• chýba slovenský alebo český manuál.
    • Program nemá českú podporu aj napriek tomu že bola deklarovaná
    • Neodporúčam používať pre užívateľov neznalých nemčiny.

výhoda prijatelná cena.
    nevýhoda bez jazykovej podpory , bez manuálu v českom alebo slovenskom jazyku.
    neodporúčam používať

Vážený zákazníku,
    to že nejste spokojen s produktem, který jste si vybral nás mrzí. K většině programům není žádný manuál ani česká podpora. Nicméně, program který jste si vybral lze přepnout v nastavení do české lokalizace. Pokuste se o to znovu.

Tým SOFE.cz

Postupoval jsem podle návodu a registrace se nedaří. Na dotaz mi nikdo nereagoval.

Reakce obchodu SOFE.CZ

pane Pavle, email jste nám neposílal. Přišla pouze Vaše objednávka na program a ta byla vyřízena. Registrace normálně funguje. Chyba registrace může být kdekoliv. Děkuji

Tým SOFE.cz

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku

• Chtěl jsem zakoupit lifetime licenci na SW AnyDVD HD, která je v nabídce za 3.900,- Následně, po zaplacení, jsem obdržel zprávu, že výrobce SW nabízí nepřijatelné podmínky pro nákup. Takže jsem nakonec zakoupil tento SW přímo u výrobce - platba kartou VISA se všemi poplatky 3.200,-. SW funguje perfektně, aktualizace on-line běží, takže nevím, kde je chyba.

Na druhou stranu musím uznat, že platba, kterou jsem zaslal na účet SOFE.CZ byla okamžitě vrácena zpět na můj účet, takže v tomto směru oceňuji férovost obchodníka.

Reakce obchodu SOFE.CZ

Děkujeme za Vaše hodnocení. Je to přesně tak, jak píše zákazník. Občas se to u těchto zahraničnáích partnerů stává. Nedají žádné info a změní podmínky nebo způsoby platby. V tu chvíli jsme nemohli zákazníkovi v co nejkratším čase licenci vyřídit, tak jsme mu vrátili s omluvou platbu.

• mám objednáno na dobírku, zboží nedošlo, přesto mi pošlete hodnotící dotazník??? Tak tady je asi něco špatně = napravte to

Reakce obchodu SOFE.CZ

Zákazník objednal produkt Windows 7 jehož expediční doba je delší než ostatní produkty. Zákazník je o tomto informován před odesláním objednávky v popisu zboží. Uvedená doba dodání je do 14 dnů. Dotazník zasílá automaticky Heureka po 10 dnech, což eshop SOFE neovlivní.
    Ostatní produkty jsou u zákazníka tentýž den po zaplacení nejpozději další pracovní den.

Děkujeme za Váš názor. Váš Sofe.cz

• ůdajná rychlost dodávky.
    • Dodnes nevím zda objednávka bude nebo nebude vyřízena.
    • již čekám 10 dní
    • žádná zpráva o stavu objednávky.
    • nevím zda objednávku mám zrušit nebo skusit ještě počkat.

Reakce obchodu SOFE.CZ

Zákazník objednal produkt Windows 7 jehož expediční doba je delší než ostatní produkty. Zákazník je o tomto informován před odesláním objednávky v popisu zboží. Uvedená doba dodání je do 14 dnů. Mezitím zákazníkovi email nezasíláme, jelikož je stále stejný stav "vyřizuje se".

• Nedodal objednané zboží

Děkujeme za Váš názor. Váš Sofe.cz

• Lokalizace NEFUNGUJE !!!!

Reakce obchodu SOFE.CZ

Nevíme o jakého zákazníka jde ale pravděpodobně zákazník zakoupil lokalizaci do programu WYSIWYG Web Builder a použil ji na špatnou verzi programu. Škoda, že nás tento zákazník nekontaktoval, dokázali bychom mu jednoduše poradit. Tato recenze tedy vychází z chyby zákazníka. Věřím, že nás zákazník kontaktuje, abychom mu poradili a svou recenzi poté upraví. Děkujeme Váš SOFE.CZ.