Objednal jsem si kšiltovku 4sr,zaolatil jí online a na druhý den mi přišlo pouze od GoPay,že mi platba bude vrácena.Od obchodu nepřišlo žádné vysvětlení proč.Předpokládám,že kšiltovku neměli,ale uváděli,že jí mají skladem…

Reakce obchodu SMRŽ MOTO

děkujeme za Vaše hodnocení. Je nám líto, že jsme Vaši objednávku nemohli vyřídit pro nedostupnost zboží (u dodavatele), nicméně není pravda, že Vás z naší strany nikdo o dané situaci nekontaktoval. Ihned po zjištění situace Vám kolegyně posílala e-mail (jeho znění níže) na který jste ovšem nijak nereagoval. (Zpráva mohla spadnout do spamu)

4.8.2023, 8:11 hod.
    Dobrý den pane XXXXXX,
    bohužel Vámi objednaná kšiltovka již není skladem a již jí nemá ani dodavatel. Peníze Vám vrátíme obratem na účet.
    Omlouváme se za způsobené komplikace.

Peníze za nedodané zboží jsme Vám obratem vrátili zpět s e-mailovou omluvou, jak je uvedeno.

Věříme, že i přes tuto nepříjemnou situaci na náš e-shop www.smrzmoto.cz nezanevřete.

Hezký den, tým SMRŽ auto - moto s.r.o.

Zboží prezentované jako skladem, když na skladě vůbec nebylo.

Reakce obchodu SMRŽ MOTO

Vámi vybrané zboží a sice boty Forma Cooper WP (black) bylo zboží výprodejové a informace o jeho dostupnosti je vázána na sklad dodavatele se kterým nejsme propojeni. Dostupnost tedy zjišťujeme až na dotaz zákazníka a bohužel se v tomto případě jednalo o poslední kus, který se rychle prodal. Emailem jsme Vám obratem nabídli zboží podobné, skladem a za stejnou cenu.

Mrzí nás, že jste byla s naším e-shopem nespokojena a nevybrala jste si ani z nabízené alternativy.

Omlouváme se. Tým SMRŽ auto - moto s.r.o.