vytecna komunikace a ochota

• skvělá a rychlá komunikace, perfektní dohoda
    • nezaznamenala jsem

super obchod, zboží bylo bleskově odesláno a i když došlo k malé chybce, bylo bleskově napraveno

• Široká nabídka
    • Výborná komunikace
    • Ochota při výměně kvůli velikosti

Hledali jsme s přítelkyní prstýnky a v tomto obchodě měli nejširší výběr ve všech materiálech. Na první pokus jsme objednali špatnou velikost, obchod s námi ochotně a příjemně komunikoval, tento problém jsme vyřešili. Nyní již máme správné a jsme max spokojeni. Obchod budeme jistě doporučovat.

• Parádní komunikace, výměna velikostí bleskurychle. Nechápu jak to zvládli tak rychle.

• Dostupnost zboží, které nelze koupit v kamenném obchodě v místě bydliště.
    • Nelze si zboží prohlédnout.

S tímto obchodem jsem byla velice spokojena. Oceňuji osobní přístup, ochotu vyhovět speciálním požadavkům.

• Přehlednost
    • malé pánské velikosti prstenů

Prsteny krásné pro mého partnera bohužel ani jedna velikost škoda.

• Velký výběr
    • Super rychlé doručení

V úterý večer jsme objednávali wolframové snubní prsteny a ve čtvrtek ráno jsme je měli kvalitně zabalené doma. Komunikace obchodu skvělá. Zboží kvalitní. Doporučuji.

• Férové a vstřícné jednání. Rychlost.
    • O žádných nevím.

Jsem naprosto spokojena jak se zbožím, tak s jednáním obchodu.

• výběr, ochota, výborná komunikace, rychlost

mohu jen doporučit

Objednané zboží bylo OK, následně však personál obchodu volal, že se pan rytec spletl a rytí začal obráceně, jménem ženicha na jeho prsten, díky ochotě personálu jsem však ochotně našla kompromis, jak situaci vyřešit a ani jsem nežádala slevu. Při vyzvedávání se mi ještě jednou omluvili a dokonce mi sami od sebe slevu dali. Odjížděla jsem spokojená avšak do chvíle, než jsem si uvědomila, že pan rytec je celkově asi slabší, neboť námi 2x objednané písmo (o jiném nebyla zmínka) nevyryl a použil to, které jsme nejvíc nechtěli..

• -po předchozí domluvě nám paní prodavačka vyšla ochotně vstříc a přijala nás mimo pracovní dobu
    • -při výběru wolframových prstýnků byl velký výběr, všechny vzorky jsou na prodejně
    • -velkým plusem je laserové rytí do prstýnků, u nikoho v ČR jsem to u wolframu nenašla
    • -přijatelné ceny

Určitě všem doporučuji, vstřícné a ochotné jednání, velký výběr prstenů

• nizky vyber velikosti

velmi dobry

• zboží dobře nafocené,kompletní služby
    • více informací o produktech,rozměry,síla prstenu,váha

bezproblémový nákup

• prezentace

zajímavá nabídka za výhodné ceny

• Rychle dodani
    • Dobra komunikace obchodu
    • Snubni prsteny vypadaji hezky a kvalitne
    • Vizualni podoba stranek pusobi trochu lacině - ale to neni slabina obchodu, spis tip na zlepseni

Spokojenost, není co vytknout

• Expresní dodání v případě, že je zboží skladem.Příznivé ceny, přehledný e-shop
    • nenašla jsem slabiny

Podle mého názoru je tento obchod velmi kvalitní, určitě doporučuji zde nakupovat

• Skvělá domluva, rychlost dodání :-)

• Velmi proaktivní přístup zaměřený na uspokojení všech potřeb a vrtochů zákazníků, příjemná komunikace, rychlé a kvalitní řešení problémů, perfektní kvalita zboží.
    • nevím o žádných

Tento obchod mi nabídl řešení na míru - nejenže mi vyšli maximálně vstříc pokud jde o dodání zboží na objednávku, ale ještě mi bylo nabídnuto náhradní řešení i pro případ, že by byl termín příliš "na knap". Palec nahoru a vřele doporučuji!!!

• dobré ceny
    • velký výběr