• RYCHLÉ DORUČENÍ, TÍM TO ALE KONČÍ. KVALITA ZBOŽÍ 0, KOMUNIKACE 0, VRÁCENÍ PENĚZ 0. POZOR !!!!!
    • NEKOMUNIKUJE MAIL ANI TELEFON, NEPŘEBÍRÁ ZÁSILKY TUDÍŽ NEVRACÍ PENÍZE. VELICE ŠPATNÝ OBCHOD.

Dobrý den, je to má první negativní zkušenost, ale dle mého se musím o ní podělit. Od firmy DEKORACE-DESIGN / PROMA CB s.r.o., jsem si objednala, ihned zaplatila a vyzvedla zboží. Do této fáze vše fungovalo a proběhlo hladce. Následně jsem zboží rozbalila a jedno bylo poškozené druhé v pořádku, ale hlavně jsem nebyla spokojená s kvalitou a velikostí, která neodpovídala. Zboží jsem chtěla vrátit, ale nenašla jsem žádnou vrácenku, či odstoupení od smlouvy, reklamační protokol, které jsem běžně dostupné u ostatních shopech. Vrátila jsem zboží doporučeně i s informací o převzetí stálo mě to 163,- , přiložila jsem kopii faktury s dopisem o odstoupení. Zboží si nikdo nevyzvedl a mne se dnes vrací. Takže celkem 677,- za zboží + poštovné 163, celkem tahle zkušenost 840,-. Po telefonickém kontaktu s poštou v Českých Budějovicích, kde jsem se chtěla ujistit, zda nemám uvedenou špatnou adresu, mi velice milá paní pošťačka zdělila, že je to úplně normální postup, této firmy. Běžně si zásilky nevyzvedávají a lidem balíky zpět vrací. Je mi to líto, ale nejsem první, ale asi ne ani poslední.

Velmi špatná zkušenost, reklamace zásadně neřeší, nekomunikují , telefony nedostupné. Zboží nekvalitní, závadné.
    Chcete si udělat problémy a nechat se okrást? Objednejte si zboží u firmy Snadné nákupy. Výhody žádné. Marcela

• Výhoda není žádná a nebude
    • Telefon vypnutý trvale Zboží nefunguje. Utíkejte co vám síly stačí. Bohužel jsem se nepodíval dříve než objednal !!!!! Moje chyba

• čekám už půl roku na vrácení peněz !!!!!!!!!!!!!!!

čekám půl roku na vrácení peněz číslo bud nedostupné nebo přislíbí a dále tel nezvedají hnus !

• Vadné zboží

reklamováno bez odezvy a vrácení peněz
    nekomunikují, nelze se dovolat na uvedený kontakt

• zboží vadné, neodpovídalo..nefungovalo

snažím se dostat peníze zpět..po vrácení zboží ve lhůtě 14 dnech!nekomunikují..neodpovídají..peníze nikde !

Zboží dodáno v pořádku a rychle......DOPORUČUJI

• Objednávka doručena již následující den po objednání. 100% shoda s nabídkou. Skvělá komunikace, doporučuji.

Objednávka doručena již následující den po objednání. 100% shoda s nabídkou. Skvělá komunikace, doporučuji. Doporučuji ostatním.

• nekomunikují
    • neochota vyřešit reklamaci
    • do telefonu pouze naslibují
    • na maily neodpovídají
    • zboží je velice nekvalitní a neodpovídá popisu
    • velká chybovost v expedici
    • nespokojenost zákazníků

Pokud se chcete vyhnout problémům, vyhněte se také tomuto obchodu. Jak se říká "slibem nezarmoutíš" a toho se tito pánové drží zuby nehty. Reklamované zboží sice odeslali zpět, ale bez jakéhokoliv vyjádření nebo potvrzení reklamace a hlavně bez vyřešení reklamovaného problému. Na maily dělají mrtvého brouka a po telefonu pouze slibují dořešení a tam veškerá snaha končí. Příště už opravdu ne.

• Velmi špatná komunikace, spousta chyb při dodávání objednaného.

Vyhněte se tomuto obchodu.

• Proboha, jak mi můžou poslat něco úplně jiného, než jsem si objednal!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Místo zahradní brány sadbu lesních hub.

Ne, sem už nikdy.

• jak se může na heurece dostat na stránku s nabídkou produktu, který vůbec nemají???

klamavá reklama