• obchod nereaguje

Obchod nekontaktní, postup reklamace je sice na stránkách uveden, nicméně zboží nelze reklamovat. Sluchátka za 3.000,-Kč vydržely pár měsíců. Nedoporučuju

• Tragická komunikace.
    • Na dotazy neodpovídají.
    • Zboží uváděné skladem nemají a po téměř 14 dnech objednávku bez vysvětlení zruší.

Nedoporučuji!

• Nikde není uveden postup reklamace
    • AirPody jsou po necelém roce nepoužitelné, protože se nenabíjí pouzdro, podle Apple care nelze uznat záruku, protože byly koupeny v jiné zemi…

Zde radši nic nekupovat

• Snad jen příznivé ceny
    • Pokud člověk nenatrefi na nefunkční zboží tak asi v pohodě
    • Špatná komunikace obchodu
    • Neúplné obchodní podmínky včetně “schovanych” informaci jak postupovat v případě reklamace

Jako dárek jsem zde zakoupila sluchátka apple, cena byla příznivější než v jiných eshopech.
    Sluchátka byla bohužel nefunkční.
    Komunikace obchodu byla dost opožděna, o převzetí zboží ani nedali vědět.
    Problém ale nakonec vyřešen, vrátili mi peníze protože sluchátka už neměli skladem.Ale i to si zadalo moje urgovani e-mailem.

Nic méně, znovu už bych zde nenakupovala a obchod nedoporučuji.

• Doručeno jiné zboží, než bylo objednáno - obj. i faktura v pořádku a stejně pošlou něco jiného
    • Nereagují na žádost o nápravu špatně doručené objednávky
    • Ani na blbou omluvu se nezmůžou...
    • Z výše uvedených důvodů silně nedoporučuji

Objednán kryt na starší mobilní telefon pro syna, vyřízení objednávky jako takové bylo v pořádku ale došla jiná barva, která se samozřejmě nelíbí. Obratem odeslána žádost o nápravu i s fotografií jejich pochybení - bez odezvy či omluvy.
    První a poslední zkušenost s tímto obchodem.

• Nefungujici produkt
    • Spatna komunikace
    • Neodepisuji na emaily po delsi dobe

Nefungujici sluchatka za 3000, odeslany na reklamaci a bez odpovedi i kdyz jsem psala email ohledne prubehu reklamace. Nedoporucuji

• Dodání dva dny.

• Velmi vstřícné a milé jednání

dobry

• Vrátili mi peníze.
    • Objednal jsem si airpody pro za skvělou cenu, na stránkách bylo napsáno že mi je pošlou v novém stavu, ale nové rozhodně nebyli vzhledem k tomu že jedno nefungovalo krabička byla rozviklaná a špinavá, sítě ze špuntů vylámané. Když už chcete napálit zákazníky tak to příště vyčistěte.

Paní co tento obchod vede očividně ani neměla povědomí o tom v jakém stavu své produkty přeprodává.

• Rychlost dodání, balení v pořádku.
    • Neúplné obchodní podmínky na www. stránkách. Pravděpodobně jsem natrefila na špatný - ne zcela funkční produkt.

Na internetu je spousta konkurence s tím samým zbožím. Doporučuji trochu víc zapracovat.

• Vynikající rychlost dodání a nepoškozené balení.
    • Nepropracovaný web. Nefunkční odkazy.

Objednala jsem si tvrzené sklo na mobil a na čočku fotoaparátu. Obě nedrží. Možná mám smůlu jen já a narazila jsem na vadné kusy z mnoha dobrých. Reklamační podmínky nejsou upřesněny.

První nákup, bez problémů.

• Doručeno neoriginální zboží
    • Doručeno jiné zboží než objednané

Objednávala jsem kartu samsung, doručena byla ale karta kingston a ještě neoriginální. Velmi špatná zkušenost

• rychlé vyřízení
    • dobré ceny dopravy
    • dobré možnosti platby
    • výhodné ceny zboží

rychlé dodání, pěkné ceny zboží i dopravy

• Recenze byla smazána z důvodu porušení obchodních podmínek. (Autor hodnocení nesmí být spřízněný s hodnoceným obchodem)