• Hezký přehledný e-shop

• Výběr zboží
    • Zajímavé akce
    • Rychlost vyřízení objednavky
    • Příjemný personál na prodejně

Jako vždy perfektní zkušenost s objednávkou a následným vyzvednutím na prodejně. Smarty má často zajímavé výprodeje se skvělým výběrem zboží pro nadšence jako jsou hlavně děti a manžel, takže se dá skvěle nakoupit. Někdy tedy něco nestihnu koupit kvůli skvělé ceně, ale i tak se dá vybrat.

• Dostupnost

• Skvělá a profesionální obsluha

V obchodě jsem kupovala sluchátka. Zaměstnankyně obchodu mi k nim doporučila ovládací aplikaci, která ovšem s apple telefonem nefunguje. Zároveň sluchátka nešla vrátit, což sice chápu, ale měla mě na to upozornit.

• Bezkonkurenční ceny, dobrá dostupnost

O tomto obchodě se málo ví, že nabízí tak skvělé zboží

• +

• Zboží skladem = dodání druhý den
    • Velký výběr

• Příjemný obchod
    • Ochotný prodavajici
    • žádná nevýhoda
    • Píšete něco co je lež
    • A já se hádám z přítelem

Reakce obchodu Smarty.cz

děkujeme za zpětnou vazbu. Vaší objednávku evidujeme jako odeslanou. Prosíme napište nám podrobnosti na email [email protected], abychom záležitost prověřili a případně sjednali nápravu v dané věci. Děkujeme.

Tým Smarty

• Rychlost dodání, přehledný web, přijatelné ceny, prodejna v centru Prahy.

Reakce obchodu Smarty.cz

děkujeme za vaše kladné hodnocení a pozitivní zpětnou vazbu. Těší nás, že jste náš spokojený zákazník a že oceňujete všechny zmíněné přednosti našeho obchodu. Budeme rádi, když se i příště rozhodnete nakoupit právě u nás.

Tým Smarty

Byli jsme naprosto spokojeni, prodejce byl velice vstřícný a ochotný vše nám vysvětlil a nabídl pomoc i při jakýchkoliv potíží v budoucnu.
    Děkujeme za profesionální přístup.

Reakce obchodu Smarty.cz

děkujeme za vaše kladné hodnocení a pozitivní zpětnou vazbu. Těší nás, že jste byli s návštěvou u nás spokojeni a oceňujete pro-zákaznický přístup našeho personálu. Budeme rádi, když se pro budoucí nákup rozhodnete právě u nás.

• Široký výběr produktů
    • Dobré ceny

Reakce obchodu Smarty.cz

děkujeme za vaše kladné hodnocení a pozitivní zpětnou vazbu. Těší nás, že jste spokojen s nabízeným sortimentem a cenami v našem obchodě. Budeme rádi, když se pro budoucí nákup rozhodnete právě u nás.

Tým Smarty

Colorful 5D Full Glue Tempered Glass, ochranné sklo s velkou dírou uprostřed, díra asi na otisk, na obrázcích není vidět, kdyby jsem to věděl tak sklo nekoupím. Vyhozené peníze, díra je přesně uprostřed klávesnice.
    Naštěstí jsem neodstranil folii, pouze jsem vyhodil peníze za sklo plus balné a poštovné. Podle mě je sklo vyfoceno bez díry schválně!!!

Reakce obchodu Smarty.cz

děkujeme za vaše hodnocení zpětnou vazbu. Mrzí náš, že Vám patrně dorazilo poškozené zboží. Doporučíme zboží reklamovat přes kamennou prodejnu JRC/Smarty nebo zasláním poštou na zákaznické centrum. Více informací jak postupovat včetně formulářů naleznete zde: https://www.smarty.cz/Reklamace Po vystavení dobropisu Vám bude do 14 dnů vrácena platba včetně dopravného. Seznam prodejen a kontakty:

• Levně a rychle

Jsem spokojen.

Reakce obchodu Smarty.cz

děkujeme za vaše kladné hodnocení a pozitivní zpětnou vazbu. Těší nás, že jste spokojen s nákupem v našem eshopu. Snažíme se, aby ceny pro naše zákazníky byli co nejvíce zajímavé, proto nabízeme časté speciální akce a slevy. Budeme rádi, když se pro budoucí nákup rozhodnete právě u nás.

• Rychlé jednání

Reakce obchodu Smarty.cz

děkujeme za vaše kladné hodnocení a pozitivní zpětnou vazbu. Těší nás, že nákup proběhl v pořádku a že jste byl spokojen s jeho vyřízením. Budeme rádi, když se i příště rozhodnete nakoupit právě u nás, nebo navštívit jednu z našich kamenných prodejen.

• rychlost dodání, doporučuji

Reakce obchodu Smarty.cz

děkujeme za vaše kladné hodnocení a pozitivní zpětnou vazbu. Těší nás, že jste spokojen s rychlostí doručení zboží na vybranou prodejnu/výdejové místo či domů. Budeme rádi, když se pro budoucí nákup rozhodnete právě u nás.

• široký sortiment
    • slušné ceny + slevové akce
    • prodejci, kteří rozumí tomu, co prodávají, a rádi poradí

• Spolehlivý prodejce

Reakce obchodu Smarty.cz

děkujeme za vaše kladné hodnocení a pozitivní zpětnou vazbu. Těší nás, že nákup proběhl v pořádku a že jste byls spokojen s rychlostí dodání. Budeme rádi, když se i pro příští nákup rozhodnete pro náš obchod.