• obchod pomohl vybrat zbozi i kdyz to chtelo nekolik iteraci
    • delsi dodaci lhuta (kvuli unikatnim kompotentam)

objednavku jsem musel nekolikrat menit kvuli nedostupnosti kompotentu a tudiz bylo potreba prestavet cely system od maticne desky. nicmene obchod pomohl vybrat a doporucit zbozi i kdyz to chtelo nekolik interaci a specifikaci pozadavku. nakonec od objednavky po doruceni ubehla sice delhci doba, nicmene obchod byl ochotny toto kompenzovat slevou. ferovy pristup.

Z jejich pohledu a díky moji aktuální zkušenosti je nutné si každý balík při doručení fotit a natáčet rozbalování.Protože...
    Uvnitř nepoškozeného balíku, umístěny dva disky, po rozbalení z antistatického obalu, přes který nebylo možné pohledem závadu na první pohled odhalit, byl jeden z disků mechanicky poškozen.
    Přesněji řečeno promáčknutý pravý horní roh. Závada tak vznikla buď po cestě nebo už při balení.
    Závadu způsobenou při balení měl údajně vyloučit jejich kamerový záznam. Kde se obávám že ani při velkém zvětšení snímku nemohlo být nic vidět. Nicméně protože nemám důkaz, že jsem si to neudělal sám. Tak není ochota ze strany obchodu toto řešit. Utratil jsem tedy 7k za cihlu, protože jsem důvěřivý trouba.

Reakce obchodu Supermicro by ANAFRA

Vážený pane Černý,

od roku 2006 jsme dodali desetitisíce balíčků mnoha tisícům zákazníků, jen za minulý rok za bezmála 400M kč. Vždy nás nesmírně mrzí, když se něco nepovede, byť se jedná na naše poměry o poměrně malou zakázku. Našim cílem je, bez ohledu na velikosti zákazníků, nebo zakázek dodat ten nejlepší pre-sales i after-sales support tak, aby se k nám zákaznici vraceli.

Samozřejmě nás tato situace, kterou jsme s Vámi poslední dny intenzivně probírali, velmi mrzí. Z podstaty obchodování s velmi drahými komponenty máme celý proces balení a expedice pod kamerovým systémem, který využíváme právě v podobných situacích, kdy se na nás zákazník obrátí ohledně poškození balíku/zboží nebo v případě chybějícího zboží. Většinou slouží k řešení reklamace s dopravcem (když je vnější obal poškozen), nicméně to nebyl tento případ.

Obě strany si potvrdily, že vnější obal nebyl nijak poškozen a zboží bylo zabaleno velmi důkladně. Zboží, které jsme Vám odmítli vyreklamovat, nese výrazné známky poškození v pravém horním rohu a kamerový záznam z balení průkazně ukázal, že zboží před odesláním takto poškozeno nebylo. Jako firma si tedy stojíme za verdiktem reklamace.

Pevný disk jsme podrobili internímu testování, a byť nese známky fyzického poškození, tak je plně funkční.

Děkujeme za pochopení, ředitel prodeje Enterprise Hardware, Michal Ulrych

• Sehnal jsem zboží, které není úplně obvyklé za dobrou cenu.
    • Drobná nevýhoda - platební brána Comgate vyžadovala API přístup do mého bankovnictví. Ten z bezpečnostních důvodů nikdo nedostane. Bylo proto nutné platit zálohovou fakturou.

Obchod samotný rozhodně doporučuji.
    A když se nepoužije platební brána, tak je to sice méně pohodlné, ale je to bezpečnější a provozovatel brány nedostane poplatky, které jsou u dražších nákupů vysoké.

• Rychlé dodání komponenty s omezenou dostupností na trhu

• Rychle, levně, kvalitně - jako vždy.

• Mají zájem vyřešit případné technické komplikace
    • Technická popora na dobré úrovní
    • A nakonec pěkné ceny.

• Kompletní portfolio produktů firmy Supermicro
    • Výborná komunikace
    • Bleskově rychlá dodávka i zboží, které nebylo skladem

• 1U zdroje k dostání
    • Bleskové dodání (ikdyž je skladem u dodavatele)
    • Sortiment
    • trochu vyšší cena, ale za serverové vybavení...to člověk chápe

O víkendu jsem objednal a v úterý byl u mě kurýr :)
    Skladem bylo u dodavatele, takže mě ohromila rychlost dodání.
    Kupoval jsem zde miniaturní 1U zdroj od Supermicro.

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

Vše ok.

• Sortiment, který jinde není
    • Narozdíl od zeleného mimizemštana nabízejí opravdové základové desky a ne spotřební mrzáky
    • Dodací doba oproti jiným eshopům (kteří ovšem dané zboží vůbec nenabízí) je delší. To je ale dáno specifičností daných komponent.

Solidní obchod, rádi vám poradí pokud si nejste jistí, určitě je mohu doporučit.

• Zboží ihned skladem

Rychlé, bez komplikací. Dobrá skladová dostupnost.

Vše bez problémů.

• velmi rychlé vyřízení objednávky
    • vždy kompletní dodání daňových dokladů
    • komunikace a flexibilita týmu

• Rychlost.
    • Ochota zaměstnanců.

Profesionální přístup. Ochotný personál.

• Osobní přístup
    • Rozmanitost zboží
    • S konfiguraci serverů dokážou poradit
    • Využívám i jejich služeb
    • Občas nepřesně popisky produktů. Ale nemají problém s případnou výměnou :-)

Moje zkušenost nebyla moc dobrá (objednáno, zaplaceno 24.6., vše údajně skladem, doručeno asi 7.7. po mnoha urgencích, objasněno, že skladem to sice bylo, ale ne u nich). Obchod zareagoval a opravil způsob zobrazování skladovosti v eshopu tak, aby bylo vidět co je skladem u nich a co není skladem u nich, ale u jejich dodavatelů. A až když tohle opravili, tak mi zavolali s omluvou. To je skvělý přístup.

• osobní přístup, komunikují, to co nabízí a momentálně nemají, časem dodají :)
    • v některých případech nejistota termínu dodání