• Exkluzivní zboží
    • Jasný a přehledný eshop
    • Vyhraněná specializace na boty
    • Málo velikostí na výběr
    • Platba pouze předem

Když jsem na obchod narazil, hned mě zaujal svojí jednoduchostí – specializuje se výhradně na boty exkluzivních značek vyšších cen, ale zároveň je prodává za super cenu. Zpočátku to na mě působilo až moc dobře na to, aby to byla pravda a proto jsem si prošel obchodní podmínky, recenze a stránky na Facebooku. Nejvíc mě v tom, že to není podpod utvrdila malá skladová zásoba a malý výběr bot (podvodné stránky mají všechno zázračně skladem). Tak jsem neváhal, objednal a zaplatil předem, i přesto, že při prvním nákupu raději platím na dobírku. Boty byly rychle odeslány a dobře zabaleny a celkově jsem s obchodem tedy velmi spokojen a mohu doporučit. Jen musíte mít díky malému výběru velikostí trochu štěstí, aby zrovna ta Vaše velikost byla skladem. Moc děkuji a doporučuji.

• Přehledné stránky e-shopu
    • Vstřícná komunikace v případě telefonního hovoru
    • Kvalitní zboží

E-shop mě velice příjemně překvapil, objednávala jsem zde zde poprvé a určitě ne naposledy.

• Domluva, rychlost

Vše v naprostém pořádku .Děkuji

Vše proběhlo v pořádku

Super

• Co vidím na fotce dostanu

• Rychlost doručení
    • Ochotná komunikace