyně na chatu - jednalo se o technické problémy na straně dopravce. Delší doručení zásilky bylo zároveň způsobeno náporem předvánočních objednávek. Děkujeme za Vaše nákupy a přejeme Vám pěkné svátky.

Zásilku dodali po urgencich po 10 dnech a čekala jsem omluvu v podobě hadříku a nic. Velké zklamání

Reakce obchodu SOFIA

Dobrý den paní Karczová, předmětnou objednávku s platbou převodem ze dne 9.12.2022 jsme expedovali ještě v neděli 11.12.2022. Platby převodem expedujeme po připsání úhrady na náš účet. Jak Vás informovala kolegyně na chatu - jednalo se o technické problémy na straně dopravce. Delší doručení zásilky bylo zároveň způsobeno náporem předvánočních objednávek. Věříme, že se k Vám objednávka v pořádku dostala a šperky Vám budou dělat dlouhou radost. Děkujeme za pochopení.

Jsem sklamana z komunikaci kvůli zásilce, doporučuji radši dobírkou které se expeduji hned. Až po urgencich zásilka po 7 dnech dorazila

Reakce obchodu SOFIA

Dobrý den paní Karczová, předmětnou objednávku s platbou převodem ze dne 8.12.2022 jsme expedovali ještě v neděli 11.12.2022. Platby převodem expedujeme po připsání úhrady na náš účet. Jak Vás informovala kolegyně na chatu - jednalo se o technické problémy na straně dopravce. Delší doručení zásilky bylo zároveň způsobeno náporem předvánočních objednávek. Děkujeme za pochopení.

• Doporučuji!!!

Reakce obchodu SOFIA

Dobrý den, děkujeme Vám za doporučení našeho e-shopu a přejeme Vám krásné svátky.

Reakce obchodu SOFIA

Dobrý den, děkujeme Vám za nákup a skvělé hodnocení. Přejeme Vám krásné svátky!

velmi dobrá spolupráce

Reakce obchodu SOFIA

Dobrý den. Děkujeme za Váš nákup a perfektní hodnocení.

Vše proběhlo v naprostém pořádku, za mě 1

Reakce obchodu SOFIA

Dobrý den. Děkujeme Vám za vřelé doporučení. Jsme rádi, že pro Vás byl nákup v našem e-shopu příjemným zážitkem.

• Vše v naprostém pořádku velká spokojenost
    • Žádna

Mohu doporučit vše Ok

Reakce obchodu SOFIA

Dobrý den. Děkujeme Vám za skvělé hodnocení našeho e-shopu.

Zboží bylo doručeno, ale jiné než objednané. Bez problémů vyměněno kus za kus. Uznávám, že splést se může každý. Jako omluvu jsem ještě dostala dárek. Takže tento obchod klidně doporučím. Neobjednávala jsem poprvé, chyba se vyskytla jen tentokrát a nebyl žádný problém jí napravit.

Reakce obchodu SOFIA

Dobrý den. Ještě jednou se omlouváme za chybu při zpracování objednávky. Zároveň Vám děkujeme za doporučení i přes tento nedostatek. Těší nás, že jste s nákupy u nás spokojená.

• Výborné

Reakce obchodu SOFIA

Dobrý den. Děkujeme Vám za Váš nákup a doporučení našeho e-shopu.

• rychlost doručení
    • rychlost komunikace

Reakce obchodu SOFIA

Dobrý den. Děkujeme za Vámi udělené hodnocení, těší nás Vaše spokojenost.

• rychlé, spolehlivé, vždy zabalené

Reakce obchodu SOFIA

Dobrý den. Děkujeme za Váš skvělý nákup a doporučení našeho e-shopu.

Rychlé doručení a krásně zabalené

Reakce obchodu SOFIA

Dobrý den. Děkujeme za Váš nákup a 100% hodnocení. Vaše spokojenost je naším cílem.

• Vše v pořádku spokojenost
    • Žádná

Vše Ok spokojenost jako vždy

Reakce obchodu SOFIA

Dobrý den, děkujeme za Váš nákup a doporučení.

Krásné šperky. Opravdu velmi rychlé dodání. Naprostá spokojenost.

Reakce obchodu SOFIA

Dobrý den. Děkujeme Vám za důvěru projevenou nákupem v našem obchodě, Vaše spokojenost nás velmi těší.