• Modely bot které nejsou nikde jinde
    • Nesmyslně dlouhá čekací doba dodání

Na boty jsem čekal neskutečných 50 dní, ale nakonec dorazily, takže se určitě nejedná o spam, ale nepočítejte že jsou boty opravdu skladem jak se uvádí na webu. Obchod nemohu doporučit ani nedoporučit, protože Vás samozřejmě po měsíci čekání napadne že už nic nepřijde :-D. Nicméně boty jsou doma a jsou moc krásné.

• Neustale predlzovanie dodania zaplateneho tovaru

Som velmi nespokojna nakolko v objednavke bolo uvedene dodanie tovaru 2-3 dni alebo maximalne 12 dni. Tovar sme boli poziadany zaplatit dopredu a teraz davno po uplynuti 12 dnoch nemane tovar ani peniaze

• Vybrané zboží uváděli skladem a za dobrou cenu ve srovnání s jinými obchody.
    • Při dotazu na zboží před uskutečněním objednávky, reagovali rychle a vstřícně.
    • Objednané a on-line zaplacené zboží, uvedené na e-shopu "skladem", ani po více než 3 týdnech stále nedorazilo :-(
    • Při dotazování na stav zásilky e-shop nereaguje.
    • Obávám se, že objednané zboží ani zaslané peníze už nikdy neuvidím.

Obchod nabízí při standardní objednávce neobvykle dlouhou dodací lhůtu i na zboží skladem (3-12 pracovních dnů). Můžete si prý uhradit extra příplatek, aby vám zboží doručili dříve (do 3 pracovních dnů, což je obvyklá dodací lhůta ostatních prodejců i bez extra příplatku). Jenže ani ta extrémně dlouhá dodací lhůta není dodržena a po více než 3 týdnech od zaplacení stále zboží nebylo předáno dopravci.

• Velké množství tenisek

Na boty jsem čekala 5 dní, jinak ok.

• Siroky vyber tenisiek.

Spokojnost s dodanim aj komunikaciou.Odporucam :-)

• Žiadna spätná väzba po kontaktovaní obchodu
    • Tovar nebol doručený a neboli vrátené ani peniaze za nákup po 2. Týzdňoch od zrušenia zaplatenej objednávky

• neodporucam tento obchod velmi zly
    • nulova komunikacia so zakaznikmi

Reakce obchodu SneakerStore

nerozumíme Vaši recenzi. Dle naších informací vidíme, že jste obdržel průběžné emaily o stavu Vaši objednávky, takže jste byl informován o jejím průběhu. Zároveň jste nás kdykoliv mohl kontaktovat na email či prostřednictvím chatbota, v případě, že jste měl jakýkoliv dotaz. To jste neučinil.

Samozřejmě chápeme, že jako zákazník můžete na svou objednávku spěchat a proto nabízíme expresní dopravu, kterou si můžete zvolit jako doplňkovou službu. Této možnosti jste taktéž nevyužil a svou objednávku stornoval před uplynutím standartní lhůty na doručení.

• Rychlost dodania,prehlasnost stranky

Reakce obchodu SneakerStore

děkujeme za recenzi a těšíme se na Váš další nákup.

• Zaplatene a tenisky nikde
    • Podvod nakoľko po zaplatení iba predlžujú lehoty dodania
    • Nedvihajú telefon ani neodpisuju na emaily

Určite neodporúčam nakoľko som si objednal tenisky za 210e a zaplatil dopredu doba dodania max 12 dni, prešli asi 3 týždne stale nezmyselné odpovede, že majú veľký napor tipujem že nič nemajú na sklade a objednávaju repliky z Číny preto taká čakacia doba, žiadna odozva ak do pár dni neodpíšu, neposkytnú informácie podávam podnet na políciu, inšpekciu a dám si zaležať aby si to chlapci užili za to že klamú spotrebiteľov za účelom zisku.

Reakce obchodu SneakerStore

naprosto se distancujeme od anonymních recenzí, poškozující naši pověst bez jakékoliv bližší informace. Co se týče komunikace, kdykoliv nás můžete kontaktovat na našem chatbotu od 9 do 15 hodin v prac.dny, případně na emailu [email protected].

• PODVOD - nedviha telefony, neodpisuje samozrejme po zaplatení

Určite neodporúčam ľuďom čo chcú mať tenisky doručené v štandardných lehotách roku 2024, nakoľko čakám už tretí týždeň a nič. Stále iba predlžujú lehotu, nečudoval by som sa keby to bolo preobjednané z Činy, nakoľko ani nedvihajú telefon ani neodpisuju ak mi do 2 dni nedaju vedieť podávam podnet na políciu.

Vše vpořádku, rychlé dodaní. Spokojenost

Reakce obchodu SneakerStore

děkujeme za pozitivní recenzi a těšíme se na Váš další nákup.

• Samolepky, krásně zabalené
    • Rychlé doručení

Zboží přišlo krásně zabalené za 4 dny i se samolepkama.

Reakce obchodu SneakerStore

děkujeme za pozitivní recenzi a těšíme se na Váš další nákup.

