• výběr,jednání a ceny
    • dle mého názoru by to chtělo větší výběr bot, například kvalitní kožené skate boty velikost 44 pokud možno jednobarevné, hned bych si jedny koupil.

Vážený pane,

děkujeme za Vaši pochvalu. Větší výber bot bude, jakmile se naskladní nová kolekce, cca v únoru.

SMILE Team :)

jeden den jsem objednala, druhy den jsem balík měla, to se mi ještě nestalo, vytáhla se i česká pošta

Vážený zákazníku,

máme radost, že jste byla překvapena rychlostí dodání od nás, i České pošty.

SMILE Team:)

• velmi rychlé dodání.. :)

určitě si objednejte zboží z tohoto obchodů, rychlé a snadné dodání :)

Vážená Kristýno,

moc nás těší Vaše recenze a děkujeme za ní.

SMILE Team:)

Naprosta spokojenost, zbozi dorazilo ihned a v poradku. Zcela odpovidalo obrazku na internetu. Vrele doporucuji.

Vážená Michaelo,

děkujeme za Vaše hodnocení. Těší nás, že jste s námi byla spokojena.

• Bleskové dodání zboží

Vážený zákazníku,

děkujeme za Vaši kladnou recenzi a doufáme, že se k nám budete rád/a vracet :)

SMILE Team:)

• Skvělá komunikace a rychlé dodání

Super obchod, bohužel jsem musel vrátit zboží (objednal jsem si malou velikost), nabídli mi jiné zboží nebo vrácení peněz, které proběhlo velmi rychle. I přesto jsem byl max. spokojen a doporučuji.

Vážený pane,

velice děkujeme za Vaši recenzi :) Jsme rádi, že jste s námi byl maximálně spokojený.

SMILE Team :)

Tento obchod jsem si vybral protože mě nabídl zboží podle mých představ. Moje první zkušenost s obchodem je velice pozitivní.Doporučuji!!!

Vážený Rolande,

děkujeme za Vaše hodnocení. Moc nás potěšilo. Doufáme, že se k nám budete rád vracet.

SMILE Team :)

• Rychlost dodání, kvalita.

Vážený zákazníku,

takové hodnocení nás vždy velice potěší. Těšíme se na Váš další nákup u nás. :)

velmi rychlé vyřízení

Vážený zákazníku,

velice Vám děkujeme za kladné hodnocení. Rychlost dodání patří mezi naše hlavní cíle:)

• - ceny
    • - velký výběr
    • - přehlednost eshopu
    • - rychlé dodání
    • - nevím

S nákupem jsem byla spokojená, určitě zde nákup zopakuji. Všem doporučuji.

Vážená paní,

velice děkujeme za Vaší recenzi. Rychlé dodání patří do našich hlavních priorit. Jsme rádi, že jste s našim obchodem spokojená a doporučujete nás :))

SMILE Team :)

Tento obchod vřele doporučuji. Objednané zboží přišlo do dvou dnů a bylo v pořádku.

Vážená Martino,

moc nás těší Vaše kladné hodnocení. Jsme rádi, že Vám zboží brzy dorazilo, snažíme se být co nejrychlejší.

SMILE Team :)

• Dobry vyber a rychle dodani
    • Nevim

Tady je radost nakupovat

Vážená paní,

velice nás těší Vaše recenze. Rychlé dodání patří do našich hlavních cílů. Jsme rádi, že jste si u nás vybrala a že Vám děláme radost:))

• rychlost dodání
    • nevím

Spokojenost

Vážený zákazníku,

velice Vám děkujeme za hodnocení. Takové hodnocení našeho obchodu nás vždy potěší :)

• Super ceny
    • Žádné

Vážená paní,

děkujeme za Vaše kladné hodnocení. Velice si toho vážíme a těšíme se na Váš další nákup u nás.

SMILE Team :)

• Velmi rychlé dodání, jeden den jsem objednala, druhý den ráno mi již volal dopravce

Vše v pořádku, obchod doporučuji

Vážená paní,

velice si vážíme Vašeho hodnocení. Jsme rádi, že Vám balíček dorazil druhý den a že jste byla spokojena.

SMILE Team :)

• Největší výhodou jsou jistě nižší ceny oproti konkurenci. Překvapená jsem byla také velmi rychlým dodáním zbožím (do 24 hodin) a komunikací s obchodem.

Obchod rozhodně doporučuji, překvapil a nezklamal! Zboží je kvalitní, levné, dorazilo rychle a v pořádku.

Vážená Verčo,

jsme rádi, že Vaše objednávka byla v pořádku. Snažíme se, aby naši zákazníci byli vždy s našim obchodem spokojeni.

SMILE Team :)

• Přehledné stránky a velice krátká dodací lhůta.
    • Byl to můj první nákup, nedostatky jsem neoběvil. Respektive u mé objednávky se nevyskytli.

Byl jsem velice spokojen a příjemě mě překvapila rychlost expedice a doručení zboží. Jsem nadmíru spokojen.

Vážený pane,

velice nás těší Vaše spokojenost s našim obchodem. Těšíme se na Váš další nákup.

SMILE Team :)

Zboží dorazilo rychle, komunikace s obchodem přes e-mail byla rychlá a bez problémů, jsem s tímto obchodem spokojená.

Vážená paní,

děkujeme za Vaši pochvalu. Velice nás to těší a doufáme, že se k nám budete ráda vracet.

• výhodné ceny
    • těžko sehnatelné zboží
    • neuvěřitelně rychlé doručení (během dvou hodin od obejdnávky byl balíček na poště)

Velmi příjemný nákup, mohu si jen přát, aby se ostatní prodejci poučili!

Vážený zákazníku,

velice si vážíme Vašeho kladného hodnocení našeho obchodu Vždy se snažíme udělat maximum pro naše zákazníky. Těšíme se na Váš další nákup.

• přehlednost
    • spolehlivost
    • příznivé ceny

Objednala jsem si zde sluchátka značky Coloud, které jsem měla už delší dobu vyhlídnuté. Když jsem se rozhodla, že si je nakonec pořídím, tak jsem byla připravená za ně dát nějakých 800 korun v jiném obchodě, ale náhodou jsem narazila na eshop Smile, kde byla cena de facto o 300 korun nižší. Zprvu jsem byla trochu skeptická, ale zboží jsem objednala. A musím říct, že jsem naprosto spokojená, sluchátka dorazila v pořádku, poměrně rychle a jejich zvuk je parádní, vzhled dokonalý. Zatím se mi nerozbila. Takže jsem mile překvapená a hodnotím obchod plným počtem. Nákup zde doporučuji.

Vážená Míšo,

velice jste nás potěšila Vašim kladným hodnocením. Moc si toho vážíme a těšíme se na Váš další nákup u nás na eshopu.