• Pohodlí a klid na výběr

velmi dobrý

• cena, výdejní místa
    • slabší výběr

• Nejlepsi pomer kvalita/cena

• Komunikativnost se zákazníkem až po iniciativě zákazníka.
    • Komunikativnost ve firmě.

zboží mě došlo s menší vložkou o 1 cm. Což si obchod všimnout nemusel. To není až takový problém. Zboží jsem vrátil do 14 dnů a peníze mě zatím nedorazily! Už mají více jak 14 dní zpoždění! To mě vytáčí. Pokud budete vracet zboží,tak si prosím zkontrolujte zda něco neztratily apod. Jinak se snaží komunikovat a řešit problém. Což je plus.

Reakce obchodu SNOWBOARDS.CZ

velice se omlouváme, že proplacení peněz trvalo tak dlouho. Informaci, co se skutečně stalo jsem Vám poslala emailem.
    Zákaznická podpora Snowboards.cz

• Přehlednost stránek a rychlost dodání.

Rozhodně doporučuji!

• rychlé doručení!
    • -

Vše ok, až na uloženku v Bílé labuťi, protože přesto, že je tam deklarovaná otevírací doba do 19:00, už cca od 18:45 máte smůlu :-/

• Super výběr a rychle dodání.
    • Na žádné jsem nenarazila.

Super obchod, doporučuji ;)

• Přehledný web.
    • Výborná komunikace.
    • Rychlá distribuce.
    • Při nutné výměně, peníze do 14dnů na účtu.
    • Linka vám, jako začátečníkovi, neporadí s výběrem.
    • Žádná sleva na další nákup.
    • Faktura nebyla součástí balíku, ale dorazila elektronicky po týdnu, při platbě kartou předem.

Rozhodně doporučuji. Sice s výběrem Vám neporadí, ale informace se dají přehledně najít i jinde na webu.
    Rychlá expedice, rychlé dodání podle deklarované doby. Vraceli jsme přilbu kvůli velikosti, bez problémů peníze rychle vráceny.
    Výměnu neumí, pouze vrací peníze, takže při znovuobjednání jiné velikosti platíte poštovné.

Reakce obchodu SNOWBOARDS.CZ

pokud jsme Vám na zákaznické lince neporadili s výběrem, tak se omlouvám. Všem zákazníkům se snažíme poradit tak, aby jim vybrané zboží plně vyhovovalo.
    V tuto chvíli nedokážeme systémově udělat výměnu, ale do budoucna pracujeme na tom, aby tato služba byl našim zákazníkům poskytována.

• Cena a rychlost

• Přišla jiná velikost zboží, než jsme si objednali a zaplatili!
    • Žádná snaha sehnat námi chtěné zboží, pouze strohý mail, že zboží nevyměňují, ale musí se znovu objednat - velikost, kterou jsme chtěli už nebyla skladem.
    • Chyba vznikla na straně e-shopu, omluva přišla až po vyžádání.
    • Slíbili, že nám peníze pošlou na účet ihned, jak jim dorazí zboží - dorazilo ihned druhý den. Peníze ani po týdnu nemáme na účtě!!!

Absolutní nespokojenost jak s komunikací, tak s jakoukoliv empatií se zákazníkem. Na dnešní standarty je tento e-shop velmi neprofesionální.
    Mrzí nás, že nevynaložili aboslutně žádnou sílu/snahu, aby svou chybu napravili!

Reakce obchodu SNOWBOARDS.CZ

za špatně dodané zboží se velice omlouváme. Chyba zřejmě nastala již při naskladnění zboží. Snažíme se těmto situacím samozřejmě co nejlépe předcházet, nicméně ve Vašem případě se daná situace začala řešit až ve chvíli, kdy jste zboží obdržel.
    V tuto chvíli není možné systémově provést výměnu zboží, ale pracujeme na tom, aby tato možnost do budoucna byla, jelikož to zjednoduší práci jak nám tak i poté vyřízení reklamace našim zákazníkům.
    Peníze standardně za vrácení zboží proplácíme zhruba do 10 dnů od zaevidování vráceného zboží na skladě, proto se velmi omlouvám za obdržení mylné informace.
    Přijměte prosím ještě jednou mou omluvu za vzniklou situaci, upřímně mě mrzí, že k ní vůbec došlo.
    Zákaznická podpora Snowboards.cz

• Kvalitní zboží za rozumné ceny.

Bezvadně fungující eshop.

• Rychlost dodání, přehled webových stránek
    • ještě jsem nenašla

vyplatí se zde objednat

Co jsem chtěla, to jsem obdržela.

• velmi rychlé dodání
    • značkové výrobky, které mají ve výprodejích třeba z minulých kolekcí za extra výhodné ceny
    • možná by se hodily tématické nápovědy přímo u některých (pod)kategorií + filtrů, jaký snb správně vybrat, co je flexe, jaké vybrat velikosti vázání apod. Sám bych to věděl až po vygooglování - opuštění webu

přehledný a spolehlivý eshop s rychlým dodáním věcí skladem - když jede člověk na hory a shání výbavu na poslední chvíli...

Reakce obchodu SNOWBOARDS.CZ

děkujeme za doporučení, je to dobrý nápad do budoucna.
    S přáním krásného dne
    Zákaznická podpora Snowboards.cz

• Na místní (ČR) poměry nevídaně výhodný výprodej, kdy se skutečně dá zakoupit kvalitní oblečení za pěkné ceny..
    • Při dvou objednávkách dorazila pouze 1x vrácenka pro českou poštu.
    • Celkem ořezaná síť osobních odběrů, zásilkovna nebo uloženka má v dnešní době několikanásobně větší množství poboček než je zde k dispozici.

Po aktuálním výprodeji 2/2016 se mi konečně po delší době povedlo nakoupit pěkné oblečení za normální ceny. V období kdy se výprodej nekoná a u zboží se uvádí kosmetické slevy 10-15% je nákup značkového oblečení v ČR jen předražený nesmysl. Díky výprodeji se z tohoto obchodu stala zajímává příležitost pro výhodný nákup. Rychlost doručení super, komunikace na slušné úrovni, vrácení peněz za 1 kus zboží kvůli nevhodné velikosti zatím neproběhlo. Ale věřím, že i to bude bez problému.

• Vrácení peněz, doprava při výměně zdarma, celkově velmi dobrý přístup!

Doporučuji! :-)

• Solidnost,cena
    • Jistotu

Super jednani

rychlé vyřízení objednávky, vše OK

• Ochota, rychlost, cena.

Všem maximálně doporučuji.