• ztrácí se objednávky,nutno je reklamovat

hrozné

Storno objednávky bez udání důvodu. Zde už nic raději neobjednam, je to ztráta času.

Žádná komunikace,nabízené zboží nemají.

• Rychlost dodani

Skvela komunikace, i doruceni

• ŽÁDNÉ !!!!!!!!!!!!!
    • ABSOLUTNĚ NEPLNÍ DODACÍ TERMÍN.
    • DO TELEFONU VYLOŽENĚ LŽOU.

U ZBOŽÍ MAJÍ SKLADEM, ALE JE TO JEN PROTO,ABY SI ČLOVĚK OBJEDNAL. PAK PO TELEFONU SLYŠÍTE JEDNU LEŽ ZA DRUHOU. MŮJ PŘÍPAD. 31.12. OBJEDNÁVKA ; ZBOŽÍ JSEM ČEKAL 3.1.-NEDOŠLO;6.1.TELEFON,ZDA MÁM O ZBOŽÍ STÁLE ZÁJEM, ŽE MAJÍ INVENTURY A BUDOU ODESÍLAT AŽ VE STŘEDU A VE ČTVRTEK BUDU ZBOŽÍ MÍT. VE ČTVRTEK 9.1. OPĚT TELEFON, JESTLI ZBOŽÍ STÁLE CHCI, PO OPĚTOVNÉ ZOPAKOVÁNÍ, ŽE UŽ JSEM ZBOŽÍ MĚL MÍT U SEBE MI PANÍ ŘEKLA, ŽE HO NEMOHLI ODESLAT DŘÍVE, ŽE JIM TEPRVE DOŠLO (ZBOŽÍ CO MĚLI SKLADEM!!!) KDYŽ JSEM ŘEKL, ŽE MI PÁN ŘÍKAL, ŽE HO MĚLI VE STŘEDU ODESÍLAT-BYLO MI ODPOVĚZENO, ŽE SI TO ASI SPLETL. PROSTĚ JEDNA LEŽ ZA DRUHOU. !!!!!!!!!!!!NIKDY SI TU NIC NEOBJEDNÁVEJTE POKUD CHCETE ABY TO DOŠLO VČAS !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

• komunikace

• Nesmyslné údaje na stránkách

Zdaleka se vyhnout

• dobrá cena
    • špatná komunikace

po třech dnech od objednání mi jen přišel automatický email, že objednávka byla stornována. Žádné vysvětlení. Až když jsem zavolala, co se děje, mi bylo řečeno, že zboží bylo ze staré kolekce a už není a že mi přijde mail s vysvětlením. Nic nepřišlo.

• Pro mě bohužel žádné, ztráta času.
    • Žádná komunikace se zákazníkem
    • Zboží které nabízí nejsou schopni dodat

Objednala jsem zboží a týden se nic nedělo. Mezitím jsem poslala celkem tři e-maily, jak je to s mojí objednávkou, zda jsou schopni zboží dodat, bez odpovědi. Také jsem dvakrát telefonovala, poprvné nikdo nebral, podruhé byl hovor odmítnut. Nikdo nezavolal zpět. Po sedmi dnech přišel omluvný mail, že zboží není a nebude. Výmluvy, že mi už posílali tři e-maily. Žádný mi nedošel a mají i můj telefonní kontakt, nikdo nevolal.

Nedoporučuji!

• Měl zboží údajně skladem.
    • Nekomunikuje, neposlal zboží.

Tomuto obchodu se rozhodně vyhněte...