• Ponúkate mapy na zariadenia, na ktorých mapy nefungujú MIO 697. Neponúkate možnosť odskúšania plnej verzie na dobu 7 dní

Najprv vyskúšať a potom kúpiť. Ale pri verzii AERO
    sa to nedá.Tam to je buď-alebo. Obchod by mohol ponúknuť sedem dňovú skúšobnú verziu. Niečo na spôsob konkurencie Sygic. Kvôli verzii AERO som si kúpil navigáciu MIO Spirit 697, lebo bola uvedená, že vyhovuje. Avšak nikdy sa mi ju nepodarilo spustiť, ani za podpory p. Holinského. Vtedy som bol zo strany obchodu dobehnutý. Lebo som kúpil bez odskúšania.

• Napsal jsem e-mail 6.6. se žádostí, že mi nepracuje vyhledávání na PC a doposud (9.6.) ani kladná ani záporbná odpověď

• V e-mailu se může jít do spam

Nejlepší a nejrychlejší nákup mapy

• dobré mapy, včetně turistických, jak jsme na ně zvyklí v tištěné podobě
    • Zobrazení výškového profilu v aplikaci PCSmartMaps by bylo dobré rozšířit na možnost procházet trasu se zobrazením výškového profilu a rychlosti, obdobně, jako má Garmin.

doporučuji především pro ty, kteří používaji mapy pro pěší turistiku a cykloturistiku

• velice kvalitní mapové podklady
    • Komunikace technické podpory

Doporučuji dobrý produkt

• Nejlepší mapy.

Mají velmi dobrou aplikaci s výbornými mapovými podklady, skvělé pro pěší i cykloturistiku. Rozumné ceny za aktualizace, rodinné slevy, používám a nakupují už řadu let a jsem velmi spokojen.

• Široký sortiment digitálních smart map Česka a Slovenska
    • Není TM25 SR (turistická mapa Slovenska v měřítku 1:25.000 se značením KST)

Obchod Aktualizace-GPS.cz mapy SmartMaps prodává na DVD disku. A to je špatně ! DVD nosič nelze použít - nepřináší užitek přímo. Nutný je transfer map z DVD do tabletu. Tato instalace vůbec není snadná. Projevuje se značně generační odstup. Zkrátka starší lidé mají s přenosem map více problémů. Každý zná video-recenze a video-propagace nových výrobků včetně mobilů. Stačí jedna vydařená video instrukce, ve které je názorně "krok za krokem" předvedeno co a jak dělat ... a instalace map z DVD disku do paměťové micro karty v tabletu je úspěšná. Jednou totiž viděti dá víc než sto složitě psaných návodů. DVD disky lze zrušit. Převzetím principu paměťových karet ze "SmartMaps Navigator - Teasi". V tomto programu je soubor pěti SmartMaps nainstalován na paměťové micro SD kartě o kapacitě 16 GB.
    Pobočka Geotrop ve Zlíně uvádí, že provádí ""aktualizace GPS". Zrušte to ! Není to pravda. Zde se instalace Smart map vůbec neprovádí.

Přes zpočátku horší komunikaci s podporou, možná vinou nedorozumění v používané terminologii, jsem se nakonec dočkal kýženého výsledku.
    Obchod doporučuji.

• Kvalita produktů, vývoj a aktualizace produktů. Okamžitá možnost použití produktů
    • žádné neeviduji

E-obchod, okamžitá reakce, po provedení platby okamžitá funkčnost produktu.

• Nejenom co chci koupit a potřebuji,ale i zákaznický servis.
    • Neznám

Určitě bych se nebál zde nakupovat .

• stiahnuť produkt ihneť po zaplatení.

• Rychlost, pohodlnost, přesnost a věnost.

Doporučuji. Jen mi chybí možnost navolit vrstvy map v režimu bez připojení k internetu (např. mapa historická, letecká apod.).

• Možnost aktualizovat přímo ze SmartMaps!
    • S playgoogle mám problémy a nemám ho rád.
    • Navigator je velmi kvalitní a rád ho používám.

Nabízené produkty jsou velmi kvalitní.
    Komunikace s obchodem velmi dobrá.
    Rychlé a bezproblemové aktualizace aplikací.

• Dané zboží nelze jinde nakoupit.

• Slevy na aktualizaci
    • Rozsah a kvalita nabízených map

• kvalitní mapy
    • nevím

• Kvalitní mapové podklady.
    • Velký výběr regionálních map.

SmartMaps je dobře propracovaná a podrobná navigace za velice přijatelnou cenu.
    Pro pěší turistiku nebo cykloturistiku.
    Dobře poslouží i jako automobilová navigace.
    Tento výrobek používám Už sedm let.
    Doporučuji.

• Online nákup a stažení produktů rovnou z aplikace

Jednoznačně doporučuji

• Vstřícně, věcné jednání, ochota vyhovět a vyhověno.

Výborný produkt, výborné jednání, spokojenost.

• .
    • .