• Support
    • Produkty
    • Kvalita
    • Vystupování

Absolutně ne !!
    Objednal jsem si boty, které inzerují jako “HUGO BOSS”. Boty přišly, ale jsou absolutně nebrandované.. žádný nápis, ani logo jak inzerují. Takže jsem vše zdokumentoval a napsal na podporu, že takhle tedy ne.
    Přišla mi odpověď:
    “Je mi velmi líto, že balíček nesplnil vaše požadavky.
    Vyplním pro vás příslušné informace o objednávce a následně požádám o vrácení.
    Pokud dojde k nějakému pokroku, budu Vás nejprve kontaktovat, mějte prosím trpělivost.”
    Žádný pozdrav, ani podpis pracovníka, který žádost vyřizuje, zkratka nic.
    Napsal jsem odpověď, že očekávám návrh řešení v urychleném termínu, protože absolutně nechápu, jak si toto mohou dovolit. Po skoro týdnu žádná reakce.
    Takže dnes budu zadávat podnět na ČOI, jelikož inzerují značkové věci a po objednání Vám přijde Fake a ještě bez brandu.
    Absolutně nic bych si odtud již neobjednal, protože komunikace se zákazníkem prakticky není, o úrovni ani nemluvím a to že si objednáte dvoje boty za 2.8K a přijde Vám něco z tržnice tak to už je úplný vrchol.
    Na Fb u jejich reklamy jsem chtěl lidem ukázat v komentářích co inzerují a co posílají ale samozřejmě mají vypnutou možnost přidávat fotky, což opětně vypovídá o celém jejich konceptu (dle mě podvodníků).
    Znovu.. odtud opravdu nic !!

Reakce obchodu SneakerStore

nejedná se o náš e-shop. Naše oficiální webové stránky jsou www.sneakerstore.cz, kde prodáváme pouze limitované tenisky značek AIR Jordan, Nike, YEEZY atd. Zboží typu Hugo Boss na našem webu neprodáváme.

Co se týče Vašeho problému, bohužel jste se nejspíše stal obětí podvodu. Na našem Instagramu jsme již o této skutečnosti několikrát informovali. Cizí právní subjekt zneužívá naše logo a značku ve svých reklamách, a tím klame zákazníky, tuto situaci již z naší strany delší dobu řešíme. Níže přikládáme informace pro zákazníky, kteří budou číst tuto recenzi, aby se vyvarovali stejnému problému:

Vždy kontrolujte odkaz URL, že odpovídá našemu oficiálnímu webu www.sneakerstore.cz. Kromě toho je důležité se ujistit, že stránka používá bezpečné HTTPS připojení. Dávejte pozor na následující:
    ✅ Ověřte připojení HTTPS v adrese webu – to znamená zabezpečené připojení.
    ✅ Potvrďte přítomnost online certifikátu, který prokazuje pravost webu a bezpečné prohlížení.

• Výběr

Tenisky prisly v poradku a moc hezke, sice byla delsi doba dodani, ale o tom nas informovali. Nevadilo pockat

Reakce obchodu SneakerStore

děkujeme za pozitivní recenzí a doufáme, že se s Vámi setkáme při příštím nákupu.

• Velký výběr
    • Doba doručení

Boty jsou krásné a dorazily dobře zabalené, ale doba doručení byla 8 dnů.

Reakce obchodu SneakerStore

děkujeme za kladnou recenzi, standartní doba doručení u našich objednávek je 3-10 prac.dní. V případě, že na svoji objednávku spěcháte, můžete v budoucnu využít naši expresní přepravu.

Filip Tým SneakerStore

• Spatna komunikace, nejde se dovolat
    • Lžou že objednávka přijde další týden a pak nic
    • Čekám asi 1 měsíc na objednávku stále nic

co tak koukam tak nejsem jedinej kdo ma podobny problem s timto obchodem takze nedoporucuji radsi bezte jinam

Reakce obchodu SneakerStore

omlouváme se, jestli u Vaši objednávky došlo ke zdržení. Standartní doba doručení u většiny našich objednávek je ve lhůtě 3-12 prac. dní, jak je uvedeno u nás na webu. Můžeme poprosit o zaslání čísla Vaši objednávky na email [email protected], abychom ji mohli prověřit. Děkujeme.

• Nejspíše jde o podvod
    • Žádná komunikace

Reakce obchodu SneakerStore

každý pracovní den nás můžete kontaktovat na chatbotu od 10:00 do 15:30, kde Vám rádi zodpovíme veškeré dotazy ohledně Vašich objednávek. Můžeme Vás požádat o zaslání čísla Vaši objenávky na email [email protected], abychom ji mohli prověřit?

Zboží objednáno už 2.měsíce.nikdo nereaguje a nekomunikuje no hrůza

Reakce obchodu SneakerStore

můžeme poprosit o zasláni čísla Vaši objednávky na email [email protected]? V systému rozhodně neevidujeme, žádnou objednávku s takhle dlouhým zpožděním. Co se týče komunikace, můžete nás kontaktovat na email [email protected], případně každý pracovní den jsme online na našem chatbotu, kde Vám budou veškeré dotazy zodpovězeny.

Tým SneakerStore

Objednala jsem si zboží 6.12.2023 a ihned zaplatila (cca 4500 Kč). Dodnes jej nemám, každý den píši na [email protected] mejl a oni neráčí ani odpovědět. Příšerné jednání, obracím se na ČOI.

Reakce obchodu SneakerStore

můžeme poprosit o zasláni čísla Vaši objednávky na email [email protected], nikoliv na email [email protected]? Každopádně ze dne 6.12 neevidujeme žádnou nedořešenou objednávku.

• Podvod

Před měsícem jsem zaplatila skoro 12 tisíc za boty, které nedorazily a již se mnou nikdo nekomunikuje. Do konce týdne na ně s rodinou podáváme trestní oznámení. Nad 10tis. jde o trestný čin. Je to nehoráznost. Též je potřeba na ně upozornit u české obchodní inspekce.

Reakce obchodu SneakerStore

můžeme Vás požádat o zaslání čísla Vaši objednávky na email [email protected]? Každopádně jsme chtěli jen zmínit, že pokud došlo ke zdržení Vaši objednávky, tak jste od nás obdržela email informující o tomto stavu. Zároveň chápeme, že pokud jako zákazník na zboží nemůžete čekat, tak nás kdykoliv můžete kontaktovat na výše uvedeném emailu se žádostí o storno objednávky.