smartomat.cz

Ověřeno zákazníky

221 recenzí z celkového počtu 728 hodnocení

• 97 % Zákazníků dorazilo zboží v pořádku
Ověřeno zákazníky

Obchod smartomat.cz získal díky spokojenosti ověřených zákazníků prestižní certifikát Ověřeno zákazníky.
Více o Ověřeno zákazníky

Recenze smartomat.cz

Vladimír Kletečka

Přidáno: včera, 13:04

• Dobrý výběr hodinek a rychlost dodání
  • ŠPATNÁ INFORMOVANOST O FUNKCÍCH A VYBAVENOSTI HODINEK
  • KVALITA FOTOAPARÁTU BYLA NA DOTAZ JINÁ NEŽ VE SKUTEČNOSTI

ŠPATNÁ INFORMOVANOSR MI ZKAZILA DOBRÝ POCIT Z NÁKUPU.

Reakce obchodu smartomat.cz

Vážený pane Kletečko, děkujeme Vám za recenzi. Jsme rádi, že jste s hodinkami a rychlostí dodání spokojen. Co se týče specifikací jednotlivých hodinek, tak přesné údaje jsou vždy uvedeny přímo na produktových stránkách. Pokud Vám opravdu bylo na dotaz odpovězeno jinak, tak se Vám velmi omlouváme. Napište nám prosím na email: info@smartomat.cz abychom mohli vzniklou situaci dořešit. Děkujeme a přejeme pěkný den.

Fíďa

Přidáno: včera, 08:42

• Rychlost vyřízení objednávky!
  • Nevím o žádných.

S nákupem i doručením zboží jsem byl spokojený.

naca

Přidáno: 21. května 2017

• Zboží jsem z důvodu nevyhovující kvality obratem vrátil, dosud jsem ještě neobdržel peníze.

Reakce obchodu smartomat.cz

Vážený zákazníku, mrzí nás, že jste nebyl se zakoupeným produktem spokojený. Zboží jsme od Vás přijali ve čtvrtek dne 18. května a Vaše recenze byla zveřejněna v neděli 21. května. Peníze Vám budou odeslány na bankovní účet do konce tohoto týdne.

Přidáno: 21. května 2017

• Serioznost
  • Koupené zboží nikde jinde nenabízejí
  • žádné

Koupené hodinky měly v jednu chvíli nepatrnou závadu, kterou jsem odstranil po emailové komunikaci s prodejcem, i když nabízeli jejich výměnu.
Doporučuji!

Darja

Přidáno: 19. května 2017

• okamžité dodání
  • super komunikace se zákazníkem

doporučuji, jsem mile překvapena

kajofi

Přidáno: 9. května 2017

Nákup proběhl zcela bez problému, dodání druhý den, ačkoliv jsem objednával v neděli = vynikající.

vojtakm

Přidáno: 8. května 2017

• Špatná komunikace se zákazníkem

Díky mé zkušenosti, bych nedoporučoval nákup hodinek Smart Watch DZ09 .Po rozbalení 26.04.2017, hodinky nešly zapnout.Hned jsem je reklamoval do dnešního dne 8.5.nevím ,jak na tom jsem.

Reakce obchodu smartomat.cz

Vážený zákazníku, velmi se omlouváme za zdržení při řešení Vaší reklamace, které bylo způsobeno pozdějším doručením České pošty z důvodu státního svátku a naší vytížeností. Během zítřka Vám budou odeslány nové hodinky. Za zdržení se ještě jednou velmi omlouváme. Reklamace se snažíme řešit co nejrychleji je to možné, většinou nejpozději do týdne. Pevně věříme, že budete s novými hodinkami plně spokojen. Pokud byste potřeboval s čímkoliv poradit, neváhejte se obrátit na email: info@smartomat.cz nebo tel.: 739 886 791. Děkujeme

Petr

Přidáno: 7. května 2017

• Nemusím chodit po obchodech.
  • Hlavní slabina je podle mě že zboží je dost předražené oproti jiným prodejcům.Jinde jsem koupil stejné hodinky za poloviční cenu.

Kvalita zboží odpovídá ceně.
Záleží ale na každém kde koupí a za kolik,
ale stačí najít jiného prodejce který je lacinější protože já byl moc rychlí a cenu jsem neporovnal,
tudiž jsem zaplatil více než u jiných
prodejců.
Jinak obchod je dobrý ale drahý.

Reakce obchodu smartomat.cz

Vážený pane Petře, děkujeme Vám za recenzi. Jsme rádi, že jste se zakoupeným výrobkem spokojený. Co se týče ceny zboží, tak na trhu existují různé typy chytrých hodinek, které se mohou lišit jak cenou tak zejména kvalitou. Chytré hodinky, které prodáváme mají vždy aktuální a nejnovější software určený pro český trh. Na všechno zboží poskytujeme plnou záruku po dobu 2 let. Většinu produktů jsme navíc schopni doručit do druhého dne. V případě jakýchkoliv dotazů nás prosím neváhejte kontaktovat emailem: info@smartomat.cz nebo telefonicky: +420 739 886 791. Děkujeme

Přidáno: 5. května 2017

Obchod super. Moc děkuji za ochotu. 1 zásilka díky poště nedošla,ale Váš kolega byl moc ochotný a poslal novou. Ta přišla hned druhý den. Ještě jednou moc děkuji.

Petr Levý

Přidáno: 26. dubna 2017

• VELMi SLUŠNÉ A RYCHLÉ JEDNÁNÍ
  • ŽÁDNÉ

Dobrý den všem. Je mi 60 let a ještě jsem nezažil tak slušné a rychlé jednání se zákazníkem jako u této firmy,všem to říkám nikdo mi nevěří velmi děkuji a budu se těšit na další spolupráci.
Petr Levý