• Užasný obchůdek s kódy a přijemná podpora! Doporucuji

• Moznost doruceni emailem
    • Zakoupene kody prijdou na email do 15 minut od zaplaceni
    • Zadne

Nevahat a kupovat.
    Neni se ceho bat uz se mi stali ze pri nakupu 2 polozek dorazila pouze 1 ale po kontaktovani podpory jsem obdrzel omluvu a pro jistotu mi zaslali oba obednane kody takze zadny problem.

Reakce obchodu Smscards

Děkujeme! Moc náš těší když je náš zákazník spokojen! Těšíme se na další návštěvu :)

• rychlé doručení
    • nic mě nenapadá

Kupuji paysafe karty a vždy jsou bez problému doručeny.

Reakce obchodu Smscards

Moc děkujeme! Těší nás, že se Vám naše služby líbí.

• Zaslaný kód byl již použitý

Dne 5.1.2013 jsem na zkoušku zakoupil Xbox Live 48 hrs za 30 Kč a byl mi doručen kód, který byl již použitý.

Reakce obchodu Smscards

Dobrý den, Xbox Live kódy jsou nové a vždy se kontrolují před zadáním do skladu na stránkách Xbox.cz. Zašlete nám prosím informace o Vašem problému na náš email [email protected] nebo využijte kolonku komunikace s obchodníkem na Vašem účtu. My se na to okamžitě podíváme! S pozdravem smscards.cz.

• Zakoupil jsem 240 MP - vše v poradku a funkční. Doba dodání byla cca 5minut.

Rád opet navštívím.

Moc děkujeme!

• Pro mě osobně nabízí možnost zakoupit si kredity, bez toho, abych vlastnil platební kartu. Vítám také více možností plateb.
    • Chvilku trvalo, než mi byl zodpovězen dotaz na FB. Ale nakonec byl a zboží je opět skladem.

Já osobně jsem zde kvůli Steam 20$ kuponům. Možnost pro lidi, kteří nemají platební kartu.

Reakce obchodu Smscards

Děkujeme! Slibujeme, že na fecebooku se polepšíme! Těšíme se na Váší další navštěvu!

• Rychlé a jednoduché nakupování. Doporučuji.

Reakce obchodu Smscards

Moc děkujeme! Budeme se na Vás znovu těšit!