Jsem velmi spokojená⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

• Velmi ochotný a příjemný personál
    • Zboží nebylo připravené, měla jse víc položek a musela jsem čekat, až je paní dá dohromady.

Dodání zboží na pobočku by mohlo být rychlejší, zvlášť když konkurence zvládá objednávku doručit zpravidla do druhého dne.

Vše proběhlo v pořádku. Zboží mi bylo doručeno druhý den.

• Osobní přístup
    • Rychlé vyřízení

• Reklamace zboží špatný sklo ale okamžité vrácení peněz bez problémů
    • Ne kontroluji vnitřek balení

Obchod komunikuje rychle a vše vyřeší bez problémů

• rychlé doručení
    • ceny
    • podpora

• O 50% levnější jak konkurence
    • Rychlá expedixe
    • Super produkt

Po smrti myši jsem hledal náhradu. Objednal jsem si myš za 1000 Kč a 4000 Kč. Z obou jsem byl dost zklamaný. Kvalita, hlasité klikání a zpracování... na konec mě zaujala recenze na levnou myš od Yenkee, která byla zde v akci z 699 na 299.. myš je nasobně lepší než ta značková za 4000 Kč.

Za mě super kauf a velká spokojenost.

Reakce obchodu Smarty.cz

děkujeme za vaše kladné hodnocení a pozitivní zpětnou vazbu. Těší nás, že nákup proběhl v pořádku a že jste nalezl požadovaný výrobek za skvělou cenu. Budeme rádi, když se i pro příští nákup rozhodnete pro náš obchod kde naleznete další zajímavý sortiment.

Tým Smarty

• - tradičně skvělá nabídka, co se týče sortimentu a cen
    • - rychlé vyřízení objednávky a rychlé dodání
    • - nic

Můj oblíbený e-shop, který používám vždy, když něco potřebuji.

Reakce obchodu Smarty.cz

děkujeme za vaše kladné hodnocení a pozitivní zpětnou vazbu. Těší nás, že jste spokojen s nákupem v našem eshopu. Snažíme se, aby nabízený sortiment byl co nejširší a ceny pro naše zákazníky co nejvíce zajímavé, proto nabízeme časté speciální akce a slevy. Budeme rádi, když se pro budoucí nákup rozhodnete právě u nás.

Velice ochotný personál. Děkuji

Reakce obchodu Smarty.cz

děkujeme za vaše kladné hodnocení a pozitivní zpětnou vazbu. Těší nás, že jste byl s návštěvou u nás spokojen a oceňujete pro-zákaznický přístup našeho personálu. Budeme rádi, když se pro budoucí nákup rozhodnete právě u nás.

Tým Smarty

• nižší ceny oproti konkurenci
    • rychlost dodání
    • přehledné webové stránky

Reakce obchodu Smarty.cz

děkujeme za vaše kladné hodnocení a pozitivní zpětnou vazbu. Těší nás, že jste náš spokojený zákazník a že oceňujete všechny zmíněné přednosti našeho obchodu. Budeme rádi, když se i příště rozhodnete nakoupit právě u nás.

• velký výběr
    • dobré ceny

Rychlost a spolehlivost

Reakce obchodu Smarty.cz

děkujeme za vaše kladné hodnocení a pozitivní zpětnou vazbu. Těší nás, že jste spokojen s rychlostí doručení zboží na vybranou prodejnu/výdejové místo či domů. Budeme rádi, když se pro budoucí nákup rozhodnete právě u nás.

• Ceny neoriginálního zboží
    • Trochu delsi odezva o tom že zásilka byla vyexpedována

Reakce obchodu Smarty.cz

děkujeme za vaše kladné hodnocení a pozitivní zpětnou vazbu. Těší nás, že jste byl spokojen s vyřízením objednávky, a že nakonec vše bylo i přes drobné komplikace v pořádku. Budeme rádi, když se pro budoucí nákup rozhodnete právě u nás.

• Skvělá cena

Reakce obchodu Smarty.cz

děkujeme za vaše kladné hodnocení a pozitivní zpětnou vazbu. Těší nás, že jste spokojen s nákupem v našem eshopu. Snažíme se, aby ceny pro naše zákazníky byli co nejvíce zajímavé, proto nabízeme časté speciální akce a slevy. Budeme rádi, když se pro budoucí nákup rozhodnete právě u nás.

• Ceny
    • výběr
    • komunikace

• Vše naprosto v pořádku

Reakce obchodu Smarty.cz

děkujeme za vaše kladné hodnocení a pozitivní zpětnou vazbu. Těší nás, že nákup proběhl v pořádku a že jste byl spokojen s jeho vyřízením. Budeme rádi, když se i příště rozhodnete nakoupit právě u nás, nebo navštívit jednu z našich kamenných prodejen.

• jednoduché, rychlé

Reakce obchodu Smarty.cz

děkujeme za vaše kladné hodnocení a pozitivní zpětnou vazbu. Těší nás, že vše proběhlo k Vaší spokojenosti a že oceňujete rychlost doručení a také uživatelsky přívětivý e-shop. Budeme rádi, když se pro budoucí nákup rozhodnete právě u nás.

• Platba onlime
    • Rychlé doručení
    • Přehledný web
    • Sporadicky zabaleno

Obchod je dobrý, pěkné ceny,velký výběr, různé druhy platby, dopoledne sem objednal druhý den sem měl ps4 doma. Jediné co mohu vytknout je,že to bylo opravdu mizerně zabalené. Krabice v krabici s kouskem papíru,na to že to je elektronika a ne zrovna levná. Ale jinak palec nahorů.

Reakce obchodu Smarty.cz

děkujeme za vaše kladné hodnocení a pozitivní zpětnou vazbu. Těší nás, že vše proběhlo k Vaší spokojenosti a že oceňujete možnost platby online, rychlost doručení a také příznivé ceny. Samotné zboží je zabaleno ve dvou krabicích, v originálním obalu od výrobce a také v přepravním obalu od nás. Budeme rádi, když se pro budoucí nákup rozhodnete právě u nás.

vše ok

Reakce obchodu Smarty.cz

děkujeme za vaše kladné hodnocení a pozitivní zpětnou vazbu. Těší nás, že vše proběhlo k Vaší spokojenosti a budeme rádi, když se pro budoucí nákup rozhodnete právě u nás.