Naprosto spokojen

Rychle dodaní...doporucuji

Další den mi zboží dorazilo. Spokojenost

• dobré ceny

Kvalitní zboží, rychlé doručení

• Vše podle plánu.

Vše v naprostém pořádku a velmi rychle jednání . Děkuji

• Snadno
    • Rychle

• Rychlost a spolehlivost

• Téměř okamžité odeslání objednávky

V nabídce mají zboží, které není dostupné.

• Po osmi dnech mi ještě nevrátili platbu za poukázku.

• široký výběr zboží
    • nízké ceny
    • komunikace obchodu

Nejlepší obchod přímo u stěny. (Bigwall, Jungle, Hangar. Nikdo nemá tak super zásobení)
    Super otvírací doba. Prodejci co opravdu pomohou s výběrem.

• Kvalitní zboží
    • Nižší cena
    • Spolehlivost

Nakupuji pravidelně, vždy zboží připraveno nejdéle do druhého dne, dobrá cena

Kniha, která byla podle webu na skladu, po zaplacení už na skladu nebyla a přišla zpráva, že přijde až později, než jsem potřeboval. Kontaktoval jsem prodejce a nakonec ji na poslední chvíli sehnal, což oceňuji, ale zkomplikovalo mi to silně plány, musel jsem jet přes celou Prahu osobně ji vyzvednout a to i přes to, že jsem zaplatil dovoz. Komunikace a ochota dobrá, ale opravte si dostupnost na e-shopu.

• Slušné ceny
    • Snaha o kompenzaci vlastní neschopnosti dárkem
    • Totální zmatek v každém kroku
    • Naprosto nedostatečná komunikace obchodu
    • Neúměrně dlouhá doba dodání zboží které je podle stránek skladem
    • Chlapci evidentně nestíhají a pravá ruka neví co dělá levá

Objednávala jsem pouze zboží skladem a počítala tím pádem s brzkým doručením. Objednávka potvrzena a pak se 2dny nedělo vůbec nic! Nevydržela jsem a zavolala. Chlapec na telefonu neví, střídá se jich tam 4-5, tak se podívá. No jo, zaplaceno to máte, ale my nemáme 1 položku skladem a její dodání bude trvat hodně dlouho! Telefon i mail na mě obchod měl - jaký byl tedy problém mě kontaktovat a domluvit se na postupu?! Domluvili jsme se tedy na stornování chybějící položky (magnesium) a co nejrychlejším odeslání zbytku objednávky. Ale jediné čeho jsem se dočkala byl mail který potvrzoval storno CELÉ objednávky! Nechtěla jsem už volat, tak jsem napsala email, na který ale nikdo nereagoval ani další den! Znovu jsem tedy musela volat. Telefon, po tom co se mě konečně podařilo dovolat, vzal samozřejmě někdo jiný, kdo opět vůbec netušil, kdo mě co předchozí den nasliboval. Výmluvy typu že šéf je na dovolené apod. Mladík č2 se ale ukázal přece jen o něco schopnější a další den volal, že zboží odesílají, což bylo za nedlouho přepravní společností potvrzeno. Co už ale nebylo v pořádku, že zboží bylo zasláno na adresu fakturační, nikoliv dodací! Pravda s dodáním jednoho magnesia navíc jako omluvou, což bylo jako kompenzace sice fajn, ale celkový dojem z totálního chaosu a nefunkčnosti eshopu to nenapravilo. Zboží které bylo skladem jsem se dočkala přesně týden od objednávky a zaplacení! Za mě už smichoffer nikdy! Sice slušné ceny, ale neuvěřitelný chaos a neúměrná dodací doba!

Rychly, bezproblemovy.

• Rychlé dodání, skvělá komunikace